0

Oczywiście że cieszę się z bramek Gryzonia, ale nie wiem czy jakiś piłkarz Barcelony irytuje i irytował mnie jednocześnie bardziej... To szukanie wzjamne z Messim też jest już do przesady. Cou według mnie pokazuje że skrzydło to nie jest jego pozycja, przynajmniej w Barcelonie, bo dużo korzystaniej wypada jego gra w pomocy. Malcom wie co zrobić z piłką ale potrzebuje do tego podać i przynajmniej stara się i biega, no Filipek mam wrażenie że ma to gdzies...

6

A co mają powiedzieć? Sędzia popełnił błąd, który mógł kosztować ich przegraną, ale taki mamy klimat? Ręka rękę myje, gdyby tak nie było to Mallenco, Lahoz, Borbalan, już dawno gwizdaliby mecze juniorów co najwyżej.

15

Wiem, że wielu uważa Malcoma za słabego grajka, ale widzę w nim coś... Boli mnie trochę, że podobnie jak Digne, dostaje mało podań od Leo, który woli rzucić piłkę Suarezowi, który na 90% ją straci i będzie machał łapami. Owszem w meczu z Sevillą miał genialną sytuację i powinien strzelić, ale ilu sytuacji nie wykorzystuje Suaez? Owszem potem huknie w efektowny sposób, ale skuteczność ma ogromnie niską... Mam nadzieję że Malcom dostanie realną szansę i ją wykorzysta, bo z drugiej strony Cou dostaje je co chwilę, a też nie powiedziałbym, że je wykorzystuje.

34

Parę dobrych lat temu Neuer był najlepszym bramkarzem na świecie, ale obecnie nie wiem czy byłby w top10, kontuzje odbiły się na jego formie, a postawienie na niego w ciemno na mundialu tylko potwierdziło, że jego era w reprezentacji jako nr 1, powinna się już skończyć.

0

Jaki problem włączyć mecz w telefonie?

27

Co chce osiągnąć tym donosem ten śmieszny klubik? O ile jeszcze rozumiem doniesienie dotyczące występu nieuprawnionego zawodnika i ewentualny ich dalszy udział w pucharze, to ta skarga może zniszczyć chłopakowi karierę, chłopakowi, który de facto pomógł im wygrać mecz.

0

Znowu mamy do czynienia z paradoksem. Valverde chce dać odpocząć kluczowym piłkarzom, w meczu z najsilniejszym obecnie przeciwnikiem w CdR, tym samym blamaż powoduje, że Ci sami piłkarze będą musieli harować znowu za 2 żeby spróbować zrobić remontade. Nie mamy najłatwiejszego terminarzu obecnie, ale nie lepiej byłoby robić 2 zmiany na mecz, nie tracąc zbyt wiele na jakości? W meczu z Leganes spokojnie mógł zagrać Semedo i Roberto w obronie, a wczoraj Semedo i Alba na nominalnych pozycjach, bo to że Sergi jest w tragicznej dyspozycji to chyba jasne...

3

Trzymam kciuki za dobry występ Malcoma i mam nadzieję, że jednak Valverde nie zrobi numeru z wystawieniem Denisa zamiast sympatycznego Brazylijczyka. Edit: możliwe, że Denis nie leci na mecz, więc Malcom Vamos!

0

Jutrzejszy mecz może pokazać prawdziwą siłę Barcelony. Uwielbiam Leo i mógłbym oglądać jego akcje w kółko, ale uważam, że jego brak może wpłynąć mobilizująco i spotęgować blask innych piłkarzy jak ostatnio Dembele, Cou, czy nawet Aleñi.

0

Nie mam pojęcia co do kombinezonów, ale buty na pewno dostaniesz. A jak mogę Ci coś poradzić to zmień ten Szczyrk na cokolwiek innego, bo dłużej postosisz w korkach niż pojeździsz...

0

Wolę kogokolwiek z La Masii, nawet grającego gorzej, niż Gomesa z poziomem jaki prezentował na boisku. Rozumiem te różnice i zgadzam się co do Leo, ale popatrz na Mirandę, czy Cucurellę byli w Barcelonie B, a ściągnęliśmy Digne, poziom zbytnio się nie różnił. W momencie, którym przyszedł Gomes, można było też postawić na jakiegoś juniora i poziom zbytnio by się nie różnił, a długoterminowo efekt mógłby być lepszy.

17

Już od jakiegoś czasu patrzę na Valverde jak na opcję krótkoterminową i nie mam tu na myśli nawet gry, która teraz może trochę się poprawiła, ale właśnie jego decyzji personalnych. On też nie patrzy na Barcelonę jak na projekt długoterminowy tylko chce sukces teraz i już. Jesteśmy rozpieszczeni sukcesami, każdy z nas chce co sezon tryplet, czy nawet ligę mistrzów, ale możemy za niedługo znaleźć się w tym miejscu, w którym jest teraz real. Kiedy oni robili galaktyczne transfery, my ich nie potrzebowaliśmy dzięki La Masii. Nie twierdzę, że każde pokolenie będzie tym genialnym, ale nie dowiemy się, jeżeli będziemy kupować szrot pokroju Gomesa, nie dając szans tym młodym. Po drugie ważnym argumentem jest tutaj narastający komin płacowy, wychowankowi możemy dać niższą pensję i dopiero w momencie kiedy pokaże się w pierwszej drużynie z dobrej strony, podnosimy stopniowo kontrakt, a obecnie ściągając kogokolwiek ma już horrendalne wymagania dotyczące pensji. Mam nadzieję, że Valverde się szybko pożegna z Barceloną, oby w chwale i blasku ligi mistrzów, tylko po to, żeby kolejny trener uwierzył w siłę młodzieży i zbudował projekt długoterminowy jak Sir Alex, czy bądź co bądź Pep.

0

Tor F1 i przepiękne plaże Badalony

5

Chyba najlepsze: Nawzajem

0

Strzelałem w 2 tyg. Nie ma najgorzej

1

>Valverde
>Rotuje składem

12

Suarez za ten kryminał w ataku to zasłużył na 2.

0

A czy powiedziałem, że to są te same pozycje? Nie. Barcelona musi sprzedać piłkarza, bo jest już teraz ogromny ścisk, a Valverde wielokrotnie mówił, że woli wąską kadrę. Pierwszy jest właśnie on na wylocie. De Jong mówił, że nie odjedzie, a jednocześnie negocjuje z psg i Barceloną i pewnie jeszcze innymi 5 klubami.

0

Jeżeli domknięty zostanie transfer de Jonga, to podejrzewam, że z marszu Denis się przenosi do Anglii.

0

Ciekawy komentarz, ale pomijając, że osoby interesujące się piłką wiedzą, którą nogę kto ma lepszą (w przypadku tych większych klubów powiedzmy), a po drugie wystarczyłoby rzucić piłkę znienacka i zobaczyć, którą przyjmie, w 95% będzie to lepsza noga ;p

2

Trochę za ciemne tło, dałbyś radę dać herb Barcy na przykład? :)

1

Po TADzie, mogą się odwołać jeszcze do TASu?

0

Czyli chcesz powiedzieć, że drużyna nie ma prawa odwołać się od niekorzystnej decyzji? Mam tu na myśli zarówno Barcę i levante

0

To zestawienie jest idiotyczne, bo nie uwzględnia zmiany pieniądza w czasie stąd nie możliwe jest porównanie kwoty z 2001 roku, a z 2018...

0

Jeżeli dyrektor przedsiębiorstwa jest nawet świadomy błędu to nigdy otwarcie się nie przyzna tylko będzie robił dobry PR...

6

Czy życzysz mi dobrego dnia, czy oznajmiasz, że dzień jest dobry, niezależnie od tego, co ja o nim myślę; czy sam dobrze się tego ranka czujesz, czy może uważasz, że dzisiaj należy być dobrym? Tobie też :D

6

Fajnie jakbyśmy w Ćwierćfinale zagrali wgl...

4

Jak Ty tak mówisz to spoko :D

0

COPE: Federacja przekieruje skargę do sędziego Komitetu Rozgrywek, Carmena Perez Gonzalez. Jeśli jutro przed losowaniem nie zapadnie żadna decyzja, Barcelona będzie grała dalej.

0

Wszystko zależy od wykładni prawa i tutaj jest problem. Mając najlepszych prawników to jednak te leśne dziady z federacji podejmują ostateczną decyzję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?