0

Ale tą Polskę nam rozkradali...

5

Wiedźmin. Czyli o tym jak skopać niesamowity potencjał i nie mam na myśli tutaj polskiej wersji z Żebrowskim i Zamachowskim, bo jak my tworzyliśmy Ogniem i Mieczem, to powstawał Władca pierścieni, a to jednak fantasy o pierścionku znane jest na całym świecie, a nie polski film.

Jestem osobą, która coś tam Wiedźmina czytała i w gry pograła, a i tak momentami musiałem ostro się wyślij żeby zrozumieć o co w produkcji Netflixa chodzi.

Genialny humor w filmie, powiedzmy że w porządku dobrani aktorzy (tak naprawdę tylko dobór Triss Merigold to dla mnie kontrowersja), świetna oprawa muzyczna i klops...
Dla osoby która nie czytała opowiadań wygląda to jak Black mirror, W11 czy inny serial który raczej nie ma nic wspólnego z chronologią wydarzeń.

Według mnie serial który stworzyli sami okaleczyli skokami po historii Geralta i Ciri. Momentami serial strasznie nudny i bez polotu, jak na hype który towarzyszył całemu przedsięwzięciu myślę że efekt moge określić jako ,,OK" spodziewałem się dużo więcej go netflixie.

Jedyne co mnie zastawia to czy moja subiektywna opinia opiera się na tym co wydarzyło się w grach, które były takimi majstersztykami, że nawet porządny serial o tej samej tematyce może wydawać się jakimś gniotem.

8

@Odesseiron jak dla mnie to w pierwszej kolejności powinni wywalić scenarzystę, opowiadania aż prosiły się o chronologizację. Powstał ogromny bałagan i ciężko się momentami było odnaleźć.

17

Mam nadzieję że Griezman nie dostanie noty gorszej od Suareza, bo nie zasłużył na to, jedynie malkontentenci mogą znowu mu zarzucać jakieś głupoty. Świetna praca w defensywie z przodu fajnie się pokazywał, abstrahując od gola to fantastyczna akcja z Messim i piętka.

3

@Hiacynk Na reprezentację jest za słaby :D (sarkazm oczywiście). Szkoda go, bo pojeździł z tą reprezentacją ale murawy na wielkim turnieju nie powąchał...

3

Gdyby nie de Jong to nic dobrego wgl nie wydarzyłoby się w środku pola, stąd według mnie za niska ocena. Antoni również swoją pracą uratował Barcelonę przed stratą bramek, a jeżeli chodzi o atak... No cóż Suarez nie pozwolił mu się bardziej pokazać.

4

Narzekają na sędziego a wystarczy, że taki Suarez wykorzystałby 1/4 sytuacji które ma w meczu i nawet złe sędziowanie nie byłoby problemem, podobnie jak Ivan który gra asekuracyjnie i traci mnóstwo piłek w środku pola.

6

Widzisz jak gra Gruby w ataku, łudzisz się że w końcu zostanie Antek na "9", ale nieeeee, zostaje Gryzoń i odwala takie akcje... Jak dla mnie Mats, Pique i De Jong zdecydowali że nie przegraliśmy meczu, a Suarez że nie wygraliśmy.

1

Co do Vidala to absolutnie się nie zgadzam z oceną. Gdyby nie ten beznadziejny gwizdkowy, Arturo zszedł by zaraz po wejściu do szatni. Wyskok i cioć lokiem w głowę, nawet na angielskim streamie komentarzy byli zdziwieniem że "sędzia" go nie wyrzucił.

2

Fajnie, żeby choć raz Barca dostała autostradę do finału. Pytanie czy Valverde potrafiłby to wykorzystać...

8

@Mat_Cat zdajesz sobie sprawę, że to wszystko polityka? Zdajesz sobie sprawę że działania nawet wszystkich krajów Europy i Ameryki to nic, biorąc pod uwagę co się dzieje w Chinach, Indiach, czy Afryce? Świat trzeba zacząć zmieniać od siebie ale nie wolno być hipokrytą, akurat Niemcy dalej palą węglem mając gorsze elektrownie niż my. Kraje jak Polska powinny korzystać z własnych zasobów, a nie oglądać się na to co wypadałoby zrobić, tym samym ,,płacąc" za wolniejszy rozwój gospodarczy poprzez brak niektórych zasobów, a później jakieś idiotyczne kary za to że korzystają z tych które mamy.

14

Jeżeli podążać za logiką niektórych pseudo dziennikarzy to Messi powinien dostać po wczorajszym meczu ocenę 5/10. Strzelił pięknego hat tricka, ale to Messi więc w sumie nic specjalnego. Tak właśnie wygląda głosowanie w większości plebiscytów. Przyzwyczaił nas i rozpieścił robieniem niesamowitych rzeczy i niektórzy przeszli nad tym do porządku dziennego.

0

@FCB24 niektórzy bramkarze zaczynają swoją karierę w polu. Dopiero później na drodze kształtowania zostają przypisani do pozycji. Myślę że w ekstraklasie taki Ter Stegen mógłby być królem strzelców xD

3

Firpo rozegrał bardzo słaby mecz i prawie sprokurował karnego. Rakitic grał beznadziejnie, tracił piłki w newralgicznych sektorach, miał prawie asystę dla Atleti i nie wykorzystał stuprocentowej okazji. Griezmann nie strzelił gola wyłącznie przez chęć pokazania się na Wandzie i ogromną pazerność. Oceny redakcji bardzo nie trafione.

0

Dźwięk pękającego odwłoku u większości jest pewnie porywnywalny z tym u Ronaldo. Abstrahując od tego że zajął 3 miejsce co jest nieporozumieniem, nie bardzo rozumiem ten hejt że się ta piłka Leo nie należała. Zaliczył statycznie znowu genialny sezon, doszedł do półfinału LM, w Copa przekręcił ich sędzia, ale jego problem jest taki że jego geniusz już tak nie zadziwia bo to przecież Messi. Niektórzy dawali już Salahowi piłkę, ale on nie potrafi utrzymać dobrej formy dłużej niż te 2/3 sezony.

8

Ostatnie mecze pokazały też, że trzeba widzieć kiedy ze sceny zejść. Ivan dał Barcelonie bardzo dużo, ale wiek robi swoje i niestety powinien odejść jak najszybciej.

1

Najlepiej jakby wszyscy zbojkotowali tam śmieszny puchar

0

Po co komu trening fizyczny. Banda pozorantów

0

Niezmienne odkąd trenerem jest Valverde: ,,Czy Meeessi da radę?! Ooon jest saaam!" Wyłączenie dzięki łaskawości Leo, Barcelona nie jest na dnie. Antoni na 9 pokazał tyle co z reguły Suarez. Plusem jest to że w następnym meczu będzie musiał zagrać Wague. Ciężko się to ogląda. Abstrahując od wyniku, Barcelona przechodziła ten mecz.

5

Ale po czym ta regeneracja? Z taką grą to im by się przydał trening z obciążeniem w końcu.

0

Jeżeli osioł myli się dwa razy w ten sam sposób to idzie na salami. Gdzie jest salami z Valverde i Bartomeu?

4

Ciągle brakuje mi możliwości oceny trenera po meczu. Jego decyzji personalnych, zmian, i taktyki...

0

@Jordi10 Jak dla mnie bardziej zarozumiałego komentatora nie ma na polskiej scenie. I to przerywanie innym osobom w programach bo on wie lepiej...

1

@BarcaInfo Ten drugi powinien być pierwszym...

0

@morfiVEB Co nie znaczy że będzie dłużej grał, mimo że tego wszystkim życzę

12

Skoro Barcelona nie zgadzała się na rozegranie Klasyku w innym terminie, to dlaczego ma ponosić koszty organizacji meczu z własnej kasy. Skoro to federacja powzięła takie kroki mimo sprzeciwu klubu to oni powinni zapłacić za poniesione nakłady

1

Funt tanieje, czyżby przepowiednia przyszłości Polaków? XD

1

@FC1899Barca Ciekawe zestawienie, ale przydałoby się wspomnieć tutaj o korzyściach jakie może przynieść zniesienie czy obniżenie podatków. Rozdawnictwo socjalne mimo że kosztuje pozornie mniej, to nie przynosi żadnych korzyści poza rozpuszczaniem społeczeństwa

0

Już abstrahując od tego że stan zdrowia wszystkich zawodników wygląda słabo, ale co się dziwić skoro trener nawet mówi że jego to nie interesuje. Co do Sama to klub sam powinien inaczej postąpić albo stosujesz się do zaleceń lekarza klubowego i dostajesz normalnie pensje, albo sam decydujesz o swoim zdrowiu i wtedy za każdy dzień, w którym nie możesz grać nie dostajesz pieniędzy.

0

@Patry10 Wbrew pozorom było tam ciągnięcie za koszulkę, ale Lahoz wg mnie nie miał prawa tego widzieć, więc de facto decyzję o kartce podjął nadwyraz szybko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?