kibic1899
Dołączył/a: luty 2012
Bielsko-Biała
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld fajnie że macie przed sobą tę przygodę, ja już skończyłem jakieś 2 miesiące temu. XD
0
Pierwsza połowa i bezradność Barcelony, pokazała jak trener z pomysłem może zgnieść tego bez. Barcelona nabierała się na wyprowadzanie piłki z pola karnego dając możliwość wyjścia z kontrą, Valverde nie zareagował i tylko jakości Interu możemy zawdzięczać że nie było wyżej po pierwszej połowie. Oni się na to zagranie nabierali 45 minut. Gdzie wtedy był Ernest żeby zmienić taktykę? Kucał i rozmyślał co będzie jadł na kolację
0
Razem z BVB mamy tyle samo punktów w grupie, jest dobrze. A to że taktyka Valverde opiera się na brzęczkowej taktyce ,,pozdrów Messiego" i farcie Suareza to nic, najważniejsze że udaje nam się punktować, co z tego że Inter powinien ten mecz zremisować albo i wygrać bo stworzyli sobie dużo lepsze sytuacje. Grunt żeby zamieść obraz ostatnich 3 lat pod dywan z wyhaftowanym Messim.
33
Zaczyna się znowu zamiatanie problemu pod dywan, brawo. Wygraliśmy mecz po przeciętnej grze, Inter jakby miał więcej jakości to po kontrach prowadziłby 3:0. Udawajmy że jest w porządku. Tak jak z Brzęczkiem, przecież prowadzimy w grupie, więc nie ma problemu... Pozornie.
0
@BarcaInfo kwintesencja planowania transferów od paru lat
7
Osobiście uważam że w ostatnim sezonie, kiedy grał w Barcelonie był hiszpańskim numerem jeden, a i w topce światowej był na pewno. Wieku może z tego śmieszkować, ale grał wtedy kapitalnie i nie wiadomo gdzie by skończył gdyby nie kontuzja. Co do jego wypowiedzi przydałoby się może wiadro zimnej wody, ale z drugiej strony nie zmienia się sztucznie i tak jak Pique robi na przekór, ale ma do tego prawo.
2
Tomek: Uderzcie głową w ścianę, bo ten pomysł jest kretyński.
1
Ciekawostka: Ostatnie na tą chwilę Leganes ma mniej straconych bramek niż Barcelona.
3
Loew nie podpuszczam Cię ale tego nie zrobisz. Jakiejkolwiek dywagacje na temat bramkarza Niemiec są daremne, mozna się jedynie zastanawiać kto powinien być drugim, bo do MaTsa nie ma nikt podjazdu
0
@seba444 nie chodzi mi tyle o wygłuszanie wszystkiego ale odpowiedzialne zachowanie jego otoczenia bo to jest najważniejsze. Prowadzenie mediów społecznościowych zlecasz profesjonalistom, poza tym czuwają nad tym rodzice. Dodatkowo tatuś nie powinien chcieć się wybic na karierze syna jak ten od Neymara, a upublicznienie rozmów z Beneficą chyba nie jest dobre dla żadnej ze stron.
1
Jest tylko jedna rzecz o której Valverde powinien myśleć, a mianowicie godność człowieka który składa dymisję bo nie nadaje się do pracy na tym stanowisku. Wygrany mecz znowu przesłania niedoskonałości, kurs na to że drużyna przeciwna strzeli nam bramkę powinien być horrendalnie niski. Już pomijając straty piłki. Znowu Fati otworzył mi usta że zdziwienia, chłopak ma ogromny talent, niech go omijają kontuzje i medialny szum
9
Niech tylko kontuzje omijają Ansu, bo to co chłopak robi nie mieści się w głowie osobie, która już wiele lat ogląda Messiego i myślała że w piłce nic lepszego nie będzie
55
@BarcaInfo brakuje ,,N" z przodu
1
Musimy być silniejsi, musimy zapomnieć, musimy pamiętać, musimy przeanalizować. Otóż nie. Jedyne co musimy to wy***ć (każdy niech sobie wstawi odpowiednie słowo, ja proponuję ,,wywalić") Valverde bo już nam powoli liga odjeżdża, a jak w meczu z Interem stracimy punkty to będzie gorąco też i w LM.
1
@KamQiX lol, imo najgorsze: Jest 12:09, Valverde dalej jest trenerem :D
1
Jakby się tak zastanowić nad tą hipotezą, że trener Barcelony prowadzi drużynę na autopilocie, to zauważyć można że Valverdre nawet nie potrafi przycisku kliknąć, a wręcz wyrwał całe okablowanie i sprzedał na złomie i teraz dziwi się że nie działa.
31
,,I ja mu wtedy mówię, weź telefon zadzwoń do Ernesta i rozwiąż z nim kontrakt"
10
Wystawione do tej pory oceny pokazują paradoks, że 16 letni Asnu był najlepszy na boisku, a to tylko świadczy o tym że Valverde nie zdążył go zepsuć. Kwestia czasu niestety
2
@kicak261 przed telewizorami nie będą się zbytnio wysilać
1
Można krytykować piłkarzy, ale fakt jest taki że determinantą obecnej sytuacji jest tylko i wyłącznie trener, a idąc dalej łańcuchem zarządzania, kolejno zarząd i Bartomeu. Z każdym sezonem Valverde tracimy więcej, kompromitacje z Romą można wliczyć w naukę gry w lidze mistrzów, ale to co wydarzyło się w poprzednim sezonie powinno przekreślić tego trenera raz na zawsze. Tymczasem mamy obraz nędzy i rozpaczy, nawet Messi nie jest w stanie pomóc, a wg mnie MVP sezonu do tej pory jest 16latek co tylko świadczy o tym że jeszcze Ernest go nie zdążył zepsuć. Musimy zmarnować jeden z ostatnich sezonów Leo żeby dostrzec że ten trener to synonim porażki?
5
Może za wcześnie na konkluzje ale Fati póki co radzi sobie dużo lepiej z byciem profesjonalnym piłkarzem, niż Dembele który jest zdecydowanie starszy. Każdy potrzebuje odpowiedniego przewodnika, kto wie co stało by się z talentem Leo, gdyby zamiast zadawać się z Iniestą, Puyolem wybrał rozrywkowe towarzystwo Eto'o czy Ronaldinho.
4
@TheNekro94 dzięki za informację! :)
0
@Walker szkoda że nie może już zgłosić partii przed wyborami :/ haha
7
Widzę że rozpoczyna się pompowanie balonika Ansu. Chłopak gra fenomenalnie, ale już zaczyna się presja żeby był najmłodszym strzelcem LM, oby tylko rzeczywiście był odpowiedzialnie prowadzony przez rodzinę i bliskich, bo presja już niejednego dorosolego pilkarza zabiła, a co dopiero nastolatka, nawet tak genialnego jak Bojan.
9
Wykorzystał każdy mecz, w którym zagrał nie ta pozycja co Pedro ale analogia ogromna wg mnie. Zmiennik idealny. Żaden trener mu nie zaufał wystarczająco, bojąc się rotować Suarezem, tym samym Paco nie mógł zrobić więcej dla klubu.
0
@bartoszekkk włączyć naszą stronę jak są jakieś kluczowe wydarzenia też ciężko. Oni w końcu dorobili się zmiany notatnika to wielka uroczystość
5
@Danny Gaucho a mówili ,,nie pal papierosów bo nie wydoroślejesz" xD
1
Kiedy myślisz że masz przerwę od beznadziejnego futbolu Valverde, to zaskakuje Cię równie bezproduktywny Juruś...
0
Lewandowski mógł w pojedynkę zamknąć ten mecz, co prawda znowu pomoc mu nie ułatwiła grania, ale mając te 2 sytuację, będąc takim napastnikiem powinien je wykorzystać, zwłaszcza to dostosowanie z pierwszej połowy.
34
Równie dobrze kontuzje mógł złapać każdy. Kuba oddał kadrze i serce i zdrowie, więc zamiast cisnąć bekę z jego relacji z Brzęczkiem, fajnie byłoby mu okazać szacunek, bo dalej jest jednym z najlepszych polskich pomocników, co świadczy wystarczająco dużo.