kibic1899
Dołączył/a: luty 2012
Bielsko-Biała
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@A4ron to coś z ciśnieniem w kołach?
0
@ForcaMilosz ten trener to żart, obrażalska panienka, na Pola też się obraził o taką głupotę
3
@Mati90fcb oglądasz inny mecz chyba xD
0
Smutne jest to że nawet porażka z Austrią nie wpłynie na zmianę trenera. Gra nie zmienia się odkąd został selekcjonerem, a Boniek dalej go głaska.
0
Dobra, widzę że miał osób narzeka więc ja zacznę. Po co powoływać lewych obrońców skoro znowu marnujemy potencjał Bereszyńskiego, który do dośrodkowania lewą nogą składa się 5 minut, a dalej z uporem maniaka ma zagrać na lewej. Oj Jurek daj se spokój
0
@Veb1233 mnie bardziej denerwuje etoro na YouTube :/
14
@barcafan1789 Wait. Whaaaaaaaat?! Masz konsolę i wolisz grać na klawiaturze?
0
Reprezentacja Polski od kilku dobrych lat ma ogromny potencjał kadrowy. Nigdy w historii tylu piłkarzy nie grało w zagranicznych ligach i to w dodatku z powodzeniem. Problem polega na tym że tam trenują ich najlepsi trenerzy na jakich dany klub sobie może pozwolić. Przy całym szacunku dla Brzęczka za grę w reprezentacji, trenerem jest miernym, podobnie jak Smuda, czy Fornalik który też nie potrafił tego dobrze ułożyć. O ile za powołania można zbesztać Jurka, o tyle winą za taktykę i wyniki reprezentacji, w większym stopniu, w ostatnich latach obarczył bym cały PZPN z Bońkiem na czele, który z niewiadomych przyczyn stawia na polskich trenerów, którzy nie bez przyczyny nie trenują klubów w najmocniejszych ligach, w których nasi piłkarze grają. Oczywiście, nie można też gloryfikować obcokrajowców, bo Vuković, Sa Pinto, czy inni ,,magicy" z Europy, nie gwarantowali sukcesu i tak naprawdę żaden trener tego nie zagwarantuje, ale należy zadać sobie pytanie czy nie lepiej zapłacić dużą gażę i wiedzieć że trener wykorzysta cały potencjał zawodników, czy płacić mniej takiemu Brzęczkowi i liczyć że jednak coś z reprezentacją osiągnie. Chytry dwa razy traci, a póki co tracimy punkty w eliminacjach. O ile jeszcze poprzednie zwycięstwa broniły tragicznie wyglądającą reprezentację, gdzie eksplodowało to np. w meczu z Łotwą, o tyle stylu nie ma dalej, a 3 oczka wzmocniły Słowenię.
3
@Wittgenstein uwaga spoiler, to Twoja nic nie znacząca opinia :)
1
@Azi zgadzam się z tym, ale jeżeli chodzi o Hiszpanię z 2012 to w tym składzie było tyle jakości że wystarczyło, ale w niektórych meczach mieli problemy przez to że na 9 grał Fabregas a nie rasowy napastnik
1
@macio_944 i co ważniejsze, czemu to tuptanie nie przeraża naszych przeciwników
5
Rozumiem że szmatławce zarabiają horrendalne pieniądze za podsycanie plotek transferowych, ale zastanawia mnie czemu to od kilku lat Barcelona jest głównym celem ataku. Brak sukcesów? Słabe zarządzanie? Jak nie saga z Neymarem, to z Coutinho, Verattim, znowu z Neymarem, czy Fabregasem. Każdy większy klub był co prawda pod ostrzałem, ale mam nieodparte wrażanie że kumulacja ma miejsce na Barcelonę.
4
I dalej mówmy że to nie jest wina trenera. Owszem obrońcy popełniają błędy, ale co z indolencją strzelecką. Nie liczy się to ile bramek stracisz o ile strzelisz o jedną więcej. Mam deja vu, real znowu gra piach, a my nie potrafimy tego wykorzystać, bo sami gramy jeszcze gorzej bez pomysłu polotu i taktyki
5
Słuchając tych przemówień można sobie zdać sprawę jak ważną osobą dla Polski był Św. Jan Paweł II. Może to element kurtuazji i dyplomacji, ale wierzę że ma to głębsze podłoże.
0
@sidzej zależy od przedstawiciela, może się mylę ale Makrela mówi w większości o nazistach, a nie Niemcach. Może i byli obwiniani, ale sprawiedliwości nie stało się zadość, do czego przyczyniły się właśnie osoby mówiące o nazistach, polskich obozach koncentracyjnych i osoby zrzucające winę na drugą stronę barykady.
17
Putina i Merkel chyba rozrywa od środka jak słyszą przemówienia. Andrzej wbił szpileczki, poprawił prezydent Niemiec, a teraz jeszcze Pence im to persfaduje :D
90
Jestem pod wrażeniem przemówienia prezydenta Niemiec, który nie próbuje wybielać swojego kraju, ale wprost stwierdził, że to Niemcy wywołały wojnę, a nie naziści jak niektórzy woleli by wierzyć. Aż serce rośnie jak się słucha tego przemówienia
43
,,Westerplatte broni się nadal." W tym dniu warto środkowym palcem pozdrowić sojuszników, którzy zostawili Polskę samej sobie.
0
To nie Neymar jest potrzebny, ale nowy trener. Od 3 sezonów nie ma pomysłu na grę, cytując klasyka ,,jeżeli osioł myli się dwa razy w ten sam sposób to idzie na salami." Zarząd popełnia błąd 3 sezon z rzędu, co musimy przegrać żeby się pozbyć Valverde? Puchar Gampera? Puchar frajerów roku?
0
@CZAJUN_119 ale ja nie oceniam Valverde po 3 meczach tylko po 3 latach jego nieudolnego zarządzania drużyną i kompromitowania klubu który kocham. Messi uratuje mu znowu tylek ale do CV znowu sobie Ligi mistrzów nie wpisze
10
Jest 3 kolejka i straciliśmy 5 punktów. Wróci Messi nastrzela bramek i znowu kunszt trenerski Valverde pójdzie w zapomnienie do marca, gdzie cała drużyna będzie ligę mistrzów oglądać w TV podobnie jak plecy Realu albo Atletico w lidze
0
@CZAJUN_119 to nie chodzi o jego reakcje w trakcie meczu tylko o jego kunszt trenerski od 2 sezonów. Przecież gdyby nie Leo to byśmy nawet ligi nie ugrali. Tego się nie dało oglądać brak jakiegokolwiek pomysłu na grę od 2 bitych lat. Wróci Messi i nie wywalą dalej Valverde a potem będzie płacz i zgrzytanie zębów jak w tym sezonie odpadniemy w 1/8 LM. Jest do cholery 3 kolejka a straciliśmy już 5 punktów.
23
Więc tak będzie wyglądała Barcelona jak Messi nie będzie ciągnął tej szopki, Valverde ma szczęście że Messi ciągnie i pcha jednocześnie jego wózek od 2 lat
0
W sumie Neymar jest tak samo opalony jak parę lat temu, co jest dziwne bo z cienia Messiego nie wyszedł, ba, nawet jego własny cień zdążył mu zasłonić świetlaną przyszłość.
1
@KamQiX dzięki, ale da się :) może coś zbugowało
0
Dużo się tutaj dzieje więc może dla tych, którzy mają dość neymaromani będzie to jakieś oderwanie. Jestem w trakcie pisania magisterki i brakuje mi kilku-kilkunastu odpowiedzi w ankiecie, dotyczy ona studentów i byłbym ekstra wdzięczny za pomoc https://forms.gle/udkdLNb3h5dARq8T9
0
Mam szczerą nadzieję że to całe zamieszanie z Neymarem to zasłona dymna dla jakiegoś super transferu, ale jestem świadomy że zarząd chyba by na to niestety nie wpadł...
0
@socha dorośli ludzie nawet to ustawiają :) aż dziwne że testowe losowanie kilka lat temu, które było identyczne jak później na ceremonii nie było okrzyknięte aż takim skandalem
0
Porównując obecne składy zarówno City i Juventus mają na tyle wartościowe ławki rezerwowych że mogłyby stworzyć drugą drużynę bez straty jakości. Które drużyny według Was mogą się pochwalić tak doskonałą kadrą jescze? Nie liczymy drużyn z polskich lig bo tam to jest loteria ;P
2
PSG zażądało również postawienia meczu obok Camp Nou, a Bartomeu zobowiązał się do pokrycia jego kosztów, obiecał także wybrać się w podróż do Mekki. Od Nassera zażądał z kolei możliwości wymasowania mu stóp i ugotowania osobiście obiadu.