81

A co z zawieszeniem sędziego za beznadziejnie prowadzony mecz i pozwalanie na nadmierną agresję, symulacje?

8

Nie mam zamiaru zrzucać winy na te łachudry z gwizdkiem i chorągiewkami, ale wczorajsze sędziowanie promowało bardziej zapasy niż piłkę nożną. To że De Jong tam nie skasował kogoś jak Messi, pokazuje, że jest oazą spokoju i przyczepą mnichów tybetańskich. Abstrahując od tej patologii, kolejną, było masochistyczne trzymanie na boisku Busquetsa, który może tragicznie nie zagrał, ale jego starty dały Ath bramki tak naprawdę. Messi może nie powinien wgl grać albo dostać dogrywkę, skoro poza jednym podaniem niewiele mu wyszło, a chęci też były małe, pewnie przez uraz.... Można teraz mówić że to Puchar wójta, ale to zawsze jakiś nowy nabytek w gablocie, a kto jak kto, ale Barca ostatnimi laty nie ma co się martwić o brak miejsca na nowe trofea.

1

Sergio Strata Busquets... Niech on już zejdzie, bo jest najgorszy na boisku

0

@JarekS nastawiają się i tak że zagra Messi, najwyżej się pozytywnie zaskoczą

3

Fajne to zestawienie sędziów, takie nie za profesjonalne

3

Wczorajszy mecz był przede wszystkim dziwny, karny w sytuacji tak naprawdę zerowego zagrożenia dodał RSSS wiatru w żagle. Po drugie dużo niezrozumiałych decyzji sędziego, który chyba powinien odpocząć sobie chwilę, skoro nie widział faulu na De Jongu przed 16ką. Griezmann zawiódł, ale największym rozczarowaniem był wczoraj Jordi, jego straty a co gorsza to, że nie przyjął piłki po kiksie Griezmanna, pokazują że wczoraj zagrał bardziej na poziomie Douglasa, ale nie Costy.

0

Z tą skutecznością strzałów, to Ter Stegen musi wszystko obronić xD

1

Ten mecz pokaże trochę gdzie jesteśmy piłkarsko, nie ma Leo który złapał i formę i porozumienie z pomocą. We will see what time we will say cytując klasyka

0

@itmustbejoke z jednej strony się zgadzam, że trzeba uważać, ale świetnie dogaduje się z Messim i wydaje mi się, że trzeba budować i wzmacniać tą współpracę

1

@Zer0 Z ciekawości, pamiętasz ile zapłaciłeś? Polecasz poleasingówkę?Jestem też na etapie rozglądania się za czymś, do pracy zdalnej i normalnego korzystania z chrome'a, bo obecny laptop ma problem uciągnąć :/

0

Chociażby wspominanie o tym, że Xavi będzie w gotowości przejęcia sterów, to policzek na twarz Koemana. Lepiej niech się skupią, na sprowadzeniu kogoś na obronę, a przede wszystkim atak i zakończeniu umów z kilkoma osobami, bo przy całej sympatii do Griezmanna nie możesz być tak bezużyteczny. Po prostu nie.

11

Abstrahując od postrzegania wydarzeń w USA, poglądów politycznych, zwróccie uwagę jaką rolę pełnią media. Jak za dotknięciem jednego przycisku z FB, z TT znika, bądź co bądź prezydent mocarstwa, mocarstwa, które zostało zbudowane na wolności słowa i demokracji. Zwróccie uwagę, jak narracja mediów pogrąża lub gloryfikuje, jeszcze parę miesięcy temu wydarzenia związane z ruchem BLM popierane były w Stanach, mimo destrukcji jaką za sobą niosły. Sędziowie meczu z PSG napiętnowani za "atak" werbalny na osobę innego koloru skóry. Szykanowanie związane z odezwaniem się Cavaniego do kumpla, ponieważ użył słowa mającego wspólny człon z kolorem czarnym. To nie Biden zapewnił sobie zwycięstwo w wyborach, to nie Czarnoskórzy walczą w pseudo obronie fundametalnych praw. To Media kreują taką rzeczywistość, która sprzyja ich interesom. W Polsce zresztą jest to samo. Ludzie mają wyprane mózgi, ponieważ nie potrafią z dystansu spojrzeć na to wszystko, "przecież tak pisało na fejsbuku", "przecież tak mówili w jakimś serwisie informacyjnym", a wzajemna agresja o takie głupoty tylko nakręca jednych przeciwko drugim, a to z kolei sprzyja klikalnosci i zarabianiu pieniędzy. Zanim znowu zaczniecie tutaj na La Rambli, czy przy obiedzie wymądrzac się kto tam co zrobił, kto jest lepszy, kto nie ma racji pomyście czemu to służy.

0

Zapowiada się ciekawy, sportowy dzień, szkoda tylko, że del Cerro Grande będzie znowu jednym z aktorów

0

Ale nam tę Polskę rozkradli...
Lont podpalony. Siedź i obserwuj

0

@Rewolucja123 to nie młodzi piłkarze są problemem tej drużyny. Nawet jeżeli popełniają błędy. Problemem są piłkarze grający za zasługi, a wynoszący do drużyny co najwyżej sytuacje dla przeciwnika i straty

1

Fajny ten Busquets, kolejny raz moja wątroba ucierpi w trakcie meczu. Na trzeźwo się nie da.

7

Busquets i już wiesz. Meczu na trzeźwo nie obejrzysz.

1

Szkoda że jak odchodził Vidal i Suarez to nie wzięli ze sobą Busquetsa

4

Czemu facet z Watahy wypowiada się o meczu z Barceloną? :D

0

@draxidox już taki urok demokracji, że osoby z marginesu społecznego mają takie samo prawo głosu jak osoby wykształcone i inteligentne. Nie mówię tutaj o osobach ze wsi, tylko o schemacie.

0

@draxidox no nie bardzo w demokratyczny sposób, bo już były potwierdzone przypadki, że kartę do głosowania dostawała osoba, która już dawno nie żyła. Głosowanie korespondencyjne jest po prostu idealna przykrywką do fałszowania wyników. Karty z głosami na Trumpa mogą ,,zginąć" po drodze, dlatego już lepsze byłoby głosowanie za pomocą profilu zaufanego, ponieważ kto jak kto ale banki pilnują swoich interesów...

0

@MesQueUnClub_87 zgadzam się. Jest legendą, ale już jego czas minął, zastanawiam się tylko czy wczoraj zagrał dobry mecz, ale przez pryzmat De Jonga i Pjanica wypadł słabo, czy jednak cały czas trzyma niski poziom

2

To, że Pedri był wczoraj graczem meczu i zachowywał się jak stary wyjadacz to jedno, ale myślę że serio trzeba docenić wczoraj Griezmanna. Jeżeli ławki zagwarantują w tym sezonie trofea to paradoksalnie Barca nie ma się czego bać i wstydzić. Martwi mnie tylko, aczkolwiek to już może moje nastawienie do Busquetsa, ale miałem wrażenie że gra w środku pola siadła po jego wejściu, ale możliwe że to też dobry mecz de Jonga i Pjanica w środku sprawiają że występ Sergio był po prostu mierny

0

@Rewolucja123 dokladnie

8

Aż mi się mordka cieszy jak myślę o tym perfidnym 17latku, który wchodzi w drybling i z taką łatwością mija jak tyczki przeciwników. Powinien dostawać żółte kartki, bo nie robi się takich rzeczy xD

0

@BARCA1899Messi czy napisałem że grożenie popieram? Urwałem cytat po obrażano.

0

,, Nie szanowano nas, obrażano".Dziwne. Co mogłoby być powodem. Hmm.

9

Trzeba upuścić starej krwi i dolać młodej do środka pola. Zdecydowanie kosztem Busquetsa.

0

Ale z niego mściwa bestia. Cieszyłbym się gdyby trenował też Busquets, bo to by znaczyło, że nie grał w meczu.

1

Fakt jest taki, że zabrakło dzisiaj wszystkiego po trochu, od szczęścia, po trochę inne decyzje sędziego, po BUSQUETSA KTÓRY POWINIEN MECZ Z ŁAWKI OGLĄDAĆ. Tak serio to ten parodysta stwarza większe zagrożenie w obronie niż w ataku. Mecz przeczłapany w pressingu, nie wiem czy to założenie Ronalda, ale tak jak był wcześniej ten doskok to teraz ledwie leniwe pierogi. Jak już Messi się bierze za rozgrywanie to niech robi to kosztem Sergio, a w gra w ataku już niech ten Griezmann czy Braithwaite biega. Obecnie to tracimy i pomocnika i napastnika...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?