kibic1899
Dołączył/a: luty 2012
Bielsko-Biała
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Idę po pop corn.
0
Jestem rozgoryczony i rozczarowany tym bajzlem, jaki ma miejsce w klubie. Spodziewałbym się takiego braku profesjonalizmu w Januszexie, tudzież polskiej lidze, a śmiem twierdzić że obecnie Raków Częstochowa jest mądrzej zarządzany. Oczywiście, spuścizna po Bartomeu jest kluczową, ale jednak niektóre sprawy powinny być załatwiane za zamkniętymi drzwiami i wychodzić na światło dzienne dopiero jak już jest coś ustalone. Najprostszym rozwiązaniem byłoby sprzedanie szrotu jaki się nagromadził i nawet za 5% kwoty transferu odpalonej sprzedawanenu, bo suma sumarum korzyści i tak z tego będą. Co do Messiego nie wiadomo, jak to było i czy mógłby grać za darmo, bo co chwile cos nowego ktoś podaje, ale ewidentnie kwestie prawne też leżą w klubie i czekają na wypłatę...
3
A po co? Na co to komu?
1
Weź tam się spakuj i pograj w jakieś warcaby. Plus jest taki że sponsorem jego pensji zostanie na parę miesięcy UEFA. Dziękujemy.
2
@panczo Andrzej ma coś takiego, może dlatego że był trenerem i patrzy trochę inaczej na wydarzenia boiskowe
2
Nie wierzę że obejrzałem coś takiego. Przecież po obejrzeniu tam Sławka to jak dostać w twarz i zostać opluty. Abstrahując od tych lewackich poglądów Jasia, był ciekawszy niż Gonciarz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Koeman przegrał wszystkie ważne mecze i nie mówię już o LM, ale nawet bezpośrednie mecze z Realem i Atletico, bo tak trzeba traktować te wyniki... Niektóre mecze pokazały że nie potrafi reagować na wydarzenia boiskowe. Zasługuje żeby zostać, ale uważam, że zostanie szybko zweryfikowany, a jeszcze jak odejdzie Messi to będziemy się bić o miejsce gwarantujące udział w LM...
2
To był przyzwoity sezon Koeman, przegrał niestety najważniejsze mecze. Zastanawia mnie tylko, nawet niezależnie czy przyszedłby Xavi czy Guardiola, to czy po takim samym sezonie im podziekukemy i będziemy szukać dalej... Żaden trener nie będzie gwarancją wygrania znowu trypletu, pytanie czy powinniśmy się pozbywać Koemana...
0
@arasz1819 Nie zasłyszane, wystarczy przejrzeć składy meczowe, żeby zobaczyć zobaczyć kto grał i kto był na ławce. Osobiście nie uważam żeby Barcelona miała gorszą kadrę niż real. Może w środku pola mają większe nazwiska, natomiast patrząc po formie jest równo, ale jedni potrafią z premedytacją wygrywać mecze, a my remisujemy prowadząc 2:0. Szacunek dla Koemana bo próbował zbudować coś wielkiego, ale z lepszymi trenerami nie jest w stanie rywalizować, fakt nie opinia.
2
Sezon przejściowy... Sezon, w którym tytuł frajera znowu wędruje do nas. Atletico roztrwoniło ogromną przewagę, ok. Weźmy pod uwagę, że real grał jakimś randomowymi piłkarzami przez kontuzje. Barcelona mimo tego mówienia o odbudowywaniu się MUSIAŁA zdobyć to mistrzostwo. Prawda jest taka, że abstrahując od porażek i remisów ze słabymi drużynami, to Koeman został brutalnie zweryfikowany i w Europie i na własnym podwórku, gdzie odnieśliśmy fatalne wyniki z Atletico i Realem, a mimo to mogliśmy zdobyć mistrzostwo. ,,Wstyd żenada, nie wracajcie do domu", z jednej strony za mocny KOEmentarz, a z drugiej podsumowanie sezonu...
0
Fantastyczny news! Przejście do Barcelony staje się awykonalne
0
Tak się kończy gra bez prawego skrzydła i piłkarzem który nawet nie potrafi szybko wrocic
6
Przepraszam, że kolejny komentarz o Roberto, ale no to jest k**a dramat. Dest miewa słabe mecze, ale i tak przykrywa w nich moją ulubioną "20". Jak już naprawdę wolę jak Dest straci piłkę w kiwce niż jak widzę 1000 podanie do tyłu albo na out
4
Jak nazywa się formacja bez prawej strony?
PRAWOberto
Badum tsss
0
@gagass To dobrze że napisałem,,chyba" :D
4
Jak ktoś krytykuje Moribę to radzę iść do lekarza póki jeszcze jest sens. Czyści wszystko co się da, a to że straci piłkę to trudno, chłopak gra chyba pierwszy raz w wyjściowym składzie w Lidze i ma prawo do błędów, a i tak jest jedną z jaśniejszych postaci i zjada Roberto.
8
Ale mnie w**ia Roberto. Ani to szybkie ani przydatne, a tylko niedokładnie podaje
1
@Kgorecki2500 Dziwie się, że Bartomeu nie trzeba wyciągać dźwigiem z tyłka Péreza po tej akcji.
0
Nie mam pojęcia co to się dzieje, ale ogólnie beka straszna, dobrze że Barcelona stała bardziej w cieniu, aniżeli w pierwszym rzędzie.
0
Największym poszkodowanym wcale nie będą te wielkie kluby, czy ich piłkarze, ale malutkie kluby, które w lidze nie będą mogły rywalizować z gigantami, dlatego, że federacja tego zabroniła, a co za tym idzie będą mogli zarobić marne grosze za dzień meczowy, bo przychody z praw telewizyjnych będą marginalne w stosunku do tego co jest teraz.
4
Jestem sceptyczny, kończy się jakaś epoka w piłce. Zobaczmy jakie kroki naprawdę podejmie UEFA i FIFA, bo na pewno będą one ukierunkowane na próbę zatrzymania gigantycznej kasy, która chce im uciec. A tylko to chodzi, a nie o solidarność, o której wspominają xD
1
@Remi70 z tego co kojarzę to nigdy nie dostał czerwonej kartki, a wielokrotnie powinien... Szybka żółta nic nie zmieni
6
Martin powiedział, że nie chce odchodzić, nikt raczej nie da za niego tyle kasy, więc temat raczej do zamknięcia.
0
Wczorajsze zwycięstwo realu zbuduje im trochę morale, ale z drugiej strony wyszarpnięcie punktów w 90minucie też da kopa naszym. Poza tym, Klasyk rządzi się swoimi prawami i Messi z De Jongiem nie będą już musieli odstawiać nóg, a wydaje mi się paradoksalnie, że to było powodem ich dość miernej gry, bo grali zachowawczo żeby nie sprowokować sędziego...
1
@VamosRakieta tak jak Podolski w końcu zagra w Górniku
7
@Katalonbar Milik to chyba w Fifie, facet jest daremny. Nie rozumiem fenomenu tego piłkarza, pewnie nawet z Andorą będzie miał problemy... Taki Reca ataku
7
Bez covida pls przed klasykiem please...
1
Osobiście zwróciłbym uwagę na sędziego, który po raz kolejny gwizdał bardzo źle. Jeśli drużyna wygrywa 6:1 to nawet osoba z gwizdkiem nie jest w stanie tego już odwrócić. Aż szkoda że czeka nas przerwa reprezentacyjna bo obejrzałbym sobie już klasyk.
0
@Jakchcesz jeśli potrafisz grać na wielu pozycjach to znaczy, że na żadnej dobrze. Roberto poza sporadycznymi dobrymi występami miał więcej tych przeciętnych lub złych. O ile jeszcze na PO to jakoś funkcjonowało to w środku pola Andre Gomes pokazywał większą kreatywność. Roberto jako zapchaj dziura na mecze z Huescą jest okej, ale poważniejsi rywale to nie ta liga.