kibic1899
Dołączył/a: luty 2012
Bielsko-Biała
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wątpię, że zdecyduje się go kupić po tym co zrobił... Nawet gdyby znalazł się wariat to problem jest jego wysoki kontrakt.
0
A co w przypadku jak padnie opcja której nie obstawiles? Nie ma czegoś takiego jak pewniak, chyba że to ustawka...ale nie naruszasz regulaminów xD
5
Zdecydowanie real ciśnie. Atletico cofnęło się po golu i gra z kontry.
1
Barcelona płaci Mallenco za sędziowanie tego meczu? Bo trochę to zalatuje masochizmem...
4
Nie żebym się czepiał, ale powiedział, że zrobią wszystko, żeby Puchar Ligi Mistrzów wrócił na Camp Nou ;p
67
a Pele i jego 2500 bramek, strzelonych wioskom w jungli amazońskiej?
0
Ligowe jak najbardziej, ale nie oszukujmy się. Meczami, na które każdy czeka jest liga mistrzów i El Clasico, a nie Barcelona podejmująca Alaves. Boje się że właśnie te najciekawsze nie będą działały, nie mniej daj znać jak to wygląda
2
Ja jestem zrażony do playera odkąd miałem wykupiony pakiet na ligę mistrzów i nie dało się oglądać fazy pucharowej o półfinale nie wspominajac. Co chwilę wyskakiwał błąd, ponieważ serwery były przeciążone.
0
Korzystasz wtedy z VPN, czy jak to wygląda dokładnie?
0
Ciekawostka #1 El Madrigal brzmi lepiej niż Estadio de la ceramica.
1
Konsola wchodzi w stan wstrzymania, zmień sobie ustawienia dotyczące zasilania.
1
On tak gra o co najmniej połowy zeszłego sezonu. W Lidze Mistrzów odcina mu prąd całkowicie. Jedyne co potrafi to podejmować kiepskie decyzje. Powinien strzelać? Podaje albo przepuszcza. Lepiej podać? Wali na chama. Jak dodamy jeszcze masakrycznie niską celność podań i jedną sztuczkę jaką potrafi to wychodzi nam Suarez Anno Domini 2017 i 2018.
1
Podsumowując, na spokojnie. Barcelona grała momentami świetną piłkę, ale boje się że problem z wykończeniem jaki ma Suarez, będzie nas przyprawiał o ból głowy w tym sezonie. Pisałem parę dni temu, że koniecznie Barcelona musi rozejrzeć się za napastnikiem, bo Suarez nie jest co raz młodszy. Mało tego, wczoraj zagrał bardzo słaby mecz, a nieudane próby podań, kiepskie decyzje boiskowe mogly kosztować nas dogrywkę, albo nawet gorzej. Luisito zapracował na wiele pucharow i należy mu się szacunek, ale już w poprzednim sezonie zaliczył straszny zjazd, liczę jednak że ogarnie się i przestanie robić chociaż, cały czas tę samą sztuczkę, którą nawet obrońcy Podbeskidzia już rozpracowali, mimo wszystko, trzeba też wiedzieć kiedy ze sceny zejść. Nie mogę się już doczekać rozpoczęcia Ła Ligi.
0
Zależy co masz na myśli, ale tak ^^
6
Straszliwa pajacerka. Lubię Sevillę, ale ich zachowania w stosunku do Barcelony ostatnio są poniżej poziomu krytyki, nie wspominając o fair play.
4
Znowu ten Thiago. Mało pomocników już sprowadziliśmy? W sumie masz trochę racji z jednym. Podczas, gdy przez połowę sezonu będzie kontuzjowany to reszta będzie mogła sobie grać i czuć się potrzebna.
1
50% szans na transfer Pogby. 50% La Rambli chce drugie 50% nie.
0
To kto jest Twoim zdaniem najlepszym bramkarzem obecnie i skąd tyle jadu?
0
Bycie obiektywnym się czasami przydaje. Rozumiem ból pleców, że nie Ter Stegen, ale no cóż. Uważam Matsa za super bramkarza, zdecydowanie jednego z 3 najlepszych na świecie, ale Courotis zaprezentował się genialnie na mundialu, Marc nie miał takiej możliwości, przez idiotyczną decyzję Loewa, stąd ta opinia.
0
Dużo mówiło się o kwocie 35 mln za Courtoisa. Jeżeli Chelsea wpłaci klauzulę za Oblaka (100mln) puszczając Thibau za taką niską kwotę to okażą się prawdziwymi januszami transferowymi. Oblak jest rok młodszy niż Belg, ale Courtois potwierdził na mundialu że jest najlepszym bramkarzem świata. Po drugie real wzmacnia bramkę, gdzie wcale nie ma pożaru, podczas gdy w ataku mają ogromny problem. Nie żebym się tym martwil, ale szkoda mi Atletico, które zrobiło świetne transfery, ustabilizowało kadrę, a teraz mogą stracić świetnego bramkarza.
3
Jeżeli ktoś zaczyna krytykować Rakiticia, to proponuję wziąć rozbieg i nie żałować rozpędu do chwili zderzenia się z twardym obiektem. Facet odwala kawał świetnej roboty, a to że nie ma wspaniałego współczynnika w statystkach, nic nie znaczy. Nigdy nie był to piłkarz pokroju Xaviego, czy Iniesty i nigdy nie miał taki być. Jest solidny i nie zawodzi. Skończcie błagam tę falę krytyki, albo chociaż wstrzymajcie się do połowy sezonu lub końca, bo wtedy przyjdzie czas na rozliczanie piłkarzy, trenera, fizjoterapeutów i sprzątaczek.
0
Hur dur zarząd nie wie co robi, Rabiot ma asyste, a Vidal nic nie pokazał na razie... :D
0
Z jeden strony fajne, międzynarodowe wydarzenie, a z drugiej luksus, niepotrzebny gawiedzi. Osobiście fajnie, że jadą, szkoda tylko że przez centrum miast gdzie już od 11 będą zamknięte ulice. Koszmar komunikacyjny i dodatkowe obciążenie dla służb porządkowych, zwłaszcza w takie upały.
19
Błagam, nie sprowadzajmy zawodnika o profilu Gomesa. Cokolwiek to znaczy. Chyba nie zależy nam na piłkarzu który ma problem z podaniem celnym.
0
Zaczął mu się pocić tyłek, jak zobaczył grę Malcoma, bo nie może być taki pewnien gry w wyjściowym składzie nagle. Powinien wrócić do treningów 1 sierpnia
0
Jeżeli real nie kupi gwiazdy i nie wzmocni składu, to z Benzemą w formie będą walczyć o 3 miejsce w Lidze. Atletico zrobiło świetne transfery i wg mnie są obecnie groźniejszym rywalem niż biały klub z Madrytu. Chciałbym żeby nikogo nie kupili, ale nie chce mi się wierzyć że Perez skończył transfery w tym okienku.
3
No i taką kompilację można oglądać...
3
Nie martwi was trochę jakość na pozycji środkowego napastnika? Suarez ostatnio bardziej irytuje machając rękoma i próbując robić 30 raz ten sam zwód w meczu, który nie wyszedł mu 29 razy wcześniej. Paco dawał fajne zmiany, ale nie wiem czy to poziom Ligi Mistrzów. Mam co prawda przeczucie(nigdy się nie sprawdza), że Munir może odpalić w tym roku, ale to wielka niewiadoma. Kogo, w razie kontuzji Suareza, wystawilibyście, na środku? Messi jako wolny elektron, czy może Dembele, Malcom, albo Cou?
0
Najpewniej jest kupić bilet na oficjalnej stronie klubu. Z biletami nie ma jednak problemu przed meczem, wyjątkiem jest El Classico i może faza pucharowa LM. Na mecz wejdzie każdy, a sama procedura sprawdzania przed meczem jest śmieszna, ludzie wchodzili z plecakami i torbami, a ochrona ich dobrze nawet nie obmacala.
2
Ciekawa kompilacja i każdy ma własną interpretację słowa ,, najładniejsze", ale moim zdaniem padały dużo ładniejsze bramki od tych Ronaldo, np. podcinka Alexisa. Sam Ronaldo zresztą strzelał ciekawasze niż pokazane. Brak niektórych bramek Messiego, czy Eto'o też swoje mówi