11

Jak co roku na La Rambli rozgorzeje dyskusja dotycząca słuszności powstania. Chwila refleksji przyda się wszystkim. Od siebie dodam tylko jedno: ,,Ojczyznę wolną pobłogosław Panie"

7

Zawsze powtarzam że presezon i sparingi nawet w formie turniejów nie przestawiają rzeczywistego obrazu drużyny. O ile ta wysoka porażka z Atleti mogła wpłynąć na morale o tyle pozostałe spotkania to nic innego jak jeden wielki trening. Nie zmienia to faktu, że bardzo liczę na to że VAR zweryfikowuje Zidana jako trenera.

2

Niestety najbardziej boli traktowanie Malcoma przez Valverde. Chłopak grając tak mało minut pokazywał się z dobrej strony, a w następnym meczu był opluwany i nawet nie dostał szansy pogrania w ogonie za Suareza. To dopiero byłaby komedia, nie dość że zaliczył sezon równie dobry jak Coutinho przy mniejszej ilości minut to jeżeli zaskoczył by jako napastnik w nominalnym składzie to już nawet obrońcy Valverde i wiecznego Suareza w ataku mieliby wątpliwości, ale niestety nie było nam dane zobaczyć tego cyrku. Nie mniej to nie Malcom powinien się w chwili obecnej znajdować na wylocie z klubu, ale wiecznie kontuzjowany Rafa, czy właśnie Coutinho.

1

Kiedy na chwilę o 18:00 włączyłeś najnowszy sezon Domu z papieru i stwierdzasz że warto iść spać przed 2:00 :D

5

@Kubsoleon to nie jest nawet kwestia piłkarzy, bo na papierze mamy rewelacyjną i powiedziałbym że nawet perspektywiczną kadrę. Przypomnę tylko, że Suarez w lidze mistrzów kopał się po głowie, a trener dalej na niego stawiał. Głównym problemem jest właśnie Valverde nie potrafiący w najważniejszym momencie sezonu dotrzeć do piłkarzy, robiący kolejny sezon pośmiewisko z Barcelony. Doskonałym przykładem jest olewanie Malcoma dla Coutinho, bo przecież on kosztował 150 mln.

0

Ciężko znaleźć kompetentnego komentatora który potrafi przeczytać poprawnie nazwiska?

12

Fajny ten komentator, taki niezbyt bystry.

5

Gra nie wygląda źle, ale taktyka Enresto ,,daj Messiemu piłke niech wygra nam mecz" zdaje się nie działać. Może dlatego że nie ma Messiego. Iniesta posłał takie piły że Kobe mogło wjechać do bramki.

0

Dawno nie widziałem Valverde, szkoda że dalej stoi w tym miejscu jako trener.

1

Tak jak zawsze wolałem żeby Barca grała w domowych strojach, tak w tym sezonie będę trzymał kciuki żeby jednak częściej wybierali te cudowne żółte, żeby nie patrzeć na to paskudztwo w kratę.

12

Aż się przypomniało ,,Pedro Pedrito Pedro Pedrito Pedro Pedritooooo"

0

@JurnyGerwazy kolejny napastnik? Z tego co wiem to poza Suarezem nie mamy nominalnego napastnika...

1

A trawa jest zielona.

0

Messi pozwolił zagrać Lautaro i od razu efekt

2

Widząc ten komentarz brakuje jeszcze nagonki na demokrację, bo jak to może być że partia którą poparło tyle osób rzeczywiście rządzi xD nie jestem za pisem, nawet bardziej przeciwko ale podniesienie niektórych argumentów jak upolitycznienie sądów jest idiotyczne, skoro większość sędziów pamięta jeszcze czasy komuny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Kochany w Barcelonie? Judasz? Sprzedawczyk? Mierny aktor? Symulant jakich mało? Nie dziękuję.

1

Taktyka podaj do Messiego nie działa? Popatrz Pan, a Valverde ma wyniki. Ten Messi jednak tylko w Barcelonie umi, tak jak ten Lewandowski tylko dla Niemca strzela

3

@Witekk10 ,,Jak mówię że mam 12 lat to mam 12 lat."

0

@Thierno Wiem, ale ten rakowy wysyp newsów jest irytujący

1

Jest ciepło, to i pogoda sprzyja sezonowi ogórkowemu, już się nie da przeglądać żadnych stron. Wszędzie tylko albo dywagacje przyjdzie albo nie przyjdzie, albo newsy pokroju ,,Fatalna kontuzja Lewandowskiego" i nie dość że to nie Robert tylko Krystyna, nie Lewandowska tylko stryjeczna córka kuzynki Lewandowskiego to jeszcze nie nogę, a paznokieć. Nienawidzę tego okresu przejściowego....

42

Dobra to jeszcze raz. Łapy precz od Semedo. Jemu jest potrzeby trener, który zauważy że jest zdecydowanie lepszym obrońcą od Roberto.

0

@Jackazz oczywiście Szpakowski & Żewłakow

0

@Piorun myślałem o diecie, oczywiście Pan Strejlau.

0

Szkoda, że mecze polskiej reprezentacji komentuje Szpakowski i Żewłakow, a nie rysownik Gmoch, bo oglądam dzisiaj kolejny półfinał ligi narodów i jego komentarz to jest wyższy poziom komentowania, merytorycznie, błyskotliwe wypowiedzi. Żewłakow i Borek działają mi na nerwy, ot takie preferencje.

2

@Buba13 Przestanmy robić z głupich ludzi gwiazdy. Niezależnie od tego co wydarzyło się w hotelu ta dziewczyna zostanie gwiazdą więc i tak skorzysta materialnie. A tylko o to chodzi.

6

Wydawanie grubych milionów żeby wygrywać la ligę ☑️
Lekceważenie roli Semedo ☑️
Lekceważenie Malcoma ☑️
Defensywne nastawienie drużyny ☑️
Frajerska postawa w LM ☑️
Brak pomysłu na grę ☑️
Quo Vadis?
Jeśli Bartek pozwoli na transfer Semedo, żeby ściągnąć 28 latka do ataku jednocześnie osłabiając obronę w ten sposób, to tylko potwierdzi degrengoladę jaka ma miejsce od pewnego czasu. Przykro się na to patrzy. Wiem że życie to nie FIFA manager, gdzie ściągnięcie młodych zdolnych piłkarzy jest łatwe, ale z drugiej strony czy naprawdę musimy korzystać z półśrodków?

2

Dziwnie się będzie oglądało ten finał, w którym to Barcelona grać powinna, ale na to nie zasłużyła. Dzięki Valverde.

0

Szkoda, że mają problem z wyciągnięciem najbardziej oczywistego, że to Valverde odpowiada za katastrofalny sezon i kompromitujące mecze. 

3

1. Wybierz dowolny klub z czołówki światowej.2. Wybierz piłkarza, o którym jest głośno.3. Sezon ogórkowy zapełniony newsami o transferach, które są kwestią godzin. Rzetelność dziennikarską nie jest ważna, byleby strona miała kliknięcia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?