0

El Capitano, El Salvador. El Amigo. Jedyna słuszna decyzja, żeby móc kultywować jego piękną i bezinteresowną miłość do klubu, który dał mu wszystko. Już nie mogę się doczekać jego podań, kreatywności i walki za Barcelone. Szkoda tylko że jego poziom to poziom Barcelony Atletic.

1

Tam mentalność zwycięzcy góruje nad rozsądkiem i logicznym myśleniem. Zdaniem Modricia też zagrali super mecz. Szkoda tylko że powinni grać w 10 większość czasu i nie mieć Viniego w rewanżu.

1

Za bardzo machał łapami z niezadowolenia?

3

Skończ w końcu być El Combinator i zacznij być El General. Jakieś idiotyczne zmiany, mieszanie piłkarzom w głowie, karanie świętych występów ławką w następnych meczach. Jak ktoś jest bez formy to niech nie gra.

0

@Toretto bez urazy ale cytując Najmana - "co Ty p@#@sz człowieku". Bronisz Lewego gdzie to on ma problem przyjąć piłkę i odegrać? Ile było okazji w ostatnich meczach gdzie piłki meczowe i nie skleil piłki. Odwiń sobie Chociaż do 6 minuty dzisiaj i zobacz co zrobił.

1

Roberto MVP, dzwonili że z tartaku im uciekł...

2

Ale ten Lewy jest daremny. Dostałby facet mecz na trybunach to może by się trochę ogarnął

1

Więcej zmian niech Xavi robi, może Peña na bramkę w drugiej połowie? Gdzie jest jakakolwiek stabilizacja? Idiotyzm i ręce opadają. Zmienia obronę żeby dać odpocząć Balde i Araujo, ale to że Lewy nie jest w stanie przyjąć piłki to bez znaczenia.

0

Niezły odlot skoro Kessie nie pokazał nic niezwykłego xD kandydatów do MVP meczu ze strony Barcelony było 3 - FdJ, Kessie albo Busquets. Andres ma super sezon ale uważam że blok obrony ma za wysokie oceny jak na to, że przegraliśmy mecz, więc tym bardziej tytuł zawodnika meczu dla kogoś z tej formacji to gruba przesada.

1

@Mroziu Ktokolwiek? Torres czy Fati myślę że nie zagraliby gorzej, a co najwyżej tak samo. Facet ma problem przyjąć piłkę, karnego strzela jak łachudra, miał więcej że szczęścia niż umiejętności, że to jest wpadło. Abstrahując od strzelania bramek fajnie jakby byl w stanie zrobić coś więcej, a tak mam w głowie piłkę gdzie zamiast podać wczoraj do Raphinii na puste skrzydlo poczekał az sie całe Utd ustawi. Przestańmy w końcu bronić gościa dlatego, że jest Polakiem.

0

Olbrzymim problemem Xaviego jest czytanie meczów i zmiana nastawienia w przerwie. Z mocnymi zespołami zawsze 2 połowy są gorsze, bo trener drużyny przeciwnej coś zmienia bo wyłapał słabe punkty. Xavi za to robi momentami idiotyczne zmiany, sory ale widząc dyspozycję Lewego powinien go zmienic, ale jest świetna krową. Kounde też zjazd do bazy pownien już w przerwie zaliczyć. Czemu nie gramy z Albą na lewej i Balde w ataku chociażby, skoro nie dał szan Torresowi od początku?

2

Poszlaki, przypuszczenia, Alzheimer, przysługi. Czy w końcu mogłaby się tym zająć jakaś poważna instytucja i wyjaśnić, a potem zamknąć kogo trzeba? Nawet Barcelona jakiś proces o zniesławienie? Cokolwiek? Na razie to przypomina wszystko pudelka czy inny pomponik.

1

Czekam, aż się wypowie jeszcze na ten temat Tomaszewski i Boniek. Ja mam przeczucie, że Bayern wygrywa cokolwiek tylko dlatego, że potrafi wyłącznie rozkupić najlepszych piłkarzy w Bundeslidze, tak żeby przypadkiem BVB znowu ich nie zdominowało.

29

Będąc najbardziej obiektywnym na ile się da, to nie można jednak mierzyć tak samo dwóch błędów, bo na Lewandowskim też mógł być odgwizdany karny przy wyniku 0:0

1

Gdzie to się trzeba zgłosić żeby zostać na przykład 4 wiceprezesem Fundacji FC Barcelony? Może nie jestem bogaty, ale też nie mam znajomości.

5

@Bulbulator Zmieni klub, zacznie grać jak w Reprezentacji przez większość czasu i wróci się odbudować do Eklasy. Ale w sumie to prawie junior, potencjał ma ogromny, byle tylko mu w głowie przeskoczyło.

3

Wszystkiego dobrego dla tego Pana, poza Barceloną.

6

@Mathew86 Nie myślisz chyba, że Ligue 1 czy Francja, choćby pomyśli o podniesieniu palca na P$G, nie mówiąc już o FIFA czy UEFA xD

0

"Pozwalał piłkarzom grać i nie dawał się ponieść emocjom, mimo bardzo napiętej atmosfery, w której inni sędziowie mogliby wpłynąć na przebieg rywalizacji." Inni sędziowie hue hue - na pewno jeden orzeszek najbardziej, mam nadzieję że jeszcze się Lahoz rozmyśli i naprawdę skończy karierę, a nie takie obiecanki cacanki

0

Pomijajac wątek PRowy, to równie dobrze można wypożyczać Alvesa z więzienia, na pojedyncze mecze. Nie będę się tutaj rozpisywał, ale największym sukcesem Roberto jest to, że strzelił bramkę na 6:1 i ciągle znajduje naiwne osoby, które chcą z nim kontynuować współpracę. Można by Raphinię wystawiać w ostateczności na PO i nie zagrałby pewnie gorzej niż ten pan.

0

Skoro wylosowano gospodarza 1 meczu, to nie powinno mieć znaczenia, jak wygląda to w kalendarzu, tylko 1 mecz na Bernabeu a drugi w Barcelonie. Inaczej takie losowanie gospodarza nie ma sensu.

0

@Matix90 Zacznijmy chociażby od tego, że z trzecioligowym Intercity miał bardzo duże problemy coś zrobić (jak cały skład zresztą). Bramka fenomenalna, aczkolwiek, mając takiego wspaniałego piłkarza w składzie, jak go oczywiście niektórzy kreują, w tym zgaduję że też Ty, powinno się skończyć szybkim dobiciem przeciwnika, a nie graniem dodatkowych 30 minut i ryzykowaniem w karnych. @Marcin91fcb już wspomniał Getafe. Dembele jest naprawdę łatwy do przeczytania przez obrońców klasowych, a czasami wystarczy mu oddać piłkę i pozwolić stracić samemu bez interwencji. Jeżeli chodzi też o ostatnie miesiące i słowo fatalny - to myślę że wszystkie mecze na mundialu, w których grał...

3

Jak czytam komentarze tutaj to widzę że nie ma sensu oglądać meczów do końca sezonu bo wszystko jest jasne. Czy Dembele zaczął grał lepiej - tak. Czy jest gwarancją wygranej- absolutnie nie. Większość tutaj zapomina że facet dobre mecze przeplata fatalnymi, uznajmy więc, że taki mecz zagrałby z United i po sprawie.

0

Abstrahując tutaj od bardzo słabego poziomu sędziowania, a właściwie kabaretu w wykonaniu pana z gwizdkiem, to oglądając 90 minut, zastanawiałem się gdzie jest ten Griezmann za 120mln. Facet miał mnóstwo ważnych piłek przy wyprowadzaniu kontry i prawie wszystkie albo dał za szybkie albo za wolne i obrońca to przeciął i to ta jego nonszalancja kosztowała Atletico porażkę. Depay też 1 dobra akcja i to tyle.

1

Rozumiem, że za ten brak szacunku wobec kunsztu sędziów zostanie zawieszony na 3 mecze?

0

@Peciak Przypomnę, że Hiszpania wygrała mistrzostwo Europy bez napastnika. Przypomnę, też że Fati był awizowany jako 9-ka. Chętnie bym zobaczył z przodu tercet Dembele-Fati-Raphinha

2

@tbas real ma ciężki terminarz, jakby im jeszcze wpadła Barcelona, w dodatku jeszcze na Camp Nou, to fizycznie mogą nie dojechać, na mecze ligowe i LM. Też jestem za meczem z prześcieradłami, tym bardziej, że Lewy łapie formę. VAMOS

1

Może klauzula AntyBarca?

0

Żeby się tylko nie skończyło przekombinowaniem. Niech grają zawieszeni, bez oszczędzania Roberta, facet musi złapać formę, a od kopania na treningach to się nie wydarzy. Poza tym nie rozumiem trochę dywagacji czy Robert czy Fati. I jeden i drugi, do tego zawieszony Torres. W drugiej połowie jest zawsze alternatywa w postaci Raphini i Dembele na podmęczonego rywala.

1

MATS - autor sam sobie przeczy nie ma czegoś takiego jak pewna gra, skoro w następnym zdaniu pojawia się zarzut tego tragicznego wyjścia do rożnego. Z duetu obrońców to jednak Araujo uratował 3 pkt i to on powinien zostać MVP. 4 dla Kessiego to za dużo. Facet biega jakby ciągnał za sobą wóz węgla, traci piłkę jak amator, jak na razie to dla mnie jeden z gorszych transferów ostatniego 10lecia. Nawet fantastyczny Andre Gomes miał więcej werwy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?