1

Co za idiota ściąga szybkiego Malcoma i wpuszcza bezproduktywnego Munira, co za idiota nie wystawia Semedo na szybkiego Juniora. Co za idiota nie powołuje Dembele za karę, karę która wymierza sobie sam Valverde, bo Dembele już ratował mecze w tym sezonie.

0

To teraz znowu można w drugą stronę... Świetnie dla Jordiego bo zasługiwał na to do początku, ale Barcelona może mieć nie mały problem z jego zmęczeniem i ,,tfu tfu" ewentualnym urazem, wirus FIFA nie wybiera...

0

Owszem jest to ciekawe, ale po następnej kolejce jestem przekonany, że będziemy już pewni awansu z 1 miejsca

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Barcelona wygrała z Interem 2:0 i zremisowała 1:1, bilans bezpośredni działa na korzyść Barcelony. Kwestią jest tutaj tylko awans z pierwszego albo drugiego miejsca

14

Najgorsze: machanie rękoma Suareza po każdej akcji kolegów, którzy do niego nie podali. Hipokryta spieprzył wszystko co się dało, a domagał się jeszcze więcej podań i ganił wszystkich jak popadło.

13

W sumie płacisz pewnie nie mało na ochronę, a i tak zostajesz okradziony, a co gorsza naruszone zostaje Twoje poczucie bezpieczeństwa.

0

Z tym nie do końca tak jest, bo zwiększenie ilości na rynku spożywczym, a tym samym wzrost podaży prawdopodobnie nie przełożyłby się na spadek cen, a jedynie na zmarnowanie żywności, która nie może być magazynowana w długim okresie czasu. Po drugie dopłaty do fragmentów pola w pobliżu wód gruntowych, aby nie używać w tym miejscu chemii pomagają chociażby w minimalnym stopniu ograniczać zanieczyszczenie wód pitnych. Aczkolwiek też jestem zdania, że skoro przedsiębiorca w innym sektorze nie dostaje dopłaty do ilości maszyn, to dlaczego rolnik ma dostawać dopłatę do swoich, ale jest tutaj też niebezpieczeństwo upadku europejskiego rolnictwa, a tym samym przymus importu gmo z USA, czy wątpliwej jakości chińskiego jedzenia.

18

Jak Rafa zagra wyjściowym składzie to starce resztkę zaufania do Valverde, chłopak miał zapewnić wg niego spokój w środku, a zapewnia podniesienie ciśnienia przy głupich stratach, których jest więcej niż przechwytów... Już wolę niedokładność z podaniami Dembele, bo z przodu potrafi stworzyć zagrożenie...

0

Nie można usunąć kraju z ue, tylko dany kraj może samodzielnie wystąpić ze struktur, jedyny problem jest taki, że zakręcony może zostać kurek z pieniędzmi, można mówić, że to nie problem, ale w sytuacji, gdy rolnicy mają podpisane umowy dopłaty do każdego hektara, to nie będzie ich interesował fakt, iż unia nie płaci, tylko domagać będą się tych kwot od Ministerstwa Finansów, a tym samym każdy pracujący Polak będzie dopłacał horrendalne kwoty do polskich ziemniaków, tylko po to, żeby w sklepie ponownie za nie płacić.

1

Po tym jak Błaszczu powtórzy karnego

1

U mnie wygrał koleś, który nie poradził sobie z prowadzeniem firmy zatrudniającą kilkaset osób, a co to tu dopiero mówić o prowadzeniu miasta... Poza tym wymiana ala Putin - Miedwiediew, były prezydent do rady miasta, a jego koleżka na prezydenta. Więcej deweloperów w Bielsku i lania betonu, nie wspominając o sztucznym śniegu z wody pitnej i nierentownym stoku narciarskim.

0

Weź pod uwagę że decyzje o ich braku szczepień podjęli rodzice, aczkolwiek w przypadku osób starszych nie zrobienie szczepień jest szczytem głupoty i autyzmu (żarcik tematyczny)

8

Najlepsze: zejście Rafy, Suarez w gazie
Najgorsze: wystawienie Rafy, brak motywacji do zamknięcia meczu po pierwszej bramce, Cou

2

Absolutnie nie uważam że kontuzja piłkarza jest dla niego dobra, ale złamanie ręki Messiego może okazać się jedyną opcją na odpoczynek kogoś z ataku, przy ,,doskonale" przemyslanych rotacjach...

0

Bierzcie i martwcie się wszyscy inni...

0

Dzięki :D ja znalazłem tylko w wersji angielskiej i to bez Hudsona

0

Munir nie nadaje się na zmiennika młodego polskiego talentu - Pawła Brożka, a co dopiero do stwarzania konkurencji na ,,9" dla Suareza. Co do wspominanego nazwiska, ale innego imienia, można nie grać miesiąc, dwa, trzy, ale mając sytuację 1 na 1 w drużynie takiej jak Barcelona trzeba to wykorzystywać, prawda panie Denis? Mecz do zapomnienia

0

Reddit soccer streams

0

Sh*tstorm is coming, jakieś 16 minut zostało ;p

2

Nie mów hop. XD

0

Trochę Cię poniosło to był 10/11 metr, ale rzeczywiście nieczęsty widok.

0

i cyk, pierwszy kontakt Conte z Manzano :D

4

Who neeeds Ronaldo? xD

3

Jak tak patrzę na nagonkę na Lopetegiego, to nie bardzo wiem co Ci ludzie mają w głowie. Jakiś szmatławiec madrycki w swoje ankiecie zapytał kibiców kto odpowiada za sytuację i zdecydowana większość wybrała Pereza... Jak popatrzymy na statystki to chociażby lewante zostało zgniecione, ale BB nie potrafią wykonać swojej pracy ze strzeleniem. Liczę że przyjście Conte nie naprawi sytuacji, bo wtedy potwierdzi się to, że Perez dał ciała kolejny raz. A i zapomniał bym Que se quema? Madrid se quema

45

Nie jest mi go ani trochę szkoda. Jest mi przykro bo opuszcza real xD, powinien się skupić na mundialu, a nie negocjować kontrakt. Teraz nie dość, że nic nie wygrał z kadrą, która miała potencjał, to nie poradził sobie w realu, aczkolwiek uważam, że za wyniki bardziej obecnie odpowiada Florek niż Lopetegui, to nie jego wina, że Benzema nie potrafi wykorzystać setki. Niezależnie od trenera jaki przyjdzie, nie będzie to wyglądało lepiej, jeżeli napastnicy nie będą wykonywali swojej pracy.

0

Zebrało mi się na wspomnienia z wycieczki do Barcelony i wiecie mogę zaleźć link do meczu Barcelona-Atletico (21.09.2016 r.) z polskim komentarzem?

0

Ja trafiłem na mecz z Atletico 2 lata temu (1:1) i Messi też doznał urazu :/

0

Czytając niektóre artykuły o pozaboiskowej roli Leo, zarówno w reprezentacji Argentyny i Barcelonie, nie wykluczając plotek całkowicie, bo zawsze może istnieć tam ziarnko prawdy, to możnaby odnieść wrażenie, że Messi jest lepszym biznesmanem niż Gates, Trump, Buffett razem wzięci, bo nie dość że facet jest najlepszym piłkarzem świata to potrafi jeszcze zarządzać i dyrygować takimi organizacjami z mniejszymi, czy większymi sukcesami.

11

Taką Barcelonę i takiego Ivana chce zawsze oglądać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?