kibic1899
Dołączył/a: luty 2012
Bielsko-Biała
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Myślałem, że Kolumbia ma mocny towar, ale widzę że Hiszpania to też światowy punkt odniesienia.
0
@czesctuam zapewne obecni piłkarze daliby się pociąć za trenera, który zrzuca winę za brak pomysłu na grę z siebie na nich :D
7
Dawać tego Generała, wolę teksty o źle przyciętej murawie, niż krytykowanie własnych zawodników na konferencjach.
1
I jeszcze przedłużmy umowę, bo jest obiecującym piłkarzem. Będziemy znowu latami płacić za dostanie życie nastolatka, który w piłkę gra ostatnimi latami tyle co Kuba Błaszczykowski.
0
@czarek78 co do Moutinho i 0:5 widziałeś jakim składem grał w tym meczu?
2
Kurde nie wiem co przewiduje teraz protokół, chyba pozostaje narzekanke na Depaya, jak nie ma na boisku Roberto, ławce Rudego, a gra dalej nie generuje gradu goli...
0
@Harnas2 Tak, ale w odróżnieniu do większości poprzednich trenerów Xavi już ma teraz pełną półkę trofeów, półkę której nie miał nawet Guardiola, czy Enrique. Jedynym powodem dla którego większość osób, tak jak Ty, nie chce go teraz, jest strach że nawet jak dostanie czas to nic nie wygra. Ja uważam, że to jest idealny moment żeby sprawdzić jak sobie poradzi, bo tylko prawdziwy trener będzie w stanie poukładać ten syf bez Messiego, bo problemem nie są piłkarze, ale brak wizji dyrygenta. No chyba, że powiesz mi, że Benfica, Rayo, czy inne Valladolid mają mocniejsze kadry od barcelońskiej. Z poukładaną drużyną nawet Tata Martino coś wygrał, ba nawet Roura zastępujący Tito Vila nowe wygrywał mecze.
1
@Harnas2 Słyszałem, że z racji na te często pojawiające się argumenty Guardiola, Messi, Puyol i Alves wrócą na pół sezonu, żeby ułożyć drużynę i dopiero wtedy Xavi będzie mógł myśleć o przejęciu drużyny.
19
Xavi źle, bo nie teraz, bo kadra zła, bo słabe przygotowanie. Weźcie, Wy tak piszący, rozbieg i nie zatrzymujcie się przed ścianą. Nigdy nie będzie idealnego momentu, chcecie żeby przyszedł w momencie jak ktoś inny ułożyć mu kadrę i zostawi samograja? Może się okazać, że Barcelona nie będzie miała pieniędzy przez 20 lat, a Xavi rzuci karierę trenerską oczekując tej magicznej propozycji. Jest tu i teraz. Ma szansę i też chciałbym żeby się ten klub odrodził pod jego pomysłem, ale nie do tego stopnia żeby czekać na idealną pogodę i nastrój przez następne 20 lat. Nie ważne jakie będą wyniki w tym sezonie, gorzej nie będzie. Ostatnie miesiące pokazały, że gdyby nie Messi i fart to Koeman by nie skończył nawet poprzedniego sezonu z Pucharem Króla, bo typ po tylu miesiącach obycia z drużyną nie potrafi znaleźć pomysłu na grę i go wdrożyć, nie mówiąc już o rozpracowywaniu mocnych klubów jak wczorajsze Rayo. Vamos Xavi.
0
Niech ten Roberto już zejdzie i weźmie ze sobą Koemana.
0
Nie powiedział wielki obrońca Samuel U, nigdy.
1
Będzie więcej informacji? Bo bardzo chętnie dowiedział bym się o zarobkach piłkarzy
11
Tym wywiadem potwierdza, że nie wolno ufać Rudym i łysym, bo mogli być rudzi. Krytyka Fatiego, całego zespołu w sumie, tylko taktyka była zaje**sta tylko głupi piłkarze nie potrafią się zgrać. Mam serdecznie dość Koemana na ławce, za każdym razem depta piłkarzy zamiast ich budować, dupa, nie trener.
0
Ekstraklasa w środę z logiem ligi Mistrzów xD
0
Ma ktoś informacje, jak idzie proces obniżania wynagrodzenia najbardziej uniwersalnego piłkarza świata i jednocześnie najlepszego kapitana - Sergi'ego Roberto? Fajnie jakby się ktoś podzielił to wiedzą, bo mija kolejny miesiąc, hajs na jego koncie się zgadza, ale nie zgadza się on tym klubie.
5
Koeman nie potrafi wygrać z żadną wartościową drużyną i nie mówmy już tutaj o kontuzjowanych, facet nie ma pomysłu na gre i jeszcze obniża morale zawalając winę na zawodnikow. Nie byłem zwolennikiem jego zwolnienia, ale to co się teraz dzieje sprawia, że zaraz Espanyol przeleci Barcelonę na CN. Koeman mając skład z 2011 byłby w stanie może się zakwalifikować do ligi mistrzów, nie mówiąc o jakimkolwiek sukcesie.
0
Uważam, że tutaj należy się zastanowić nie tyle nad zmianą trenera, co zmianą całego wyobrażenia o odbudowywanej Barcelonie. Tiki-Taka i styl Barcelony już nie jest tym co było kilka/kilkanaście lat temu. Tu już nie ma czasu na ewolucję pomysłu na grę znowu, tutaj trzeba zrobić rewolucje i poszukać nowej tożsamości, bo jakości na klepanie przeciwnika już takiej nie ma i trzeba wypracować rozwiązania, które działają, a nie kultywować coś urojonego co nie przynosi efektów od ładnych paru lat.
38
Nie jestem zwolennikiem Koemana, bo mając nienajgorszy skład, przegrał ligę i odniósł porażki z każdą poważniejszą drużyną, co potwierdza kiepski warsztat taktyczny, natomiast obecnie ogrywa młodych, a jego zwolnienie wygeneruje dodatkowe koszty, a nie gwarantuje sukcesu, bo też ciężko wymagać równej walki z Bayernem obecnym składem. Dajmy mu popracować jeszcze ten sezon, bo tutaj trzeba zacząć naprawiać finanse żeby realnie wzmacniać drużynę i później od trenera wymagać wyników.
2
Pierwszy raz oglądałem mecz Barcelony z nadzieją, że nie będzie blamażu i pogromu. 3:0 to całkiem okej wynik, biorąc pod uwagę potencjał boiskowy, natomiast wstyd że nie oddaliśmy celnego strzału na bramkę. Cieszy dobra gra Ter Stegena i mimo wyniku obrona też nie zagrała tragicznie. Mam nadzieję, że Laporta to poukłada, bo na razie to może być powrót do przeszłości Milanu, United, Interu...
0
@AdiKingu96 co Ty wiesz, strzelił bramkę na 6:1, wyjściowy skład forever
2
Ale bym sobie obejrzał Roberto z pomysłem na gre, ale jest to równie realne co Dembele grający cały sezon bez kontuzji
0
@anxted ja go nie bronię, po prostu jest lepszy od Roberto, wystarczy zobaczyć jak porusza się z piłką.
0
@dorkizos ale bym sobie obejrzał Fabiańskiego, takiego w koszulce reprezentacji wczoraj.
0
@PatrykBarca jeśli ktoś może grać na kilku pozycjach to na każdej pozycji prezentuje poziom przeciętniaka i powinien grać w ligowym (po)średniaku, a Barcelona nawet po stracie Messiego średniakiem w lidze nie jest. I nie, nie jest lepszy od Desta bo jest równie kreatywny co słup soli, ale szanuje Twoją opinię.
0
@masq pieniądze będą w depozycie allegro przez jakiś czas. Dopiero potem możesz wypłacić na swoje konto
1
@vangoor dostaw piguły, bo Cię zmiecie z planszy
2
Latami były śmiechy z notatnika - polskiej strony realu, a prawda jest taka, że jak dzieje się coś bardziej interesującego wokół Barcelony to pewniejszym źródłem informacji od fcbarca.com jest telegazeta, bo przynajmniej działa. Myślę, że administracja powinna wprowadzić dużo więcej irytujących reklam na stronie, skoro jest problem z pieniędzmi na serwery...
0
Eh, ten Dest, miał być odkryciem, a na prawej stronie dalej wolę Semedo...
1
Czy Coutinho, czy Dembele, rezultaty byłby taki sam. Hold i Zastrzeżenie numeru ze względu na Messiego, bo numer byłby po prostu nieużywany, bo niby jak, biorąc pod uwagę i Francuzika i Cou więcej na murawie nie ma, niż jest
7
@jordus100 bardziej szkodliwy niż prezydent-marionetka w rękach lewicy, która pod przykrywką ochrony interesów osób czarnoskórych, nabija własne portfele przytakując i pozwalając na niszczenie mienia publicznego? Prezydent, który sprawia że świat jest co raz mniej bezpieczny, bo państwa pokroju Korei Północnej, Chin i Rosji mogą robić co chcą, bo są świadomi że co najwyżej Makrela z Makaronem pogrozi im palcem?