1

@macio_944 a białe jest białe, a czarne jest czarne

0

Mam nadzieję że jednym Jr (Juniorem) w Barcelonie będzie Firpo, bo ten cały cyrk jest nieprawdopodobny. Szukamy napastników nie wiadomo jak genialnych i jednocześnie horrendalnie drogich, a nie widzimy perełek, które muszą dostawać szansę, tak jak wczoraj Perez, Ansu, czy Puig. Carles wczoraj pokazał, podobnie jak Antek, że napastnik nie musi upadać 20 razy w meczu, symulować, mieć pretensje o wszystko co robi sędzia, bo wystarczy że będzie grał. Mam nadzieję że i Perez i Griez zadomowią się w ataku zamiast Suareza.

0

@Kamiloza91 de Jong zagrał fatalnie, nie potrafił się odnaleźć na boisku, przez niego padła bramka. Ściągamy defensywnego pomocnika a więcej czasu spędził dzisiaj na lewym skrzydle.

1

Valverde dał im wolną rękę z taktyką? Całkiem dobrze się to ogląda. Perez potwierdza świetną formę. Oby zastąpił Suareza na dłużej

0

@AmigoBlancos kto co woli, ja tam wolę skupić się na kompromitacjach które miały miejsce przez 2 ostatnie lata i już zostawiając LM, przetrwaniu passy zwycięstw w finale CdR, ale głaskajmy dalej trenera bo wygrał ligę, którą nomen omen powinien zakończyć w styczniu. Passa porażek realu i Atleti to powinna być woda na mlyn, tymczasem byliśmy solidarni i przegrywalismy żeby nie odskoczyć za bardzo czołówce

0

@malicinho sam sobie odpowiedziałeś @maciejsonFCB gdyby on jeszcze był uniwersalny i potrafił grać na jakiejś pozycji w takim klubie...

0

@BarcaInfo niech weźmie że sobą Roberto, bo jak tam ma wyglądać zestawienie pomocy to znowu bez Messiego nic nie wygramy

1

Byłem przekonany że licencji trenerskiej nie da się trafić w Laysach, ale Valverde miał to nieprawdopodobne szczęście. Jego gadka o stawianiu na wychowanków się uwidacznia, drugi mecz z rzędu gra daremny Roberto xD

0

Cyrk na kółkach, gol Roberto z PSG to było coś niesamowitego ale wystarczy tej szopki on nie jest do cholery pomocnikiem.

0

@kempnou @michail99
Ja wcale nie uważam że za Enrique wyglądało to wybitnie, ale jednak ten błysk Iniesty robił swoje, zresztą o ile można narzekać też na niego, to obronił się trypletem i ligą mistrzów, a jak na razie to Valverde do tego jest bardzo daleko

12

Może to będzie lekko przesadzone, ale takie zestawienie pomocy nie ma prawa działać. Przecież De Jong w pojedynkę nie wykreuje sytuacji bramkach. Co się stało z kreatywną pomocą? Zaginęła wraz z odejściem Erique?

1

@kondziu_gb Puig swoją grą reprezentuje poziom Barcelony bardziej niż Roberto, Vidal, czy Coutinho. Chłopak jest młody i tylko od cudownego trenera zależy czy zmarnuje jego potencjał, tak samo jak w przypadku Malcoma. Poza tym Xavi, Iniesta czy nawet Messi nie byli gwiazdami światowego formatu od razu po przeniesieniu do pierwszej drużyny. Do tego potrzeba czasu cierpliwości i odpowiedniego mentora na stanowisku trenera, a Valverde ma tyle z tym wspólnego co koń z koniakiem.

2

Już się nie mogę doczekać żeby po raz kolejny zobaczyć jak bez Messiego Valverde zarzyna styl i wszystko czym Barcelona rozkochiwała. Dajmy do środka Rakitica, Roberto i Busquetsa potem dziwmy się potem że mamy problem żeby stworzyć sytuację bramkową.

1

@VamosRakieta jakby jeszcze było na co popatrzeć... Gdyby to była Sonia... XD

0

@dzbanke @Persyfl @Blomqvist @Zwyklykibic bardzo dziękuję :) w takim tempie to po 2 dniach będę mógł się wziąć za opracowywanie wyników

3

Podejrzewam, że jest tutaj sporo studentów też znających ból istnienia pracy magisterskiej, jeżeli macie 5-7 minut to byłbym wdzięczny za pomoc i zrobienie ankiety dotyczącej zakupów przez Internet wśród studentów. P
https://forms.gle/X5ZahmWxEkSUgNT48

1

@ksobi podobna sytuacja jak z Malcomem. Gdyby to on kosztował tyle co Cou, prawdopodobnie mielibyśmy zdrowego skrzydłowego z dużym talentem w klubie.

26

Kucharz za ten wywiad pewnie skasował ładną gażę. Bardziej ciekawi mnie jednak co ma do powiedzenia ogrodnik i sprzątaczka

0

@RKS1979 normalnym jest krytykowanie patologicznych zachowań, a inaczej nie można nazwać niektórych niewytłumaczalnych decyzji. Chociaż w sumie słowo sabotaż też wchodzi tutaj w grę. Lepiej walić szydere z osób potrafiących wytłumaczyć w sposób merytoryczny błąd zarządu :) tym bardziej że początkowe doniesienia o 20 mln okazały się odbiegać od rzeczywistości o 11,5 mln

4

Negocjacje to zarząd chyba ćwiczył w Fifie. Już abstrahując od tego że jest słabo przygotowany do sezonu, to nie wierzę że oddajemy takiego piłkarza na sezon za pół darmo. Nie jestem jego fanem i uważam że powinien już dawno być poza klubem jak i treneiro, ale można było wynegocjować porządną kwotę wypożyczenia np. 30 mln i w przypadku jak Bayern zdecydowałby się ją zakup to zapłaciłby 90 mln, a jak nie to Barca choć trochę zredukowała by koszt amortyzacji samego piłkarza. Poza tym wszyscy wiedzą jak skąpy jest Bayern więc opcji wykupienia mogłoby nie być równie dobrze w umowie. 8,5 mln to kpina

5

Bez znaczenia kto zagra, zagra lepiej od niego. Wczorajszy jego występ to tylko prognostyk tego co czeka Barcelonę w tym sezonie.

25

Może infantylne podejście, ale oto cała analiza: Valverde i Bartomeu dziękuję za kolejny sezon upokorzenia który nas czeka.

0

Każdy normalny klub za wypożyczenie takiego piłkarza dostałby jeszcze jakieś pieniądze, które mogłyby pójść na poczet przyszłego transferu, w przypadku aktywowania klauzuli wykupu. Barcelona znowu wychodzi na frajera wypożyczając piłkarza który kosztował ją tyle pieniędzy, a Bayern po sezonie może stwierdzić że go nie chce i nie dość że spadnie sama wartość Filipka to będzie on o rok starszy. Dobre decyzje zarządu znowu

1

Beton jaki wytworzył się w klubie jest grubszy niż ten z siedziby Hitlera w wilczym szańcu. Pozbycie sie Malcoma, posadzenie Cou na trybunach i wypożyczenie go, już abstrahując od jego gry to nieporozumienie. Wszystko świadczy o sprowadzeniu tego osobnika z Paryża. Ciekawi mnie też umowa wypożyczenia, bo normlany zarząd zagwarantował by sobie z tego tytułu sporą kasę. O wczorajszym meczu napiszę tylko że widać kunszt trenera i Suarez dołożył od siebie, bo mając taką sytuację mógł zrobić wszystko, zresztą każdy ma coś za uszami, a najwięcej ten trenerzyna

0

@Fake69 W grudniu z taką grą to będziemy walczyć o środek tabeli, a z pozostałych pucharów to zostaną tylko te w muzeum

2

Vivat Blaugrana! Vivat gra bez pomysłu! Vivat kreatywna pomoc! Vivat Suarez! Vivat Valverde!

1

@robsesh jeżeli wychwalanie Semedo to kurtuazja to co trzeba powiedzieć o Roberto, który w obronie może i sobie radzi, ale z przodu nie jest w stanie nic zrobić, w pomocy gra jakby z ławki nie wszedł...

1

@Tatazolwinia klauzula to jest głupota o tyle że nie jest wymagana w każdej lidze. Tylko wtedy zdawałoby to rezultat. W sytuacji obecnej ligi bez klauzul są faworyzowane

1

Tabela śmiechu. Paulinho to jeden wielki przekręt, cena za jaką poszedł Alexis to śmiech na sali biorąc pod uwagę jak grał w tamtym sezonie. Klauzula Neymara tylko pokazuje świetną politykę transferową Barto, w realu niezalenie od tego jakiego masz agenta, kwota odstępnego jest tak wyśrubowana że nikt nawet nie pomyśli o jej wpłaceniu. Wiem że na jej wysokość musi się zgodzić piłkarz ale chyba przede wszystkim interes klubu a nie piłkarza.

1

Shame (dzwonek) shame (dzwonek) shame (dzwonek) po kolejnym nieudanym sezonie Cou, będzie rozpacz że sprzedaliśmy młodego dobrego skrzydłowego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?