0

Taka ciekawostka, ulubiony zespół Iniesty to Estopa. Życzę chlopakowi, żeby go kontuzje omijały, bo bez tego to nawet z rewelacyjną grą i talentem nic nie osiągnie.

4

@BarcaInfo Da się? Da się.

0

@Michvl jak działa, to bym nie ruszał. Jeszcze zepsuje i dopiero będzie

1

@Encore @Kamilos84 myślisz się. Gra również potężna Ekstraklasa i w tym hitowy mecz TSP Stal, czyli walka o awans... :D ależ to będzie poniedzialek

0

@Pilka_jest_okragla prawda jest taka, że poza pojedynczymi występami w ostatnich latach, to Busquets odszedł mentalnie razem z Iniestą

6

Mam nadzieję, że polityka transferowa wejdzie w końcu na poziom, jakiego wymaga się od klubu pokroju Barcy, bo z całym szacunkiem do Podbeskidzia, któremu kibicuje, to decyzje transferowe różniły się tylko kwotą, a mam wrażenie że klub z Bielska podejmował rozsądniejsze decyzje aniżeli Barcelona, oczywiście w odpowiedniej skali.

31

Make Barcelona great again!

2

Znowu ten cholerny Athletic...

2

Ten drugi komentator z TVP Sport jest tragiczny

0

Lopeteui zawsze będzie dla mnie dzbanem, po tym jak sabotował reprezentację, bo inaczej się nie da określić podpisania umowy z Realem przed mistrzostwami. Sugeruję poczytać przepisy, a później krytykować, rzut karny, żółta kartka to wszystko. Czerwona kartka to podwójna kara dla drużyny i wbrew przepisom. Jedyne sporne decyzje w tym meczu to ręce Lengleta i obrońców Sevilli, ale jak w pierwszej sytuacji innej decyzji być nie mogło, o tyle w drugiej najpierw było odbicie rękami a dopiero później ciałem. Trzeba było wykorzystać karnego, albo chociaż zagrać z podobnym zaangażowaniem co w pierszym meczu. .

0

@Gappeq wpada jedna bramka dla Sevilli i jest problem. Gra w obronie będzie największym wyzwaniem

2

Boję się że próba zagrania tak jak w sobotę spowoduje, że Sevilla będzie na to przygotowana i tym samym efekt będzie odwrotny od zamierzonego. No cóż, jak zwykle "in Messi we trust". Mimo że nie mogę się doczekać, to znowu wisi nade mną widmo plaskacza od drużyny.

2

Mam wrażenie, że Xavi jest tutaj odpowiedzią jaką chcą usłyszeć kibice, ale raz, a nie w każdej wypowiedzi. Laporta był juz prezydentem, nie obiecuje absurdalnych transferów, które się nie wydarzą, podchodzi ogólnikowo do debaty, ale nie da się inaczej nie wiedząc jaki trup jest jeszcze ukryty w szafie. Real rozbudowujacy w tej chwili stadion jest ogromnym wygranym, będąc parę lat temu na CN były piękne wizualizacje jak to będzie wyglądało i prace miały się zacząć lada chwila. Jest 2021, długi są kolosalne a Camp Nou jest w tak samo opłakanym stanie jak te kilka lat temu. Na tym etapie wolałbym doświadczoną osobę od wizjonera, który mówi o Xavim w każdym zdaniu...

0

Coś co zadziałało dzisiaj, nie koniecznie zadziała we środę. Myślę że Koeman będzie musiał poszukać czegoś co zaskoczy Sevillę, bo będę dokładnie analizować mecz wczorajszy

0

@patryk1995991 @MrCule_X z których nic nie wynika, poza stratą piłki. Założę się że gdyby to Trinaco dostał piłkę zwrotną od Leo w meczu z PSG to byłoby 2;0 i mecz mógłby wyglądać ciut inaczej

2

@LeoMessi1994 trochę nie ma miejscu śmianie się z faceta który jest podatny na kontuzje. Kto wie, w którym miejscu byłby Milik gdyby nie więzadła.

3

@Barwindg a ja osobiście uważam, że UE łamie swoje regulacje próbując uzależniać wypłatę dotacji w zależności od tego kogo uważają za fajnego, a kogo nie. W kontekście Niemców, zaznaczę tylko że mają oni swoich przedstawicieli w polskim Sejmie, a Polacy nie mogą liczyć na takie przywileje za granicą. I nie, nie jestem za pisem. Szkoda że nie walczyli tak o praworządność w Hiszpanii jak atakowani byli Katalończycy za próbę walki o swoje prawa. Są równi i równiejsi, a karty Europie na siłę próbuje rozdawać Niemiec i francuz. Anglicy się opamiętali

0

Lahoz irytuje zawsze, ale to zwlekanie z gwizdkiem dzisiaj to przegięcie.

3

Powtórzę się, ale co mecz sytuacja się też powtarza. DWADZIEŚCIA JEDEN fauli Betisu i 1 żółta kartka. To jest parodia sędziowania. Rozumiem, że nie można za każde pociągnięcie dawać kartki, ale tu niewinne skrobnięcie, odepchnięcie i klient powinien obejrzeć żółć po kilku takich zagraniach. Dopóki ktoś nie zagrozi naprawdę zdrowiu to rzadko zostaje nagrodzony. Premiowanie takiego sposobu gry nie tylko naraża na kontuzje, ale też drużynę grającą agresywnie niejako proteguje. O Busquetsie nie chce mi się nawet rozpisywać, szkoda że jak Iniesta, nie potrafi dla dobra klubu odejść, inna sprawa że po tym co wczoraj grał w środku z Pjancem dokończyli 1 połowę....

1

@zibiku ja sobie zdaje z tego sprawę. Jak popatrzysz na moje komentarze to krytykuje pobłażliwość sędziów, natomiast ile razy widziałeś żeby sędzia zmienił decyzje albo swoje gwizdanie po tym jak piłkarz miał co chwile do niego pretensje. Natomiast złość na sędziego że nie gwizdnął faulu, albo puścił grę mimo że może był spalony, zamiast gonić za typem powoduje, że w mojej ocenie tracimy dużo bramek. De Jong i Alba odpowiedzieli wczoraj najlepiej na z złe sędziowanie i po prostu robili swoje.

3

Według mnie największym problemem Barcelony jest szybkość reakcji. Widać było wielokrotnie, że tracili piłkę, jak Pedri po siatce chociażby, a zamiast drapieżnie zaatakować, nawet na faul, stali w miejscu. Kolejnym OGROMNYM problemem są pretensje do sędziów w trakcie trwania akcji. Ja rozumiem że to są lata nawyków, odruch, jak mówił kiedyś Majdan, ale po to jest VAR, żeby później ewentualnie modyfikować decyzje. Nic nie da machniecie ręką, bo się komuś wydaje że był spalony, albo karny, gramy do gwizdka...

15

Najgorsze to jest to, że po raz kolejny piłkarze są faulowani, a sędziowie pozwalają na ostrą grę. Wczoraj też Athletic nie powinien kończyć meczu mając 11 zawodników na murawie.

1

@AllBundy to powinno być karane

0

@Maker0 ale wiesz ze jest znowu losowanie? Teoretycznie więc mamy 1/3 szansy że na nich trafimy...

0

Biednemu zawsze wiatr w oczy

3

@ShawnC w Barcelonie nie dostałby szans na grę, a City pomogło mu się rozwinąć dając minuty

3

@VamosRakieta
Wisła Kraków też ma kilku trenerów na utrzymaniu, uczą się od najlepszych

0

Ten mecz to pajacerka jakich mało. Po co przepłacać za transfery, gdy grają dzisiaj jak równy z równym. A za ta karne to powinni do domów wracać z buta.

0

Ale Boniek sprawnie działa

0

@sila101 Boniek jest sprytną bestią i nawet jakby to był on to specjalnie by oddalał podejrzenia. Ja tam chciałbym Mariano Italiano i kropka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?