kibic1899
Dołączył/a: luty 2012
Bielsko-Biała
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Abstrachujac od tego, że wiosna to Palikot2, a także od tego że Biedroń sam gubi się w tym co chce zrobić, to wspieranie jego kampanii przez niemieckie organizacje już wystarczająco dużo mówi o tym całym projekcie.
1
Nie chodzi o samo rozbijanie autobusu, ale o to, że większość meczy ostatnio opiera się na taktyce ,,podaj piłkę do Messiego niech wygra mecz." Aż strach pomyśleć co się staje jak Leo odejdzie.
23
Może nie kibicuje Barcelonie długo bo raptem trochę ponad 11 lat, ale nie miałem jeszcze takiego przesytu trenerem jak jest w przypadku Vaverde. Enrique miał słaby początek sezonu, ale finalnie skończył z trypeltem, ale co ważniejsze było tam widać momentami działającą tikitakę urozmaiconą kontrami. W przypadku Valverde dublet to też nie lada wyczyn, ale wszyscy mają serdecznie dość oglądania pleców realu w champions. Nie twierdzę że nie mamy szans na zwycięstwo, ale potencjał w szybkich skrzydłowych jest tak bardzo niszczony, już nie wspominając o braku pomysłu na przebicie autobusu, jak nie ma na boisku Alby, albo jest przyblokowany. Nawet w erze Taty nie było tylu meczy, których oglądanie groziło masowym zapadaniem na narkolepsję.
1
Ciekawe jaki procent obiecany za takie mówienie
0
Miranda na trybunach to plaskacz na jego twarz. Nie zagrał w meczu Barcelony B. W podstawie wychodzi Cou, który człapie, nie twierdzę że Malcom jest lepszym piłkarzem, ale się stara i występ w klasyku pokazał, że jest w formie czego nie można powiedzieć ani o Cou, ani o Suarezie. Biedny Messi dzisiaj nie dość że będzie musiał rozgrywać to jeszcze najlepiej jak sam wygra mecz.
5
I Malcom dostaje czytelny sygnał, że są równi i równiejsi, alez mnie wk****ł Valverde.
41
W takim zestawieniu pomocy ten mecz będzie nudny jak flaki z olejem. Przydałaby się jakaś młoda krew w postaci Aleñi. Widzę że Cou za słabe występy jest nagradzany szansą na kolejny beznadziejy występ.
0
Ale bym sobie obejrzał takie 4-2-3-1, z Busquetsem i Rakiticiem, a przed nimi Malcom Messi Dembele i Suarez na wysuniętym
0
El Presidente. Nie boi się powiedzieć tego co większość myśli
31
Nie Ramos, nie Lahoz, nie Casemiro, ale Suarez irytował mnie wczoraj na boisku najbardziej. To jak spowalniał akcje, jak potykal się o piłkę i to jak bezużyteczny jest ostatnimi czasy nie mieści się w głowie, na pewno pomaga mu machanie rękoma i idiotyczne kartki za dyskusje z arbitrami. Wiem, że Lahoz, Mallenco i inni artyści są irytujący, ale nie mniej niż zawodnik ktory marnuje tyle okazji a i tak macha rękami i gani kolegów ze do niego nie podają. Basta. Niektórzy mówią że bronią go statystyki, fajnie, ale jego gra go nie broni.
0
Masz rację zapomniałem o Cou, ale na jego korzyść działa to że został zdjęty :D
6
Najlepsze: Malcom, Arthur, Semedo.
Najgorsze: Suarez, pierwsza połowa Busquetsa i jego starty, Suarez X2
2
Najbardziej brakowało mi napastnika na boisku. Szkoda, że Suarez jest DZBANEM i macha kretyn rękami, zamiast spożytkować energię na nietracenie piłki albo chociaż na celne podanie. Po drugie Wiśniowski niech się zjamie wywiadami z piłkarzami, bo o piłce nie ma pojęcia mówiąc, że Malcom zagrał słabą pierwszą połowę.
1
Osobiście działa na mnie jak płachta na byka. Mam w dupie że strzela bramki jak marnuje 3, 4 razy więcej setek już nie mówiąc o tragicznych podaniach
37
Fajny tej Suarez taki bezużyteczny. Okej można go bronić jak strzela bramki, ale w tym meczu gramy bez napastnika. Gramy typem który podejmuje najgorsze decyzje z możliwych. Typem który ma problem z utrzymaniem się przy piłce. Napastnik ma nie tylko strzelać ale utrzymywać piłkę ściągać uwagę. Jedyne co on robi to macha rękami. Mam go serdecznie dość
1
Semedo i Malcom mają taką ochotę do gry jak cały real. Suarez znowu daje mi argumenty do hejtowania go, Busquets ma zakład ile piłek straci w środku pola? Jak zejdzie Malcom a nie Cou to nie mam pytań, jeszcze Roberto za Semedo i znowu niech Messi się sam martwi remontadą
3
W zeszłym sezonie opłacał się eleven dużo bardziej niż w obecnym. Przynajmniej dla mnie. Robią łaskę że pokażą CdR, jednocześnie dzieląc się prawami do ligi z nic+. Serie A czasami włączę na ciekawe pojedynki ewentualnie dla Polaków, ale to hiszpańska a zwłaszcza Barcelona jest głównym targetem, więc mam gdzieś ich ofertę, byłbym skłonny płacić za beinsport gdyby nie trzeba było się tyle nakombinowac. Mam nadzieję że w przyszłym sezonie ktoś weźmie 100% praw do la ligi i będzie można normalnie mecze oglądać, bo po odejściu Cwiąkały komentarz leży i kwiczy.
0
Z jednej strony to napięcie przed klasykiem od rana, a z drugiej strony świadomość że to pajac Lahoz będzie sędziował...
1
Krystyna Pawłowicz ma Twittera. Logiczne że nawet seksowne kobiety go mają.
4
To jak w poprzednich latach i w sumie teraz trochę też, Barcelona marnuje piłkarzy i pieniądze zakrawa o przestępstwo. Paco, Alex Vidal, który się odwdzięczał w każdym meczu za szansę, Sanchez który zaraz przed odejściem do Arsenalu był topem Europy sprzedany za śmieszne pieniądze, już o całkowicie nietrafionych transferach jak Douglas, Gomes, czy szansach Munirowi nie warto się rozpisywać. Szkoda, oby ten procent był jak najmniejszy i Barca zaczęła zarabiać na transferach, a nie tracić.
0
Lepiej teraz niż za miesiąc
0
Hahaha. Brawo dla Ciebie nie trafiłeś z ani jedną rzeczą. Telewizji nie oglądam ani trochę, jeżeli chodzi o ue to podejrzewam, że wiem więcej od Ciebie z racji zajmowania się funduszami unijnymi, ale pewnie, lepiej rzucić tekst o wypranym mózgu :D Dzięki made my day.
8
Ważne że komisja europejska czuwa nad przestrzeganiem konstytucji w Polsce, a to że na zachodzie pali się Francja, a w Hiszpanii dzieją się takie cyrki to nie ważne.
2
Bramka: Ter Stegen (26), Cillessen* (29)
Obrona: Pique (31), Umtiti (25), Lenglet (23), Todibo (19), Vermalen* (33), Murillo* (26),
Boczni obrońcy: Alba (29), Roberto (26), Semedo (25), Wague (20), Emerson (20), Miranda (19)*
Pomoc: Busquets (30), Vidal (31), Arthur (22), De Jong (21), Aleńa (21), Rafinha* (25), Raktić* (30)
Atak: Messi (31), Suarez (32), Dembele (21), Malcom (21), Cou (26), Boateng* (31)
Według mnie widać wyraźnie że pozycją, która potrzebuje odmłodzenia i nie odkryję tutaj Ameryki jest oczywiści typowa ,,9". Mamy też problem z nominalnym lewym obrońcą, ale wydaje mi się, że tutaj trener w przyszłym sezonie będzie próbował prawych bardziej niż stawiał na Mirandę, chyba że Cucurella ciężko powiedzieć. Patrząc jednak na wiek kadra zostaje mocno odmłodzona i jednocześnie może czerpać garściami z doświadczenia żywych legend jak Messi, potrzeby jest tylko trener który w pełni wykorzysta ten potencjał.
*Według mnie odejdą
0
Nie wiem co z chłopaka wyrośnie, ale lepszy taki transfer i ryzyko, niż ściąganie kuzynów Neymara pokroju Douglasa, który ma problem z grą w każdym europejskim klubie, aczkolwiek co wygrał to jego :D
0
Taaaaaaak :D Roberto jest totalnie pod formą, Semedo nie dość że jest dużo szybszy więc w przypadku obrony przed kontrą lepszy, to bardziej nieprzewidywalny niż Pan Podaje do najbliższego
0
Coutinho i Coutinho, niech Malcom dostanie tyle samo realnych szans co on, bo jego zaangażowanie się kiksy są przykre dla oczu i wyniku.
8
Niech podbija dalej Francję, a od Barcelony niech się trzyma z daleka. Za to co zrobił nie powinien być nawet w wpuszczany do Ciutat esportiva. Jak chce się spotkać z kolegami to niech się umówi w finale ligi mistrzów, oh, wait... To p$g
0
Latający Holender, Alba Lenglet Pique Semedo, Busiu Arthur Vidal, Messi Suarez Malcom. Taaak wiem, nic nie pokazuje. Coutinho też nie, a gra na tym skrzydle i przyprawia mnie o senność. Martwią mnie też te stary Busia, bo bardzo dużo kontr ostatnio z tego faktu wychodzi...
5
Statystycznie ja i pies mamy 3 nogi. Uważam, że przy pomocy konstruktywnej krytyki nie ma nic złego w deprecjonowaniu roli Suareza. Osobiście uważam go za dobrą 9, ale powien grać rzadziej ze względu na wahania formy i przestać zachowywać się jak dziecko, któremu ktos zabrał zabawkę. Bo nic mnie bardziej nie irytuje u piłkarzy niż startowanie co chwile do sędziego, w tym elemencie przypomina bardzo mi Ronaldo.