kibic1899
Dołączył/a: luty 2012
Bielsko-Biała
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jazda tam. Prawie gracie w fazie grupowej ligi konferencji. Midtjylland nie poddawaj się... xD
0
I pewnie będziemy płacić 50% pensji xD
17
@Midast kołuje po pasie od dwóch tygodni. Mam nadzieję że chociaż im dowożą jedzenie co jakiś czas. Paskudna sytuacja, ale panuje optymizm.
0
Pechowcowi to i w drewnianym kościele cegła spadnie na głowę. Osobiście uważam, że Fati przez kontuzje zaprzepaścił świetnie zapowiadającą się karierę. Ojciec Fatiego to podobny kaliber co tatko Neymara i matka Rabiota. Nie pomaga mu też fakt, że zarówno on i Lewy są straszliwie pod formą, a obaj próbując się przełamać szkodzą drużynie. Nie ma między nimi chemii. Paradoksalnie wypożyczenie do PL, może wyjść na dobre, pod warunkiem, że Barcelona się dobrze zabezpieczy finansowo i kontraktowo, bo wiedząc że chłopak ma takie problemy z więzadłami, to żal nie wpisać do umowy kwoty odszkodowania za poważną kontuzję. Natomiast przyjście w jego miejsce Felixa to żart, facet jest bardziej przereklamowany niż Dybala, a jak miałby jeszcze zarabiać więcej niż Ansu to już dopiero byłby to "HIT" transferowy.
0
To jak z tym Cancelo? Panuje optymizm i wszystko jest kwestią godzin?
1
Jak tam, Cancelo już jedzie tym rowerem? Panuje duży optymizm?
1
Jak wyglądałby skład Barcelony według Was, zbudowany z naszych niewypałów transferowych, w XXI wieku? Zapraszam do dyskusji i jeszcze tylko uargumentuję, że największy nacisk położyłem na czynnik ekonomiczny, też w kontekście ilości występów.
Cillessen/Neto
Douglas - Mina - Chygrynskiy - Caceres
Gomes - Song
Coutinho - Hleb - Dembele
Griezmann
7
Nie wiem czy zauważyliście, ale Balde bez presji Alby nie gra tak spektakularnie jak pokazywał to w zeszłym sezonie. Oczywiście mowa tutaj o gówniarzu, więc wahania formy są naturalną rzeczą, ale właśnie w takich chwilach przydałby się wartościowy zmiennik, żeby te kilka spotkań mógł Balde odpocząć, tym bardziej że nawet jak się obejdzie bez urazów, to chłopak nie będzie w stanie zagrać 100 minut x 45 spotkań.
2
@barcanawieki co tam chcesz ukryć przed żonką? :D
4
@joloskyy szkoda tylko, że zapominają karać za brutalne faule i nie dyktują oczywistych karnych. Wczoraj Barcelona skończyła z większą ilością kartek niż Cadiz, który grał na czas i przerywał faulami gre.
0
Mam nadzieję że Girona pokaże tym rzeźnikom dzisiaj drogę w kierunku Segunda.
0
Czy Javi Miguel mógłby zamilczeć? Czy Xavi nie widzi, że ten dziennikarzyna za dużo papla i ośmiesza klub?
5
Oni po kilku takich błędach to powinni być dyscyplinarnie wywalani, a nie chowani do lodówki. A tak Lahoz, Mallenco sobie spokojnie skończyli karierę i pewnie ta ofiara Grado też tak sobie będzie egzystowała.
9
-"Grado, musisz zobaczyć powtórkę faulu na Araujo"
-"No nie wiem chłopaki tam czysto było" (ogląda nagranie). Noo widzicie, ewidentna ręka, nie ma karnego. Hala Madrid"
33
@Tridente2015 Otóż, ja tam widzę potężny rasizm i prowokacje ze strony rzeźników getafe i kibiców. Myślę, że na pewno w tej lidze nie ma podwójnych standardów i anulują mu tę czerwoną kartkę i karę.
0
@ZygmuntTrzeciFaza Weź to chłopie wypluj xD Osobiście nie ma mam nic przeciwko temu żeby bramkarz był kapitanem, ale np. 4 w hierarchii. Dużo więcej jako 1 kapitan mógłby dać rzeczywiście Araujo czy De Jong. Aczkolwiek, tutaj znowu jest ogromny problem z trenerami, bo oni już zupełnie nie mogą się odzywać, jak nie są z białej części Madrytu, a jednak stoją koło arbitra technicznemu, któremu też sygnalizują różne sytuacje.
1
@JarekS o to to to! Święte słowa. To była jedna z pierwszych konkluzji po meczu. Ter Stegen jedynie dyskutował z sędzią w przerwie, a trudno od niego wymagać, żeby co faul biegł na środek boiska.
20
Wyszli widzę z jaskini wszyscy hejterzy Raphini - vel fanatycy Dembele. Raphinia zrobił to, czego nie powinien też zrobić dużo bardziej doświadczony Lewandowski w zeszłym sezonie. Nie zmienia to faktu, że fajnie się Raphinie oglądało wczoraj, dopóki nie odcięło mu prądu i przypomnę, że po jego zejściu Barcelona nie stworzyła już groźnej sytuacji. O ile nie można tego usprawiedliwiać, to ja to rozumiem, bo sam wczoraj rzucałem przed ekranem mięsem, ale winnych tego remisu jest więcej, a Rapha jest tylko jednym z elementów.
3
Czy kolor skóry Raphini i prowokowanie go przez rzeźników nie jest okolicznością łagodzącą? Po sytuacji z Viniciusem myślałem że standardem jest wypłacenie łokcia przeciwnikowi i bycie bohaterem w walce z rasizm
2
@Tasde Raphinia jest zbyt biały i nie gra dla białych, więc nie.
3
Zbyt gorąca głowa Raphy któremu do odcięcia prądu szło nieźle. Pytanie brzmi czym się różni używanie łokci przez tych śmieci, jak chociażby przy faulu na Ikayu od tego Raphy.
0
@SkilledHydra16 bo trafił w końcu w piłkę bez wywracania się. :D
2
Da się być bardziej stronniczym niż komentatorzy C+?
0
Czy jutro Barcelona może jeszcze rejestrować piłkarzy? Bo w chwili obecnej mamy zgłoszonych 13 zawodników... Rozumiem niezbędny minimalizm i zmiany, których mało robi Xavi, ale średnio to wygląda
2
@Gaz kiedy to Thiago Silva grał w Barcelonie? Niezły bait
2
Ale my jesteśmy dziadami. Prezent w postaci odejścia Dembele jest fanstastyczny, ale czemu pracują tam takie łachudry, które nie pomyślały o sensownych zapisach w tej umowie last minute z 31 lipca. Jak to jest, że Dembele ma jakieś własne klauzule, a nikt nie pomyślał, żeby zabezpieczyć Barcelonę obowiązkowym wykupem do 10 sierpnia, gotówką, bez możliwości zwrotu. Tym samym odstawić Demeble na lotnisko prywatnymi taczkami i niech się już nawet nie zbliża do budynków klubowych.
16
No i fajnie, musimy sprzedawać, przyszedł za darmo, więcej pomógł niż zepsuł. Dało się zarobić więcej, ale nie oszukujmy się, w naszej sytuacji to nie jest mało, a i tak pewnie by nie grał zbyt wiele, a pensję by pobierał. Powodzonka, lepszy taki transfer niż Songa, czy Ardy.
5
@gukwa nie wiem czy wiesz, ale każdy klub piłkarski oferuje tańsze bilety do tzw. młyna
0
Wiadomo już gdzie będzie można obejrzeć Gampera dzisiaj?
4
Przemowa Xaviego nie wystarczy? O czym Roberto będzie mówi? O golu na 6-1 z PSG, bo tylko tyle ma chłop do zaoferowania? Czy będzie sprzedawał tipy jak zarobić, a się nie narobić?