kibic1899
Dołączył/a: luty 2012
Bielsko-Biała
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Broniłem Rakiety, bo uważam, że to Pan Piłkarz, myślałem że może zmęczenie nie pozwala mu pokazać pełni umiejętności, ale po meczach jak ten dzisiejszy zasłużył na całą falę krytyki jaka na niego tutaj spada. Suareza pozostawię bez komentarza, bo szkoda mojego klikania. Z Pique można by zrobić to samo, ale nie bardzo wiem co się z nim stało. Śmiałem się ostatnio, że nie wiadomo jak zaksięgować Ramosa, bo ani to obrońca, ani typowy napastnik. Z Gerardem jest to samo, w obronie nie istnieje i już nowy Lenglet jest bardziej pewnym punktem, rozumiem, że decyzją Valverde biega do ataku, ale co z tego jak w dzisiejszej sytuacji powinien kończyć strzałem, a nie podawać do Luisa, który był na oczywistym spalonym. Było to już opisywane nie raz, ale zauważcie jaka zamiana zaszła w momencie wejścia Leo, nie wiem jak ten zespół sobie poradzi bez niego. Cou wypruwał żyły, a w momencie jak wszedł Leo jego podrywy wyparowały. Teraz obyśmy tylko z Totkami zagrali na PRZYZWOITYM poziomie, tylko o to proszę.
0
Moja dziewczyna miała taką sytuację, włożyła pieniądze, wpłatomat je przyjął, ale wyrzucił kartę i wyskoczył ekran startowy, nie dało się nic zrobić o potwierdzeniu nie wspominając, ale udało jej się po rozmowie telefonicznej i wyjaśnieniu sytuacji dostać pieniądze, ale dopiero po jakimś czasie, widocznie musieli sprawdzić saldo bankomatu. Dlatego potwierdzenie nie jest konieczne, bo zawsze może się coś zepsuć.
0
Echa meczu nie ustają. Sport i MD kompromitują się, czerwona była ewidentna, szkoda tylko niekonsekwencji w używaniu VARu, ale czego spodziewać się po tym psedudo arbitrze, razem z Mallenco i Hernadezem Hernadezem nadają się do sędziowania meczów, ale w zaciszu swojego domostwa. Teraz czeka nas ciężki harmonogram i oby te 2 punkty nie zaważyły na koniec sezonu.
0
Lenglet zasłużył na kartkę bezdyskusyjnie, szkoda, że mieliśmy do czynienia z podwójnymi standardami korzystania z VARu, gdzie sprawdza coś takiego, a stykowych sytuacji w polu karnym już nie. Ale cóż Manzano był pierwszoplanową postacią tego meczu, mecz do zapomnienia i błagam dajcie spokój Lengletowi, bo nie byłby takim kretynem żeby dostając w końcu szansę przywalić typowi, Pique sprezentował 2 bramki i to jest fakt, a nie opinia.
1
Był ruch łokcia? Był. Czerwona i dziękuję. Szkoda tego strasznie, bo wg mnie zejdzie Dembele Albo Artur i przejdziemy na 4:3:2 jak w meczu z PSV...
1
Just do it. Valverde czapki z głów. Nie zepsuj tego
2
Nie mówię, żeby przeglądać wszystkie strony la Rambli, ale wystarczy przewinąć trochę w dół żeby zobaczyć ile razy już się to pojawiło.
0
Najbardziej z całego tego zamieszania uderza mnie ta walka o demokrację, opozycja nie umie chyba zrozumieć że rządzi teraz demokracja, ponieważ większość społeczeństwa obdarzyło mandatem zaufania pis. Według kodu i po demokracja jest w porządku jak to oni są przy władzy. Co do wpływu społeczeństwa, to rozwiązaniem problemu byłoby wprowadzenie kar za brak udziału w wyborach jak chociażby w Szwajcarii. Co do korzyści, szengen, dotacje oczywiście że są ogromne, ale nie należy też zapominać o kosztach jakie musi ponosić państwo, a rządzący nie mają własnych pieniędzy z tylko są to pieniądze obywateli. Teraz ACTA 2.0 ograniczająca wolność w sieci, zbliżamy się do cienkiej granicy ograniczania swobody osobistej i ścisłej kontroli jak w Korei Północnej czy Chinach.
0
Lubię dyskutować z kimś inteligentnym, bo ma konkretne argumenty i masz rację. Mówisz też że ,,Nie zrobi porządku, bo po co mają sobie usuwać duża kontrolę nad sądownictwem" tutaj jest ogromny paradoks, bo pis jest zły wprowadzajac coś takiego, a kod i po go krytykują. Za nimi ich wyborcy, więc powinni domagać się zniesienia wprowadzonych przepisów. Jak dojdą jednak za niedługo do władzy, w co wątpię to skończy się lament i zaczniemy hołubić ue. A wszystkie głosy sprzeciwu wobec negatywnemu oddziaływaniu na sądownictwo ucichną...
0
W granicach zdrowego rozsądku, którego jest co raz mniej w świecie polityki. Wszystko jest w porządku, do momentu w którym ue nie rządzi tylko i wyłącznie Markela z Niemiec i Francja.
1
Eh, mówcie co chcecie, ale niezależnie od strony władzy jaką się popiera ingerencja państw trzecich w politykę wewnętrzną jest atakiem. Niezalenie czy popiera się kod, pis, czy po, ewentualne sankcje nie uderzą we władzę ale w obywateli. A to że rozważa się ich wprowadzenie to nic innego jak dobrze działający marketing ze strony opozycji. Rząd podjął pewną decyzję w związku z imigrantami? Okej, bo z tego co wiem to Polska jest krajem niepodległym nikt, poza obywatelami nie ma prawa mówić władzy jakie decyzje maja podejmować. Nie zrozumcie mnie źle, bo nie popieram socjalistycznego podejścia pisu, ale każda skarga na władzę w Polsce, pod pretekstem łamania konstytucji i ataku na niezawisłość sądów jest zdradą stanu. Wystarczy w wyborach samorządowych, a później parlamentarnych zagłosować na opozycje, która przywróci poprzedni ład i porządek.
0
Nie, nie cały sezon. Uważam że po prostu powinien go Valverde pooszczędzać trochę, bo listopadzie może spuchnąć jak Paulinho, który de facto nie miał przerwy między przejściem z chin do nas i początek miał okej, ale potem była to jedna wielka sinusoida.
2
Nie czepialbym się Rakiety, bo tyle meczy ile zagrał w ciągu roku usprawiedliwia jego gorszą dyspozycję, tym bardziej nie na swojej pozycji i biorąc pod uwagę przerwę reprezentacyjna. Według mnie powinien odpocząć w tym meczu, ale znowu decyzje kadrowe Valverde... Suarez jeździec bez głowy, pisząc że Roberto byłby winny przegranej w przypadku straty bramki to jak nie powiedzieć nic, Suarez powinien zamknąć to spotkanie wcześniej, tymczasem jego śmieszne machanie rękoma o wyimaginowanego karnego jest żałosne. Cieszymy się z tych ważnych punktów, ale ubolewajmy nad brakiem klasycznej ,,9". Według mnie październik i maraton pokaże jakim trenerem jest naprawdę Ernesto, bo mając solidne wmocnienia nie wyobrażam sobie teraz straty punktów, czy problemów z wyjściem z grupy LM, bo o ile wygranie z PSV to obowiązek, to mecze z Totkami pokażą nam miejsce na arenie międzynarodowej.
0
Polska straciła niepodległość na 123 lata. Gdzie wtedy były stowarzyszenia i organizacje międzynarodowe. Wtedy nie miały nic przeciwko realnemu przejęciu władzy w Polsce przez zaborców. Jakim prawem zarówno ue i np. taka komisja debatuje nad sankcjami. Czy znają sytuację w Polsce? Nie, ale wysłuchują kwiku świń odsuniętych od koryta i ślepo podążają za meandrami psedudo wiedzy ekspertów popierających opozycje polską...
1
Ja za pierwszym razem trafiłem na link bez ścin z komentarzem Hudsona i to jego ,,maaaagic." Liczy się szczęście. Radzę patrzeć na jak najmniejszą liczbę kliknięć i wyskakujących reklam. :)
0
The God Father...
0
Karny to nie gol. Zwłaszcza jak Leo strzela :/
0
Nie wiem czy ogląda ktoś naszą śmieszną rodzimą piłkę, ale Podbeskidzie zagrało jak Barcelona do tej pory na Anoeta. Tylko że to nie jest komplement. Pomoc bez zgrania, jak jeszcze Roberto biega, to Rafinha boi się podać do przodu. Rakitić gra padakę, ale przypomnę tylko, że parę dni temu został zgwałcony przez Hiszpanię, a Busquets, który grał dużo mniej od niego w tym sezonie, spokojnie mógł dzisiaj zagrać. Messi ma sam sobie piłki podawać? Brakuje Cou żeby uderzał coś z dystansu i jakiegoś dzika, który powalczy, czyt. Vidal.
2
Naszła mnie taka myśl, że ciekawym byłoby gdyby wprowadzić przepis, iż karnego musi strzelać piłkarz, który był sfaulowany, lub który nabił rękę przeciwnika. Owszem w wielu przypadkach, jak chociażby w meczu z Włochami, był to faul z boku pola karnego i nie było raczej zagrożenia strzałem, ale głównie jest to faul który uniemożliwia zdobycie gola danemu piłkarzowi. Myślę że byłoby to bardziej sprawiedliwe i dla broniącego i dla strzelającego. Wynikałoby z tego zamieszanie i to jest na pewno wada, plus jeżeli to my strzelamy to wolelibyśmy żeby ,,11" wykonał ekspert od tego stałego fragmentu, ale jeżeli bronimy to wolelibyśmy żeby strzał oddawał ktoś kogo szybciej zje presja. Taka luźna rozmkina z rana, ciekawy jestem Waszego zdania.
1
Jest różnica w oglądaniu, a graniu nie uważasz? Równie dobrze Amerykanie mogą oglądać hiszpańską, bez konieczności rozgrywania meczu drużyn La Ligii w USA.
0
Ciekawe ile kontraktów budowlanych dostanie teraz firma Bartka. Mam nadzieję że socios compromisarios docenią takie naplucie kibicom w twarz i zrobią to samo obecnemu zarządowi.
0
Sam wielokrotnie kibicowałem La Roja na wielkich turniejach, oczywiście ze względu na Barcelonę, bo w momencie kiedy ponad połowa, a momentami nawet 3/4 kadry to nasi grajkowie to aż żal było tego nie robić. Teraz ta era przeminęła i czas żeby real, Atletico było kręgosłupem tej reprezentacji. Już ostatni mundial był dla mnie inny niż poprzednie turnieje. Kibicowałem Argentynie, Urugwajowi, Chorwacji, a odpadniecie Hiszpanii wyznaczyło według mnie koniec ery Barcelony w reprezentacji na parę lat. Czy to źle? Niekoniecznie, nie oznacza to że mamy gorszych piłkarzy, ale niewątpliwie napływ rodowitych Hiszpanów do drużyny jest co raz slabszy. Niestety do gry wchodzi tutaj cholerna globalizacja, która mając wiele zalet pociąga za sobą również wiele zła, a tym samym kluby takie jak Barcelona zatracają swoją osobowość ściągając najlepszych piłkarzy, a nie koniecznie ich tworząc, czy kształtując. Cieszę się za kazdym razem jak to piłkarz Barcelony decyduje o losach meczu, ale obecnie jest mi wszystko jedno dla jakiej reprezentacji to robi, byle on ani koledzy z kadry nie strzelali Biało-czerwonym Orłom.
0
Russell Crowe, Roger Moore, Bruce Willis, Sean Connery. James Bond 4 ever
2
Andre Gomes wróci z wypożyczenia żeby go wygryźć :D
1
Fan arty z reguły są świetne, ale niestety nigdy ich nie zobaczymy. Dziwię się tylko, bo jest dość kreatywnych ludzi, a i zarząd i Nike przygotowują wszystko na jedno kopyto...
37
Ale obejrzalbym sobie jakiegoś Polaka w Barcelonie :D
2
Giorgio Marchetti z UEFA zapowiada rozmowy na temat wagi bramki strzelonej na wyjeździe. W końcu. Mam nadzieję jednak że zostawią jej wagę w trakcie 90 minut, a dopiero w trakcie dogrywki zasada przestanie działać. Nie wiem czy pamiętacie mecz Interu z Totkami parę lat temu. Strzelanie bramek w dogrywce, które są ważniejsze jest niesprawiedliwe dla drużyny która grała na boisku rywala tylko 90 minut, podczas gdy druga dostaje 120 minut. Owszem mogła wygrać wyżej na wyjeździe, równie dobrze można poddać wątpliwości zasadność dogrywki, które najczęściej i tak kończą się karnymi, bo obie drużyny grają na czas.
0
Te wszystkie mózgi które myśliły taką koncepcje powinny wyjechać do Stanów i tak już zostać. Kasa kasą, nawet jeżeli znaleźli by się idioci żeby płacić za rozegranie ligowego meczu legiii czy Lecha za granicą, to już widzę polskich kibiców, którzy nie zbojkotowaliby meczy. Skoro taki mecz chcą rozegrać w stanach, to niech socios compromisarios się wypowiedzą na ten temat. Zobaczymy jak szybko poleci wotum nieufności.
93
VAR jest 3 najlepszą rzeczą jaka pojawiła się w historii piłki nożnej. Pierwszą jest piłka, a drugą Messi.
0
Jak się kibicuje też reprezentacji Hiszpanii to ma :D Nie mniej ja się cieszę, bo wypoczęty Alba to lepszy Messi