kibic1899
Dołączył/a: luty 2012
Bielsko-Biała
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@xvcWinterSoldier tak, w górę, a później w dół
1
Przepraszam, ale tam się wdarł chochlik dziennikarski, nie kibice, a pajace. Jakby na nich napluł to mówiliby, że deszcz pada.
3
Tak, najlepiej niech się psg wycofa z tego świetnego dla nas dealu i zostaniemy z rozj**ną szatnią, facetem który odejdzie za darmo i który dopiero teraz zobaczy co to znaczy być nielubianym w klubie, bo nie sądze, że jak przyjedzie do Barcelony to cudownie będą go witać brawami xD
0
Zgodnie z doniesieniami Barcelona to pół Europy chciałaby sprowadzić, dzięki pozbyciu się Dembele i Kessiego, a póki co jeszcze złamane euro nie wpłynęło na konto. Żeby się zaraz nie okazało ze się psg wycofa z dealu, zostawiając nam rozwaloną szatnię. Chociaż mam nadzieję że aż tak nie sfrajerzyli przy tej pseudo umowie...
0
@FrankliN7 A przepraszam, bardzo on przyszedł do klubu na zasadzie wolnego transferu? Czy specjalnie chce co roku przedłużać kontrakt. Szkoda strzępić ryja
0
Jakiego fiaska, jak według mediów Cancelo to już walizki pakuje XDDD
Sezon ogórkowy jest tragiczny pod kątem tych doniesień medialnych
1
@Peciak xDDDD nie wiem jak to nawet skomentować. Na pewno interesuje Dembele, że Tomek z Polski uważa, że jest miernym piłkarzem, TAKIE ARGUMENTY są inwalidami. Co innego jakbym go obrażał na Camp Nou, chętnie bym to zresztą zrobił, bo tak jak pisałem uważam, bo za miernego piłkarza i rozwydrzonego bachora, ale nie było mi to dane i na szczęście już nie będzie.
Tak jak @Bajson uważam, że mówienie o perspektywie i co piłkarz może dać, jest wyłącznie życzeniowym myśleniem, a od koncertu życzeń wolę fakty, a fakty są takie że Raphinia go zjadł w 1 sezonie, w takim klubie, może być tylko lepiej moim zdaniem. A czemu nie odszedł nigdzie z premią za podpis? Bo wbrew temu co chciał wszystkim wmówić, nikt go nie chciał, a co do premii z klauzuli uważam, że tam są trupy, które jeszcze wypadną z szafy, bo nie wierzę, w jego dobroduszność.
16
@Peciak Nie powiedziałbym, że to jest śmieszna pensja, jak na osobę, która pół sezonu jest niezdatna do pełnienia obowiązków zawodowych. Mistrz Świata - dobre sobie, on reprezentacji bardziej przeszkadzał niż pomagał ostatnimi latami. Obrzucanie go gównem, ma może jakieś podstawy? Roszczeniowy bachor, który nigdy nie pokazał, że zasługuje na szacunek, a tylko żądał podwyżek i traktował klub jak maszynkę do zarabiania pieniędzy, nie okazując minimum zaangażowania, chociażby nie spóźniając się na treningi.
0
@doc myślisz, że wybiorą epizodyczną grę w Hiszpanii? Czy jednak długoterminową w reprezentacji Polski? O ile wejdą na taki poziom za pare lat..
0
Nie jestem Januszem, który wyłącza klimę, żeby móc chodzić w polo po korpo. Noszę marynarkę, pod nią koszulę, a przez cholerną klimę znowu jestem chory, najgorszy jest nawiew którego nie da się regulować, bo mimo ustawienia na minimum, zaraz włącza się automat i daje moc na full. Nie pozdrawiam.
30
1. Faul na Di Marii w finale Mistrzostw Świata.
2. Odejście.
0
@hugz lol przecież on robi Barcelonie przysługę kupując tego pacjenta
1
Jest jeszcze jeden aspekt, o którym nie widziałem żeby ktoś wspomniał. Trener powinien dobrze też czytać ludzi, kwestia motywacji, itp. Zaufanie Dembele, Torresowi, pokazuje że nie najlepiej z tym u Xaviego, bo czerwonych flag było wiele, zwłaszcza u Dembele, a i tak ostatecznie wyrósł na pupila. Mam nadzieję że to będzie cenna nauczka.
0
Mądra polityka zakupów, a jeszcze lepiej wypychania z La Masii na zasadzie wypożyczeń to jest coś na czym Barcelona musi budować w końcu swoją przyszłość. Jak już kupować to tanio, wypożyczać, sprzedawać drożej, albo chociaż nie tracić. W odpowiednim momencie trzeba też powiedzieć dość i sprzedać. Wygląda to ostatnio co raz lepiej, ale to jest biznes i dopóki będziemy popychadłami to nie wrócimy na swoje miejsce. Koniec transferów do Barcelony B, gdzie uważam, że poza transferami perspektywicznych zawodników nie ma miejsca na kupowanie kogokolwiek. I niech to się kręci
1
Prawo - bez znaczenia czy sportowe, czy podatkowe powinno być proste. W Hiszpani natomiast mamy do czynienia nie dość, że z zawiłym prawem, to jeszcze z królem interpretacji na niekorzyść Barcelony.
2
Ileż można czekać z tym szampanem. Dawać oficjalke.
0
@Patry10 i bardzo dobrze. Może wystarczy przepalania kasy na wiecznie kontuzjowanego jeźdźca bez głowy?
0
@bartas97 myślę że to jest jeden z tych momentów: "po ch on tam wgl wchodził"...
0
Ileż można czekać z taczką, weź wskakuj chłopie, bo się fizjoterapeuci PSG nie mogą doczekać
1
@Crosby9333 jak dla mnie Barcelona w jego miejsce nie musi nikogo kupować, bo i tak Dembele wiecej nie ma niż jest
0
Sam go zawiozę na taczkach prosto pod ich centrum rehabilitacyjne
0
@hayek kilkaset tysięcy euro za awans dla klubu z ubogiego kraju, to mnóstwo pieniędzy. Zwłaszcza jak się ma problemy finansowe
2
Nie rozumiem jak w eliminacjach, a tym bardziej w fazie grupowej Ligi Konferencji, gdzie stawką są ogromne pieniądze, VAR nie występuje. To jest kpina i pokazuje, że na sprawiedliwość zasługują już tylko drużyny od jakiegoś poziomu.
1
@doc Deal fajny, ale to trochę pokazuje w jakieś czarnej jesteśmy, skoro za takiego grajka dają tylko 8(12)mln, a my kupujemy Torresa za 55 mln
3
@Byczek9393 po pierwsze to bramkarz nie powinien nigdy być kapitanem, chociażby to był sam Buffon. Po co kapitan, który nawet nie podejdzie do sędziego jak coś się dzieje pod polem karnym przeciwnika? Roberto to nie powinien być w tym klubie, a tym bardziej być kapitanem.
2
@BARCA1899Messi środkowy ławkowy
0
nie nie nie nie nie nie i nie. Ziomek jest jednym z najbardziej przereklamowanych grajków w historii, nigdzie nie potrafi się odnaleźć, może wystarczy takich transferów?
0
Świetne zachowanie jak na kapitana przystało xD
0
"Chce za wszelkę cenę przedłużyć umowę" - pomijając literówkę, oczywiście, że chce. Gdzie znajdzie drugi tak głupi klub, który da mu ogromną pensję, za zagranie kilku meczów w sezonie. Mam nadzieję, że są równie spokojni co z "se queda" Neymara i mam nadzieję, że finał tej sagi będzie identyczny.
0
Jeżeli chodzi o TAS, to nie ma tutaj miejsce zawieszenie wykonania kary do momentu rozstrzygnięcia? W tej sytuacji OSA mogłaby zagrać w tej edycji moim zdaniem, nawet jeżeli TAS nie wydałby werdyktu...