kibic1899
Dołączył/a: luty 2012
Bielsko-Biała
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
I bardzo kurde dobrze, kurde. To nie pomoc potrzebuje wzmocnienia.
1
Wiele osób krytykuje Martina i de Jonga za to że nie chcą zejść z pensji. Klub w trudnej sytuacji, itp. Itd. Postawcie się natomiast w ich sytuacji, podpisali umowę, są pracownikami (pominę na chwilę fakt ich zarobków w stosunku do zwykłego zjadacza chleba). Zarabiacie kwotę X, przychodzi do Was Janusz szef i mówi że musi Wam obniżyć pensję bo zakład jest w ciężkiej sytuacji i on sam ma problem finansowy, po czym następnego dnia przychodzi do pracy 6 nowych pracowników, a sam Janusz przyjeżdża do pracy nową audicą. Troszkę bym się poczuł wydymany.
0
Mogli w Krakowie mecz zagrać to też by posłuchali trąbki...
3
@KSSniper Players edition to jest 1:1 w jakiej grają co tydzień. Jak chcesz koszulkę, która wytrzyma trochę to weź "zwykłą"
0
Muchas gracias. Powodzenia!
42
Gdyby taką samoświadomość jak Oskar miał Roberto, Puig czy Umtiti to Barcelona mogłaby być w zupełnie innym miejscu. Ja zapamiętam go pozytywnie. Mam nadzieję że zrobi karierę w klubie adekwatnym do umiejętności.
0
Ostatnim dobrym zakupem Francuzów był Henry i Abidal. Mam nadzieję że ten Kounde nie skończy na śmietniku LR jak Umtiti, Lenglet, Griezmann i trochę Dembele
0
@Deliann moment ogłoszenia transferu, co wydarzyło się wczoraj, jest najważniejszy. Nie interesuje mnie ile będzie jeszcze filmików z Lewym czy Raphina. Robisz promocję 100 koszulek losowych zakupionych wczoraj podpisze Lewy i już 1 dnia masz grube miliony... Marketing lvl januszex Barca i tyle
0
Kto zatrudnił tych ludzi od marketingu? Szczerze to wygląda jakby Roberto dorabiał do kontraktu... Żałosne jak jak taki klub nie potrafi ogarnąć podstawowej rzeczy. Nie wiem co gorsze, Dembele zmieniający cyfrę za karę na tablicy, czy czarny mrugajacy ekran dla Lewego
0
Ciekawy jestem jak Xavi zaimplementuje tę słynną lage na Robercika.
1
La Bamba spokojna jak tafla jeziora pełnego mnichów, a tutaj pierwszy Polak będzie strzela brameczki dla Barcy.
2
Ile nasz wielki matematyk z Francji będzie teraz zarabiał?
0
@Adamski69 bez przesady, już wielu było takich, że wychodzili z tunelu i znikali na 90 minut.
0
@tbas przypomnę że chłopak zagrał świetnie przeciwko Barcelonie w LE. Pytanie jak to wygląda na co dzień.
2
Lada chwila coś się wydarzy.
Będzie północ.
0
Ale ta Szrajbera to dno, jeden z gorszych hejtparków
12
Oczywiste, tylko Robercik.
0
Teraz jak Dembele jest pod ścianą, to Barcelona powinna jeszcze obciąć obecną ofertę o 25% i bierze albo nie.
0
@doc Won, skończmy tą sagę
13
Chcieć to sobie może. Obniżamy ofertę o 25% względnem poprzedniej i słucham państwa, albo tam są drzwi.
6
Jedno słowo: WON
0
@Ferran Świetnie pewnie oferta podwyższona. Jak na razie to lato jest dramatyczne, przedłużenie Roberto, podwyższanie oferty dla rozwydrzonego dzieciaka i walka o Lewego.
1
@Michal4 ale wiesz ze transfery można już robić teraz? Jedynie zgłoszenie zawodnika w klubie nie może mieć na razie miejsca.
1
Nie chcem ale muszem
4
@DaPidejpi nie zakończyła się zbyt dobrze? Messi głoduje pod mostem? Facet jest żywą legendą klubu, a to że karierę kończy poza Barceloną jest naturalnym przebiegiem wielu karier. To nie jest Totti, któremu pasowala rola rezerwowego, a granie wszystkich piłek na Messiego było już straszne, przy całej mojej wdzięczności za to co dzieki niemu udało się wygrać.
5
@Limit_l3ss puknij się w głowę. Nie podoba mi się bardzo przedłużenie kontraktu z Roberto, ale Alves pokazał, że daje radę nawet w tym wieku, jestem pewien też że będzie gryzł trawę żeby pojechać na mundial. A co do Dembele, krytykujesz transfery, sam jednocześnie chcesz pozwolić, żeby rozwydrzony dzieciak stawiał warunki, gdzie na razie nic wielkiego poza paroma asystami nie pokazał. Jego podejmowanie decyzji na boisku szwankuje, a co najważniejsze bierze udział w cyrku jakim jest przedłużanie kontraktu. Nie, dla takich wesz.
10
@Uukasz_93 dlatego, że ludzie w zdecydowanej większości to idioci. Płaca minimalna jest tylko kolejną bronią w rękach PiSu, która pozwoli im znowu zdobywać poparcie. Windowanie jej na chore poziomy brutto, nie polepszy niczyjego życia, ze względu na a) inflację b) strate pracy osób, których pracodawca będzie więcej trącił niż zarabiał.
1
O ile obrona i wykruszający się atak stanowią problem, o tyle w pomocy mamy nadmiar bogactwa. Busquets będzie już grał co raz mniej, więc będzie szansa na wprowadzanie dodatkowego młodego diamentu. Przypominam że ma przyjść Kessie, jestem tutaj sceptyczny, ale czysto matematycznie sprzedaż FdJ będzie się Barcelonie opłacała. Chłopak miał super mecze, ale jest tym piłkarzem na którym możemy zarobić bez płakania, że Barcelona na pewno straci. Oczywiście, że to szrot pokroku Lengelta, Roberto, Turana i paru wypożyczonych obecnie magików powinien zniknąć najpierw, ale jeżeli jest opcja zarobić (bez znowu dawania ciała w negocjacjach i robienia z siebie pośmiewiska to spoko). Na samym merczu po potencjalnym przyjściu Roberta, Barcelona mocno skorzysta. Niech sobie Xavi tam działa, ale już bez amigos bo z Roberto nie ma pożytku, Dembele niech też już idzie, a przypominam, że jest jeszcze Coutinho.
1
@BarcaInfo a ja uważam, że kretów trzeba się pozbywać. Naprawdę chciałbym żeby jakiś transfer Barcelony, a zwłaszcza taki spektakularny był owiany tajemnica do momentu iOfficial!
1
W tamtych czasach to spłukiwanie wody i spacer jako odcięcie się od świata to chyba i tak dobry pomysł. Leśne dziadki z PZPNu pewnie leżałyby nawalone w loży, albo w toalecie