kibic1899
Dołączył/a: luty 2012
Bielsko-Biała
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale bym sobie obejrzał takiego de Bruyne w Barcelonie
15
MaraVilla uwielbiam go jako piłkarza, szkoda tej kontuzji i oddania go praktycznie za darmo.
1
To jest śmiech na sali i pokazanie braku szacunku do Don Andresa. Jeżeli to prawda to pokazuje w jakim szambie jest klub, który nie potrafi uszanować jego wcześnie decyzji... Shame!
0
Ale to okienko to kompromitacja zarządu, tak idiotyczne decyzje właśnie wychodzą. Pozbyliśmy się obrońcy: kontuzja Pique. Pozbyliśmy się Pereza: kontuzja (kryje zaskoczenie) Dembele. Przecież my Barceloną B ligi mistrzów nie wygramy, a zaczynam nawet w La Lige z tą kadra wątpić
12
Abstrahując od jakości Barcelony. Ten sędzia to powinien gwizdać na basenie co najwyżej. Jak powtarza Cejrowski wszyscy varowcy WON.
0
Kości zostały rzucone, pytanie czyje pierwsze wypadną pozna planszę. Głupotą jest wylewanie brudów, zastawiam się tylko czy kontuzja Dembele nie dolała też oliwy do ognia, bo to pokazuje politykę zarządu ostatnimi laty...
7
Jak nie ma na boisku Suareza, Alba jest daleko, to Leo sam woli wchodzić w kilku przeciwników zamiast podać do Griezmanna. Szkoda, bo traci często piłkę, z której byłoby zagrożenie w innym sektorze lub pod nogami kogoś innego
12
Biorąc pod uwagę pobłażliwość sędziego to niech się cieszą że dostali tylko jedną. Przy tylu taktycznych przewinieniach, niektórzy świecili się już na pomarańczowo po pierwszej połowie.
0
Szansa dla cantery, 3 zmiany w meczu, przyjemność oglądania meczu, w końcu jakieś reakcje koło ławki trenerskiej. Jak na tydzień pracy same pozytywy. Trzeba tylko poprawić skuteczność i w miejsce tego Rakiticia niech gra Puig, bo nie wiem czy Ivan miał 30% celnych podań.
0
3 zmiany w meczu? :O
1
Rakitic stabilnie.
0
Z nieba leci hajs, z nieba lecą dolary...
3
Pierwszy raz od dawna czekam na mecz Barcelony z podekscytowaniem. Bardzo jestem ciekawy przede wszystkim zmian w składzie.
0
@Jarema2000 może i masz rację, ale patrząc na transfer Coutinho chociażby takie prawie darmowe wypożyczenia są idiotyzmem, Coutinho się starzeje, a Barcelona nie zyskała zbyt wiele na wypożyczeniu
0
Iks de. Już miałem napisać że w końcu jakiejś fajne wypożyczenie, ale jednak absurd goni absurd. Rozumiem, że Barcelona nie może zablokować opcji kupna, więc tym samym może zostać pozbawiona przyszłościowego obrońcy, a sytuacja w defensywie jest nieciekawa. Świetnie działania zarządu.
17
Wszystko zależy od tego jak zacznie grać drużyna, a co ważniejsze co wygra w tym sezonie. Bo w sytuacji odniesienia sukcesów przez Setiena nie wyobrażam sobie zwolenienia go po to żeby zatrudnić nawet Xaviego.
1
Facet daje pierwszy wywiad w związku z Barceloną, a mam wrażenie że tym przemówieniem zmotywował piłkarzy i dał kibicom niesamowity impuls pozytywnej energii. Oby mu się udało odnieść sukcesy o których mówi.
1
Niby byłem już wczoraj pewny ale dobrze obudzić się i przeczytać że stało się to faktem. A fakt jest taki że jeszcze 3 dni i weekend.
3
iValverde se queda!
0
Dom publiczny jaki ma miejsce w siedzibie zarządu nie powinien mieć miejsca w takim klubie. Abstrahując od tego że Valverde powinien polecieć po meczu z Romą, a już na pewno z Liverpoolem, to od tego momentu zarząd powinien mieć przygotowaną alternatywę, a nie robić cyrki jak obecnie żeby kogoś na szybko znaleźć. To tylko pokazuje na jakim poziomie jest planowanie strategiczne w klubie, podobnie zresztą jak transfer Dembele, też na szybko i drogo.
1
@ArterkHD po wyrwaniu musisz uważać żeby krwotoku nie ma wywołać, stąd ten przykaz.
0
Od Bałtyku po Wodzisław na trenera tylko Zdzisław
1
Od 3 sezonów Valverde i piłkarze wyciągają wnioski, a dalej popełniają te same zbrodnie. Dziwi tylko popracie dla Valverde i Bartomeu u socios. Pamiętam el Clasico, pamiętne 5:0 wprowadzenie w przerwie Lassany Diarry przez Mourinho i ta szydera komentatorów że tak raczej nie wygra się tego meczu, Valverde uparcie robi to samo od 3 sezonów. Oby zabrzmiało w końcu to cholerne Time to say goodbye
1
Jakiekolwiek margines błędu by nie ustalili zawsze będą dyskusje, równie dobrze mogą wprowadzić metrową tolerancję. Jeśli rzeczywiście tutaj był centymetrowy - ok. Ale w były ostatnio sytuację że ręką napastnika wystawała minimalnie i traktowane jest to jak spalony, analogicznie to ręką obrońcy powinna wyznaczać też linie spalonego.
0
Jeszcze tylko dodam od siebie że jak wystawianie ocen przez redakcję ma wyglądać tak jak po tym meczu to może lepiej sobie to darować? Takie podejście pokazuje jedynie brak szacunku dla czytelników.
35
Jakim cudem po takim meczu Leo dostaje od redakcji taką wysoką ocenę? Miał jeden dobry rajd i jedno podanie, reszta meczu to człapanie i głupie niepotrzebne straty piłek. Wiem że jest geniuszem i ten klub bez niego szorowałby z tym trenerem po dnie ligii, ale bądźmy czasami obiektywni i wystawny mu ocenę za to jak zagrał a nie za to że jest kosmitą.
0
Żałosne. Nie ma żadnych wymówek po remisie z ostatnią drużyną. Przepraszam, jest jedną, byłem zdekoncentrowany bo to był mój ostatni mecz w tym klubie. Messi dalej zacznie ratować dupę w kolejnych meczach i przemęczymy się do końca sezonu, bez trofeów.
0
De Jong mimo że odcięło mu prąd zachował się odpowiedzialnie przerywając bardzo groźne akcje. Nie obwinialbym go o remis, bo to Valverde odwala znowu jakieś dziwne akcje z wprowadzaniem Semedo i ,, uszczelniając" środek pola Roberto. Messi przedreptał ten mecz i w sumie to jemu należy przypisać największą odpowiedzialność za wynik, próbował szarpać ale każde zagranie kończyło się stratą piłki i kontrą papug.
3
Nie rozumiem absurdu utrzymywania telewizji państwowej przez narzucenie abonamentu. Jeżeli chcą wyciągać kasę to niech żądają jej od nadawców satelitarnych (Cyfrowego Polsatu, NC+...) W konkurencyjnej gospodarce jeżeli nie byłoby popytu to z automatu podaż by zmalała, a tutaj sztucznie utrzymywane są reżimowe źródła przekazu.
0
Nawzajem dla wszystkich