6

Jak kubańczyk wróci na ring to już może nie będzie na gali śpiewał, więc zawsze jakiś plus

3

1. Pusta kasa klubowa. Koniec kropka.

3

Abstrahując od raportów i ich jakości, przypominam, że lekarze i skauci odradzali transfery Thomasa Vermalena i mojego ,,ulubieńca" Ousmane Dembele, także może warto w końcu posłuchać głosu rozsądku, czy też kibiców przy okazji Roberto.

1

Myślę że wszyscy chcą dobra klubu, ale boją się uderzyć pięścią w stół. Myślałem że Xavi powie dość, ale jakieś plotki o Roberto i Dembele nie dają nadziei. I jeden i drugi bardziej frustruje niż daje jakość. Zatrzymanie Dembele na siłę jest głupotą, jak chce to niech spada prostować banany. Wolę dosłownie kogokolwiek niż roszczeniowego gówniarza który nic poza paroma asystami nie zaoferował.

4

Tuchel, Guardiola, Klopp. Niezależnie kto z nich przejąłby stery Barcelony sytuacja nie zmieniłaby się. Xavi jest moim zdaniem jedynym trenerem, jaki może odkopać ten klub sportowo z mułu i dna w jakim się znalazł. Potrzebuje czasu i okresu przygotowawczego z zespołem. Pora sobie uświadomić, że najpierw trzeba przewietrzyć szatnie, a skoro nie sprzątano tam porządnie od dawna to musi to niestety potrwać. Pedri już teraz pokazuje jak kluczowym elementem układanki jest, w klubie jest genialna młodzież, ale są też pilkarze jak Roberto, Lenglet. Normalne jest to że mają teraz gorszy okres, kontuzje są dalej pokłosiem pseudo lekarzy, jacy działali w klubie. Przypomnijcie sobie ile kontuzji było w latach 2008 do 2018(nie licząc Dembele i Vermalena). Większość czasu wtedy wszyscy byli dostępni, a teraz to trzeba łatać momentami skład Barceloną B, bo brakuje piłkarzy.

0

@BigDaglas pół żartem pół serio, wybudowanie domu w Hiszpanii/Włoszech/Grecji i spokój

0

@jamesbond6 w 2015 chyba byłem na meczu i wszystko kupowałem i rezerwowałem przez internet, więc o jakich latach mowa?

0

@FafitFCB profil FB Puiga

0

Riqui Puig: ,,Zostaje w Barcelonie na następny sezon".
Nie sądzę, że będzie miał szanse na łapanie minut przy takiej konkurencji w środku pola. Obyś sobie chłopaku kariery nie zepsuł całkowicie.

11

I po co, na co to komu? Szkoda czasu Pana Alemany'ego.

1

@szymon6847 co oznacza na poziomie Dembele? Równie podatni na kontuzje? Mający tyle asyst co on? Biegający równie szybko jak on? Równie nieprofesjonalnych od momentu transferu? Ja doceniam to co facet robi w tym sezonie, ale co ważniejsze nie zapominam co robił od kilku lat i że rozumiem, że może czuje presję szukania nowego klubu. W samej Barcelonie myślę, że dużo nie stracimy wystawiając na skrzydło Gaviego, Traore, czy Fatiego (który ma tyle samo świetnych meczów w Barcelonie co Dembuszek). A jak do tego dołożyć chciwość, w sytuacji, w której Barcelona miała ogromne problemy finansowe, to ja nie mam złudzeń, że wolałbym już go nie oglądać w koszulce Barcelony.

9

Dembele - 24 lata, kupiony jako gwiazda, którą nie był przez ostatnie lata, a mimo to zarabiał jako gwiazda. W KOŃCU ma liczby, które go bronią. Ma też niebotyczne wymagania finansowe, nieadekwatne do tego co prezentuje od momentu transferu do Barcelony.

Araujo - 23 lata, kupiony jako piłkarz z potencjałem, nie zawodzi odkąd dostał szansę. Ma liczby i performance, który go broni w każdym elemencie, pensja raczej adekwatna do chwili zakupu. Jedno słowo: MVP obrony.

Jak ma się teraz sytuacja z przedłużeniem umowy? Dembele dostał po raz kolejny ogromną propozycję przedłużenia i jest mu mało, Araujo nie jest taka kwota oferowana mimo, że zasłużył bardziej niż Francuzik. Araujo plują w twarz oferując mu mniej niż Dembele, a mówiąc szczerze, takich skrzydłowych bez głowy myślę że spokojnie znajdziemy na rynku. Inaczej sprawa wygląda z takimi obrońcami, gladiatorami, w ich przypadku jest deficyt.

Quo Vadis Laporta, Alemany? Gavi i Araujo są ważniejsi dla Barcelony niż Dembele.

1

Fajnie byłoby zobaczyć Polaka w Barcelonie, ale nie wiem czy Roberta. Facet nie potrafi przeprowadzić indywidualnej akcji, a tego jednak trzeba oczekiwać od "9" W Barcelonie. Dodatkowo znowu mowa o wiekowym piłkarzu, który w perspektywie 3 lat może wyglądać jak Messi w PSG.

0

Niepotrzebnie może Nike tworzyło wzór? Co mecz inny artysta, album, playlista. Troche kogoś poniosła wodza fantazji.

0

@busquets5 Rozumieć sytuację może, co nie znaczy, że ma się podporządkować. Facet jest ostoją w obronie, gra mnóstwo minut, 1na1 jest nie do przejścia, więc dlaczego on nie zasługuje na 6 mln netto, a facet który nie kopnął jescze piłki dostaje od razu. Nie jestem fanem Dembele, a wręcz przeciwnie, ale rozumiem że Barca mówi że nie może mu dać podwyżki, kupuje jednocześnie Torresa tym samym pokazuje że ma jednak jakaś kasę. Duże znaczenie mają tutaj okoliczności i kiepski timing. Problemem jest też poufność, zazdroszczę Bayernowi że potrafią dopiąć transfer i często dopiero wtedy o tym dowiaduje się świat.

1

Prawdę powiedziawszy nie uważam, że zagraliśmy źle. Wszyscy wokół opowiadali jak to Barcelona bez wazeliny rozjedzie Galate, a prawda jest taka, że oni ustawili bardzo dobry autobus, a nam zabraklo szczęścia, chociażby przy dołożeniu nogi De Jonga. In Xavi we trust.

0

@Chaoss Wiem, że to nie jest bomba w dosłownym znaczeniu, ale skażenie i zagrożenie jest podobne.
Zapewne pocisk balistyczny nie zniszczy/nie naruszy reaktora :)

7

@Janas11224
1. Papier wszystko przyjmie.
2. W Budapeszcie zagwarantowano Ukrainie niepodległość i bezpieczeństwo.
3. Nikt poważny nie myślał, że dojdzie do regularnej wojny i mordowania cywili na Ukrainie.
4. Putin pokazał, że jest szalony i przez to tak bardzo niebezpieczny.
5. Wystarczy, że Iskander przyładuje w jakąś elektrownie atomową, nawet przez przypadek.

3

Pora roku się zmienia. Dekada się zmienia. Barcelona się zmienia. Tylko sędziowie w Hiszpanii pozostają na tym samym, beznadziejnym poziomie.

5

Gracias y adios.

8

@BlaseR9 facet miał w składzie najlepszego piłkarza w dziejach i jedynie temu zawdzięczamy Puchar Króla i skończenie na podium w la liga. Koeman skopał mental całej szatni mówiąc, że są beznadziejni, myślał że drużyna będzie szła jak na wojnę(wybaczcie to określenie) za niego? Xavi zbudował i zjednał szatnie czego efekty widać i nie mówię tu tylko o wynikach, ale o atmosferze i radości z gry.

0

Podziwiam świetną ocenę Dembele, mimo że wyglądał jak dziecko we mgle, tracił idiotycznie pilki i co najgorsze, odstawiał nogi w każdej akcji, dostał coś ponad 5.

1

@P33ck do Borka awersję mam od zawsze, okropnie irytujące jest to przerywanie osobie, która się wypowiada i łapanie jej za łokieć...

0

@Worny Jutgla jest teraz 4 w kolejce do gry wg mnie, więc dobrze żeby dużo minut łapał w Barcelonie B. Torres natomiast może powinien odpocząć w jakimś meczu, bo zaczynam myśleć że to przez motoryke ma problem jak już dojdzie do sytuacji bramkowej.

2

@Kusco15 Wybacz, że pytam ile Ty masz lat? Nie zgadzam się z wieloma postulatami Korwina, ale nie ma partii, która ma bardziej logiczne i racjonalne podejscie do gospodarki, a obecnie ta leży i kwiczy. Za niedługo będziemy w sytuacji jak Wenezuela, bo PiS nie zostawia ludzi na pastwę losu, rozdając na prawo i lewo pieniadze, m. In. Na wybory które się nie odbyły, ale też na wiele cudownych ustaw jak nowy ład, 500+, kolejne dodatkowe 13,14 emerytury itd. ALE FAKTYCZNIE, ONI NIE ZOSTAWIAJĄ LUDZI.

1

@Kusco15 Lewica podnosi kwik, bo ktoś ma bardziej racjonalne podejście do ekonomii i gospodarki niż przedszkolak. Rozumiem, że są miejsca wyalienowane na mapie, bo nie ma tam istniejącego połączenia autobusowego, ale należy może sobie zadać pytanie, dlaczego prywatny przedsiębiorca nie otworzy tam linii. Nawet mieszkaniec takiej wioski mógłby kupić busa i wozić ludzi, ale skoro się to nie opłaca nawet jemu, to z jakiej racji państwo ma finansować coś tak nierentownego? W imię wyższej idei?

0

Niech ta madrycka kukła pilnuje swojego portfela.

2

@Kozinho. Ta sama refleksja mi się nasunęła, JKM już mnóstwo razy tłumaczył się z tekstów o paraolimpiadzie, "nienawiści do kobiet", a i tak Stanowski podnosił te tematy. Już, któryś raz zamiast być rzetelnym dziennikarzem i zapytać o coś co nie było powielane setki razy, chce żeby odcinek był bardzo kontrowersyjny.

0

A były w tej bajce smoki albo chociaż papugi?

0

@CuleLbn Nawet w defensywie gra na tym poziomie co Antek. Chociaż myślę, że za wcześnie na ferowanie wyroków. Z Atletico świetnie poradził sobie z przecinaniem akcji. Z Papugami też nie miał łatwego zadania. Poza tym dość mocno obrońcy go dociskali i dlatego inni piłkarze mieli więcej luzu, nie mniej mam nadzieję że zacznie w końcu strzelać więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?