kibic1899
Dołączył/a: luty 2012
Bielsko-Biała
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Martin B nie ma szans na grę obecnie, więc kolejny do odstrzału. Ferran jest zadaniowcem, ale na razie z niego bardziej defensywny pomocnik niż napastnik. Mam nadzieję że to tylko mocne stłuczenie nogi Araujo, bo nie wyobrażam sobie meczów z Napoli grając Lengletem czy Garcią.
0
@taris macie chłopcy piłkę i grajcie
8
@MrPGG poza tym że facet jest wychowankiem i strzelił pamiętnego gola w meczu z PSG, to jest piłkarzem, dla którego Barcelona jest sportowo za duża. Nawet obecnie. Co ważniejsze, facet miał ponad pół roku już na negocjowanie kontraktu i obniżenie zarobków jak reszta kapitanów, a kończy się tylko na mówieniu. Dzięki za zaangażowanie przez te wszystkie lata, ale tam są drzwi.
1
Co z dobieraniem się do graczy bez zgody klubu? Bayern się nie bawi w takie podchody i od razu zgłasza sprawy do Federacji.
5
@Antimadridista_WR Bartomeu oczywiście. Gdyby nie jego polityka i doprowadzenie klubu do ruiny to Alemany mógłby szastać hajsem. Mam tylko nadzieję, że przedłuży kontrakty z młodymi wilkami u nas, bo straty Araujo, Nico czy Gaviego to nie daruje.
17
Co do zachowania Alvesa to idiotyczna czerwień, ale z happy endem, bo i bez kontuzji Carrasco i starty punktów Barcy. Natomiast tutaj należy wspomnieć znowu o "świetnym" popisie Manzano, facet nie powinien prowadzić meczu nawet w okręgówce, skoro nie potrafi odpowiedni zarządzić meczem, a niestety było za mało żółtych kartek jak na agresję.
1
Krótko i na temat: Xaaavi, Xaaavi, Xaaavi! Right man i the right place. Dajmy mu czas.
0
@Arkadio90, @Wyjadaczmasla zawsze można go przesunąć do klubu kokosa i niech sobie gra w Barcelonie B. Barcelona jest w przebudowie, 4 miejsce w lidze jest do zrobienia bez Dembele, zwłaszcza jak będzie odstawiał nogę żeby nie dostać kontuzji. Trzeba patrzeć długoterminowo i pokazać, że żaden piłkarz nie będzie terroryzował klubu, a jak posiedzi na trybunach to nie pojedzie pewnie do Kataru, a i kontrakt dostanie niski. Kara wymierna do jego zachowania.
2
Sytuacja z Dembele to nie tylko konflikt finansowy piłkarza z klubem, ale wręcz próba szantażu. O ile Xavi ma moje 100% zaufanie, o tyle Barcelona nie powinna teraz odpuścić Francuzowi, bo znowu pokazuje swoją słabość. Z terrorystami się nie negocjuje, a z idiotami nie rozmawia. Pozwalając mu grać i budować swoją markę pokazujemy innym piłkarzom, że można sobie ustawiać klub. Ja nie chciałbym już go widzieć w koszulce Barcelony, tak samo jak i Roberto, który dalej nie obniżył kontraktu.
6
Nie zbyt dużo tych szczegółów upublicznionych, ale mam nadzieję że to że względu na dobro śledztwa. Natomiast znając niestety świat, sprawa zostanie zamieciona pod dywan, a Bartomeu nie zapłaci nawet złotówki odszkodowania.
1
A może jakiś bezcenny argentyński kaktus?
1
@Seba_89_
Zacząłbym od tego że robienie takiego turnieju w środku sezonu jest żartem i ten turniej jest równie poważny co puchar Sołtysa Sosnowca. Nie mogą zsynchronizować, go z Euro?
0
@Dejwol Dembele? Przecież równie dobrze mogą nie kupować nikogo, na jedno wyjdzie
0
Nie sądzę że on odejdzie, to byłoby zbyt piękne, a szejkowie specjalnie wręcz mogą niby dogadywać się z Barceloną żeby tylko je zerwać i zostawić Barcelonę w szambie.
5
Fajne te umowy podpisywane z Barceloną, dokładnie takie jak zadania w szkole, nieobowiązkowe, z gwiazdką i dla chętnych.
2
@Messibestplayerintheworld jedno zasadnicze pytanie, czy my chcemy obciążać finanse pomocnikiem? Prawda jest taka że najbardziej kuleje u nas wykańczanie akcji i obrona, podczas gdy w pomocy jest cały wachlarz możliwości.
0
3 pkt najważniejsze. Mecz do zapomnienia i jedziemy dalej.
4
Dobrze mówi. Polać mu.
1
Jak jest takim cudownym osobnikiem, to dlaczego w swoim alturizmie nie pomoże w wygrywaniu, czyli tym co jest najważniejsze, ale zgodnie z zasadą alturizmu bez korzyści, zwłaszcza majątkowych? Wtedy nawet niech zostanie, trudno.
0
Jedynym problemem jest ograniczanie zawodnika w dostępie do treningów itd. Te sprawy bardzo łatwo się wygrywa w FIFIE, nawet nasza perełka Gikiewicz miał kilka takich spraw. Nie mniej, niech się ta organizacja nie kompromituje, bo jednak rzeczony piłkarz w BVB tez swoje pokazał. Z drugiej strony jak będzie trenował z drużyną to może się zrobić kwas. Ja się tam cieszę że to jego ostatnie tygodnie albo miesiące w Barcelonie, bo mniej profesjonalnego i bardziej irytującego piłkarza to trzeba z halogenem szukac.
0
Bardzo dobry mecz Barcelony, zabrakło znowu wykończenia i zimnej głowy Dzbanelle. Szczerze to jeżeli chodzi o Xaviego to na razie ma moje całkowite uznanie. Widać, że coś drgnęło. Wracają kluczowi zawodnicy i byle teraz ich omijały kontuzje to jeszcze powalczymy w tym sezonie.
1
@Herato śmieszny mnie De Jong czy Malcom, który prawdziwej szansy nie dostał, a nie wiem czy był gorszy od Dembele/Coutinho. Od Semedo wymagało się więcej, ale moim zdaniem to nie był zły transfer. Zresztą Roberto jako konkurencja na tej pozycji, to nie rywal.
5
My tu gadu gadu i usciskanie ręki Alemanego, a gdzie pomachanie do wielkiego Kapitana Roberto? Sprawa obniżenia kontraktu zamieciona pod dywan, a typ jak nie grał tak nie gra, a swoje też zarabia. Są większe darmozjady w tym klubie, ale dalej ten kapitan to żart.
2
@BulaKG konkurencja ostatnimi laty jest dość duża o ten tytuł. Nie przyznawałbym go tak definitywnie.
3
@bartekvisca nie pakuj się w to. W zimie zawsze zaklejam otwory, bo wieje jak cholera, a jak dodać do tego jeszcze źle zaprojektowaną wentylację w deweloperce, to otrzymujesz namiastkę morza w pokoju z ciągłym szumem. To rozwiązanie jest bez sensu, lepiej sobie zostawiać mikrouchył, albo nawet kupić pochłaniacz wilgoci.
2
Dla wszystkich hejterów weźcie rozbieg i wiecie co dalej z głową w co. Pół składu do niedawna było kontuzjowane, młodzi gracze mają wahania formy, ale tego wahania nie powinien mieć Depay w rytmie meczowym, czy Ter Stegen. Nie mam tutaj zamiaru się nad nimi pastwić, bo trzeba jasno sobie zaznaczyć miejsce w którym jest Bayern, a w którym Barcelona. Gra nie wyglądała źle, do zejścia Alby, niestety ale wydaje mi się że ten spadek jakości zaważył na bramkach w 1 połowie. Wykończenie zakrawa o zbrodnie, natomiast Xavi potrzebuje czasu i na początek słabszych rywali, żeby ułożyć zespół i poprawić motorykę. Może jakiś mały transfer w zimie, na pewno też nie wygramy LE, ale ja staram się być optymistą patrząc na młodych którzy będą koksami.
1
Niech zrobi drugi krok i koniec tej szopki. Może sobie wtedy siedziec w szpitalu za pieniądze Newcstle.
3
Do wszystkich z bólem dolnej części pleców:
Wygraną Messiego i Roberta można usprawiedliwić, bo oboje zasłużyli. France z Frans Futbol powinny przyznać ją za rok 2020 Lewemu arbitralnie i koniec tematu. Natomiast jeżeli rozmawiamy o ZP wyłącznie za TEN rok, to odpowiedzcie sobie na pytanie, czy mierna Argentyna wygrałaby Copę bez takiego Messiego oraz czy Bayern wymęczyłby mistrzostwo Niemiec bez Roberta i kto w takim razie był ważniejszy dla zespołu i reprezentacji.
3
Nie lubię typa i mimo talentu jaki może ma, jest kompletnym dnem i brakuje mu pokory i profesjonalizmu. Facet przesiedział pół swojej "kariery" w Barcelonie u fizjo, spóźnia się na treningi, na boisku, jak już się pojawi to prezentuje równie dużo dobrego co złego, a wymagania ma z kosmosu. Transfer kompletnie nietrafiony i mimo potężnych strat lepiej się nim pożegnać za darmo, niż przedłużyć kontrakt i płacić roszczeniowemu gówniarzowi dalej za jego leczenie i granie w fortnite'a.
5
Jedno pytanie. Ciekawe skąd wezmą na to pieniążki?