kibic1899
Dołączył/a: luty 2012
Bielsko-Biała
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Busquets to impostor.
1
Przypominam, że El Clasico rządzi się swoimi prawami i nawet jak oba zespoły są w dołku formy to mecz jest zacięty.
0
Dopóki internetu nie było tylko rodzina wiedziała żeś...
Przecież mówienie takich absurdów, to plucie w twarz kibicom i pokazywanie, że uważa się ich za totalnych debili. Nie trzeba być geniuszem, żeby uważać dopłacanie piłkarzowi Atletico do wypłaty za IDIOTYCZNY pomysł, tak samo jak oddanie piłkarzy pokoju Rakticia czy Suareza za takie pieniądze. Weź pan rozbieg i wybij te głupoty z głowy
0
Patrząc na wczorajszą grę z silniejszym przeciwnikiem, myślę że pozycja Antka powinna się zmienić. Jasne, marnuje sytuacje, ale nie zapominajmy że to nie jest skrzydłowy. Suarez odszedł, a rolę 9 pełni Messi, który cały czas cofa się po piłkę tym samym tworzy się przewaga w środku boiska, ale kosztem osłabienia ataku. Optymalne z mojego punktu widzenia byłoby przesunięcie na skrzydło Cou albo Messiego (drugi z nich grałby dalej za plecami napastnika, ale którym byłby Antek). Pozytywnie zaskoczył mnie Dest wczoraj kilkoma szarpnięciami i jak zwykle nie zaskoczył Busquets z Roberto, oni mogą sobie podać rękę jeżeli chodzi o kreatywność, tak jak pojadą piłkę bezpiecznie do siebie i obrony. Szkoda dwóch punktów, ale jednak czerwona kartka z Celtą w nogach zrobiła chyba swoje.
0
@APRA chyba 7 na 9 xD
1
Sergi podaj do tyłu Roberto i Sergio niepowinienem już grać Busquets trochę przeszkadzają
8
Roberto nie potrafi dryblować, ale bądźmy obiektywni i nie stawiajmy znaku równości pomiędzy umiejętnościami gry 1:1 przy nim i Semedo bo to pokazuje trochę amatorskie patrzenie na piłkę
1
@KSSniper widzę że już wiedza większa niż Morawieckiego i Ministra Finansów :D
0
@Beztroskii odświeżę sobie w listopadzie i zobaczymy te predykcje
2
Mam nadzieję, że ta banda genialnych zarządzających zapisze chociaż klauzulę, że nie może grać przeciwko Barcelonie
0
@Mat_Cat ciężko jest nie trafić xD tylko problem jest taki że zwykli ludzie trafiają jako petenci. Zaskakujące że mając kogoś z rodziny w rządzie szansa na zostanie dyrektorem rośnie do 100%
1
@4drian0 jak lubisz klimaty policji i straży, to Chicago Fire i PD warte rzucenia okiem.
1
RSSS zawsze jest trudnym rywalem zwłaszcza u siebie. Barcelona zaczyna u siebie ale fajerwerków z Villarealem nie oczekuje
0
@panczo to samo tyczy się Suareza, mimo jego bramek, to statystki niewykorzystanych sytuacji z pola karnego przyprawilyby o zawrót głowy
2
Skoro Semedo jest przeciętym obrońcą i został sprzedany za 40 mln to za sprzedanie Roberto spokojnie moglibyśmy kupić Lautaro xD bez jaj, włącza mu się jeździec bez głowy, ale na prawej stronie jest najczęściej sam. Roberto nie traci tyle piłek, tylko dlatego, że gra baaardzo asekuracyjnie. Czepiamy się statystyk, ale to bądźmy obiektywni i popatrzmy na skuteczność Barcelony w ostatnich sezonach. Paradoksalnie, gdyby napastnicy potrafili wykorzystać kilka piłek więcej, to trenerem mógłby dalej być Valverde. Proste przykłady to chociażby setka Dembele, niezliczone kiksy Suareza, nie rozumiałe strzały Griezmannaczy nawet Messiego. Podsumowując, Semedo jest za słaby na Barcelonę Guardioli, czy Enrique, ale w ostatnich latach skutecznie dorównał poziomem do reszty ekipy i Amigos.
1
@BarcaInfo @ObiektywnyKibic121 @SuperPatsonFCB
Osobiście uważam, że ocena Roberto dalej jest uwarunkowana bramką przeciwko PSG. Facet ma tyle kreatywności co pomocnicy z Ekstraklasy, a szybkość biegu Suareza z 80 minuty. W środku pola nie powinien grać nawet w CDR, bo lepiej w to miejsce wystawić kogoś z B. Jeżeli chodzi o PO, to w meczach ze słabszymi okej, ale to nie jest piłkarz na LM. Semedo nie jest kozakiem, ale przynajmniej nie widzi pleców skrzydłowych za każdym razem, a i robi fajne zamieszanie z przodu. To Roberto powinien być na wylocie, bo jest bardzo przeciętny i wolę straty Semedo po głupim dryblingu niż zachowawcze podania do tyłu Sergiego.
2
@stone80
Jest to też sektor gospodarki. Tu nie chodzi tylko o futra, ale o eksport koszernych mięs i o to, że Niemcy czy Francuzi, Hiszpanie przejmą polski udział w rynku. Rząd zabija kolejnych przedsiębiorców, żeby ocieplić swój wizerunek i móc dalej ograniczać swobody obywatelskie i dyktować co można robić i na czym zarabiać. Jak ktos będzie chciał kupić futro i mięso zabite rytualnie to kupi, podobnie jak broń, czy narkotyki, szkoda tylko że Polacy nie mogą już na tym legalnie zarabiać.
9
@betonito młodych naiwnych? Nie zgadzam się za wszystkim co mówi, ale z drugiej strony wolę być młody i naiwny, niż socjalistycznym masochistą
0
Jakie są dalsze procedury w przypadku przejścia wniosku? Bartek będzie dążył odrzucenia jak największej liczby podpisów z list...
1
Parafrazując klasyka z Kołtoniem: nie musimy już oglądać Barcelony w tym sezonie, wystarczy tylko rozpisac tabele. Chciałbym bardzo zobaczyć Barcelonę w ustawieniu 14231 ale Messiego jako media punta zaraz za Griezmannem na środku ataku, ale zdaje sobie sprawę że wtedy nie uraczyli byśmy pressingu że strony Leo.
0
Messi zawsze zostaje zapamiętany jako genialny piłkarz, ale piłkarz bez charakteru, który nigdy nie powinien być kapitanem, ani w Barcelonie, ani w Argentynie.
0
Dzień jak co dzień. Gdyby rzeczywiście po każdym doniesieniu prasy, że komunikat jest kwestią godzin, następowały ich publikacje to ludzie nic innego by nie robili, tylko czytali te wypociny. Od tygodnia Leo i klub miały cos ogłaszać. Niech już się skończy ta szopka
11
Jeden trener by wszystkimi rządzić, jeden trener żeby przywrócić chwale Barcelonie i jeden prezydent, który musi odejść
1
@Pablit plus? To przez niego Barcelona znalazła się w obecnej sytuacji, a jego działania to pudrowania trupa.
0
@erome taaak xD Facet, który jest najlepszym piłkarzem świata, za zasługi, może bezpłatnie wzmocnić rywala w Europie. Nawet ten zidiociały zarząd na to nie pójdzie, chyba że umowa posiada znowu jakiś kruczek
5
Jeżeli ktokolwiek był pewny że Messi zostanie to jest naiwny. Facet opuszczał reprezentacje w momencie, w którym ona potrzebowała go najbardziej. Mając mentalność Ronaldo czy Ibry, facet zostawiłby innych lata świetlne za sobą. Jest bezwzględnie najlepszym piłkarzem w historii, ale przez mentalność cierpi i Barcelona i Argentyna.
1
Jeżeli Messi odjedzie to Bartka wywiozą na taczkach.
0
@IronSanHybrid
Słynne Se Queda? Jak dla mnie to olbrzymia zagadka, Barcelona jest w kryzysie, mentalność Messiego i historia zostawiania reprezentacji w trudnych momentach nie napawa optymizmem.
2
@Witekk10 mądrego to aż miło posłuchać
1
@MrNobody Skoki narciarskie :D