kibic1899
Dołączył/a: luty 2012
Bielsko-Biała
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Emhyr Jak możesz porównywać przydatność Dembele do Viniciusa, jak chłopa 3/4 sezonu nie ma...
15
Dembele nie przekonuje po 5 sezonach, a Raphinia w jego pierwszym sezonie okazał się na wagę złota. Płaćmy za to absurdalną pensję facetowi, który znowu jak będzie potrzebny to pół sezonu będzie siedział u fizjo.
4
Czyli nie wspominamy o Dembele który zdążył spartolić fenomentalne podanie od 15latka? Gdzie mógł podać w każdym kierunku i ktoś z piłkarzy by to wykorzystał? Egoizm Lewego to nic nowego, jest równie wielki jak szansa że Dembele znowu nie dogra sezonu przez kontuzje, ale za to załapie się na nowy kontrakt...
0
@barejant pozwolę to sobie skomentować przy użyciu dwóch liter X D. "Barca nie ma napastnika lepszego od niego, a on ze swojej roli wywiązuje się bardzo dobrze. " Chłopie, ostatnią bramkę strzelił Elche w marcu - ELCHE. Rozumiem, że piłkarz jego formatu ściąga na siebie obrońców robiąc więcej miejsca partnerom, ale jego impotencja strzelecka, nie pomogła jak odpadaliśmy z LE czy jak przegrywaliśmy z Realem 4:0, a tego wymagasz od faceta, któremu pół Polski przyznało złota piłkę. Takie mecze pokazują, że argumenty o braku podań są z dupy, bo parę kolejek temu miał podobną sytuację i też sam na sam nie wykorzystał.
13
Każda osoba broniąca Lewego po takich meczach powinna się zastanowić, czy nie przerzucić się na krykieta. Kolejny mecz na alibi, z jednym dobrym akcentem jakim był strzał w Raphinię, którym to o mało nie strzelił bramki, może gdyby Robert strzelił mocniej to z tego by coś było. Lewy przyszedł pewny swojej pozycji, nie ma zmiennika i widać rezultaty, Xavi nie chce panicza zezłościć, więc nie ma odwagi go nawet posadzić na ławce.
13
@Grubyyby weź Ty idź na notatnik w podskokach, real tym filmikiem pluje w twarz wszystkim ofiarom wojny domowej, przeinacza historię, a Ty się czepiasz Laporty.
0
@Bulos11 @LatajacyHolender Ale pi***lenie
-pokaż statystyki
-nie wierzę w takie statystyki... xDDDDD
Chcesz statystyk, w które też nie uwierzysz bo pokazują że Dembele nie jest fajny? Przychodzi chłop za 140 mln, tylko po to żeby zastąpić Thomasa Vermalena w gabinecie fizjo. Pierwszy sezon - 20kilka występów i 4 gole i 9 asyst, a miał koło siebie przypominam - Messiego i Suareza, a nie starego Polaka i nieopierzonego Gaviego z Pedrim.
Raphinia 41 chyba występów 9 goli, 9 asyst, mniejsza pensja, tańszy i ma koło siebie starego Polaka i nieopierzonego Gaviego z Pedrim. Zamiast skreślać go po 1 sezonie to się może ogarnij.
1
@Kondziubarca Raphnia strzały celne przez ostatnie pół roku: 20. Dembele: 0. Może w takim razie trzeba się pozbyć Dembele?
1
@El dominatore ''Śmierć w Wenecji'', to przy tym meczu kino akcji.
0
Nie spodziewałem się, że już wszystko będzie jak powinno w tym sezonie. Mam tylko nadzieję, że te trupy przestaną już wypadać z szafy i co ważniejsze, że skończy się to pośmiewisko z Barcelony, aczkolwiek już sam Laporta jest jego powodem w kontekście kontraktów i próby żebrów o obniżenie wynagrodzeń. Ściągnęli takiego Torresa za 50mln, płacą mu pensję a chłop się nadaje do mieszania betonu w Getafe, czy Espanyolu. Przedłużenie kontraktów z Roberto, czy Busquetsem to kolejny strzał w kolana, a jak jeszcze ich kosztem odejdzie ktokolwiek z młodego pokolenia np. Gavi czy Araujo, to powinni się Ci wszyscy geniusze spakować i wykicać w podskokach.
1
@ptrx Kounde to ostatni dobry mecz rozgrał we wrześniu. Facet się potyka i traci piłkę. Wyjdzie mu czasami jakaś interwencja, ale to nie jest pewny piłkarz w tym sezonie
6
Dobrze, że jest ten Dembele, bo inaczej to nie wiem gdzie bylibyśmy w lidze grając Raphinią. Ah wait...
0
Make sense. Roberto, Busquets, Alonso > Gavi, Alba, Balde, Araujo, Alba
0
@masik86 Przepłaconym transferem to jest obecnie Dembele, a patrząc chociażby po premiach za podpis przy przedłużaniu umowy i podnoszenie wynagrodzeń to przepłacone jest 3/4 składu. Gdyby nie Raphinia to nie byłoby 15 pkt przewagi nad realem. Xavi może sobie mówić co chce i próbować metalnie budować Osu, ale to nie jest piłkarz na Barcelonę, nawet w kryzysie. Wolałbym 10 x Raphinia w skadzie, bo przynajmniej ktoś by grał w meczu, a nie siedział pół kariery u fizjo.
1
@MOLESTA Tylko idiota może krytykować obecnie Kessiego i Raphnie. Owszem, w klasyku jeden sprokurował karnego, a drugi nie mógł przejść Camavingi, ale budowanie narracji w oparciu o ten mecz nie ma sensu, bo cała drużyna grała beznadziejnie. Raphinia moim zdaniem jest dużo lepszym transferem od Dembele z prostej przyczyny, GRA, jest zaangażowany i sfrustrowany jak mu coś nie wyjdzie. Kessie na początku sezonu grał fatalnie, ale przypominam, że to chociażby on strzelił na 2:1 w ligowym meczu z Realem.
0
@MarianekFCB jak Lewandowski przyjmie dobrze piłkę
4
Autorów tego sukcesu jest wielu, od Xaviego przez pojedynczych zawodników, obwiniać trzeba jednak kolektyw bo jedni nie strzelili drudzy nie potrafili bronić. Natomiast. Co się stało z Kounde w tym sezonie to ja nie wiem, cały poprzedni sezon świetny, początek tego wzorowy, a teraz czy gra czy nie to efekt jest podobny. I to już nie chodzi o to, że nie przetnie podania, czy źle poda (co zdarza mu się nadwyraz często), ale że co patrzę to on leży na murawie robiąc za dżdżownicę. A tak na marginesie, to ciekawe, że Gavi jest krytykowany za takie agresywne podskakiwanie, ale to że Lewy kolejny mecz dostaje kose, z łokcia, albo kopa w dupe od śmietankowych pozostaje bez uwagi sędziów. Widać to, czarno na białym.
12
Szanowna redakcjo, wiecie, że 95% osób, które wchodzi na tę stronę i tak kliknie w newsa o Peni? Przestańcie do cholery robić clickbaitowe tytuły jak sport.pl, czy pudelek, bo to jest żałosne.
1
Sprawa Negreiry, będzie i tak wyjaśniona, a to całe zgromadzenie to szopka Tebasa. Co do VARu to trochę idiotycznie brzmią, niektóre zarzuty, bo tak naprawdę dysproporcja w interwencjach VARu i częstotliwość jego wykorzystywania pokazuje, to co wszyscy wiemy - sędziowie hiszpańscy powinni paść osły a nie gwizdać mecze.
6
Rozumiem, że pójdziemy krok dalej i na drodze cywilnoprawnej będziemy się ubiegać o zadośćuczynienie?
1
Już abstrahując od tego, że to wszystko co się dzieje w i wokół Barcelony to PRowy samobój, to mam nadzieję, że dział prawny Barcelony, swoich licencji nie wygrał jednak w chipsach i są to rzeczywiście eksperci. Przynajmniej chce w to wierzyć. Dla pewności niech to sprawdzą 10 razy jeszcze przed CdR.
0
@Poro6niec Zdajesz sobie sprawę że Lewy miałby może o kilka/kilkanaście goli więcej, gdyby potrafił przyjąć piłkę jak kilka sezonów temu? Obie bramki wczoraj to 90% ustawienia się i 10% farta. To w jakiej jest w formie pokazał marnując dośrodkowanie od Torresa w 1 połowie, co też podniosłoby ocenę Ferrana za ten mecz.
0
Dla mnie osobiście hitem jest tam Miltao, jakoś tak zawsze się cieszę jak gra, to trochę Harry Maguire, w sumie może jego też tam mogli dodać?
48
Mógłby się Jurek nie kompromitować. Te emotki, to poziom El Jarka. Trzeba było wykorzystac prezenty od Busquetsa i Kounde to wygraliby sobie łatwo
3
@Lucassito zdajesz sobie sprawę z tego, że byli prezesi jeżeli mają chociaż trochę IQ to nie powiedzą czegoś takiego prokuraturze, a tym bardziej madryckiej prasie? Ich własne tyłki są zagrożone, więc raczej ostatnie o czym myślą to udzielanie wywiadów. Tym bardziej, że nawet nie jest podane, kto to powiedział, równie dobrze, to sam Tebas mógł udawać przez telefon byłego prezydenta nawet
3
Szanowna redakcjo, możemy przestać pudrować trupa i zrobić jeden zbiorczy artykuł dotyczący sprawy Negeiry i afery korupcyjnej na głównej stronie i zamieszczać w nim aktualizacje zamiast udawać, że wszystko jest w porządku i zamieszczać kolejne absurdalne doniesienia, z kim Barcelona będzie przedłużała kontrakt i co Xavi powiedział o trawie? Rozumiem, że życie musi się toczyć dalej, ale obecnie fajnie byłoby przedstawiać też to wszystko z perspektywy gazet katalońskich, a nie madryckich, czy światowych.
0
@Lukiss polecam się cofnąć się do podstawówki na zajęcia z czytania ze zrozumieniem.
2
@supraomnes1 po trochu wszystkiego, ale moim zdaniem Hazard nie dostaje nawet szansy, żeby się pokazać, jak u nas Torres czy Fati. Forma pewnie podobna by była
0
@Roobo dla mnie jego stronniczość dyskwalifikuje go jako komentatora. Tak samo Boras komentujący real
0
@against_modern_football stanie w miejscu i machanie rękoma nie jest grą zespołową, a ostatnimi czasy wychodzi mu tylko to. Na pozycji nr 9 nie wystarczy stać w polu karnym trzeba dać coś od siebie, a ostatnio ma problem się odnaleźć w polu karnym skoro robi aferę, że ktoś mu ściąga piłkę z głowy, a do tej pory to był jego największy atut.