1

@KamQiX Jasne, z tym się zgodzę, ale oglądam ich każdy mecz, jak mogę, od już dobrych 16 lat i chyba Messi za bardzo rozpieścił moje/nasze pokolenie kibiców. Ciężko przez pryzmat tikitaki oceniać kasztanki, które są teraz.

3

I jak tam? Wasze "kopary" wróciły już swoje miejsce po wczorajszym partidazo? Nie wiem czy to wiek, czy jakieś po prostu rozczarowanie tym co prezentuje Barcelona, ale wydaje mi się, że dopóki Xavi będzie trenerem, a Lewy będzie wychodził w 1 składzie to oglądanie meczów będzie bardzo nudne i pełne rozczarowań. Ostatnio co raz częściej spędzam te 90 minut z telefonem w ręce, bo nie jestem stanie patrzeć na to magiczne DNA bez frustracji

1

Ależ się nam PARTIDAZO trafiło. Xavi to jest gość, widać że trenuje już ich 2 lata

2

Spokojnie zaraz się rozkręci. I tak sobie czekamy od 2 LAT

1

@Kgorecki2500 skazany prawomocnie przestanie być posłem

0

Moja El Fiesta za drugim razem z kaszlem, ale potem rakieta

2

@FioletoweOczy wszystko by się udało w tym sezonie, gdyby nie te wstrętne Hernandezy

0

@martool2 dobra dobra, weź poprawkę, że graliśmy z 4ligowcem i nawet gdyby się bardzo mylił na ich korzyść to wstyd nie wygrać takiego meczu na spokojnie grając 1wszym składem

0

Jedno słowo - WSTYD

0

Można mówić, że gra napastnika zależy od podań, ale to nic innego jak pudrowanie trupa. Lewy nie przytrzyma piłki, nie poda dobrze, zatrzyma akcję. Piłka odbije się od jego głowy i od razu większość dałaby mu MVP.

3

@KrystianR Nie dopuszczasz może myśli, że jego forma w połączeniu z arogancją i machaniem łapami frustruje wszystkich? Dla mnie osobiście facet zamiast być wzorem dla młodych skoro mu nie idzie, to wścieka się na boisku na wszystkich tylko nie na siebie.

0

@Losiex @PaPo @Szklaner Ja uważam, że Xavi jest trochę jak Stefan w "Poranku Kojota", który wkłada piłkarzom za dużo głupot do głowy zamiast skupić się na tym co jest najważniejsze. Romeu nawet w presezonie wyglądał genialnie. Moja diagnoza jest taka, że im więcej piłkarz spędza czasu ze sztabem Xaviego tym jest gorszy. Przykład - Gundogan, facet był topowym graczem PL, a teraz ciężko mu błysnąć, a rownież w pretemporadzie wymiatał. Mam nadzieję ze te zmiany w psychice da się odwrócić, bo Balde może być kozakiem jak trafi na fachowca a nie wfiste.

47

Czyli niestety koniec sezonu, skoro panuje optymizm xD

6

W tym klubie to obecnie jest większa rywalizacja o tytuł największego patałacha w meczu, niż o MVP. Do niedawna myślałem że Robercik odjechał konkurencji, ale Balde dzisiaj go chyba przegonił

0

@koksik2700 i co z tego skoro robi ten sam syf co pis? Praworządność pełną gębą

0

Time
To
Say
Goodbye

2

@pacior95 albo nosem 50:50

7

A czy granie takiej padaki nie służy destabilizacji całego klubu?

0

Xavi jest tak genialny taktycznie, że nikt poza Xavim nie rozumie założeń, czy jednak ma taki sam warsztat trenerski jak potężny Benitez, czy Valverde czy Setien, a tylko na takiego genialnego go Barcelonismo wykreowało. Zapraszam do popierania opcji nr 2

0

Strach się bać.

9

@brd42 Moda? Jak ktoś Ci pluje w twarz, to mówisz ze deszcz pada? Nie wiem, dlaczego nad Lewandowskim trzeba się litować i nie powiedzieć czegoś szczerego. Facet jest strasznie arogancki, uważa się za niezniszczalnego, ma pretensje do wszystkich tylko nie do siebie i już dawno powinien być wyłącznie rezerwowym, aczkolwiek niekoniecznie w Barcelonie.

1

Ale posłowie pisu wchodzą Mateuszkowi w kakao. Zaraz się tam nawet Kaczyński nie zmieści.

1

Brakuje już słów krytyki wobec poszczególnych piłkarzy. O ile broniłem Raphini w erze Dembele, to teraz nie wygląda to dobrze. Natomiast nie wiem czy zauważyliście, ale w kluczowym momencie zawsze zawodzi przyjęcie piłki, czy ułożenie sobie jej na strzał. U Lewego to nic nowego, ale Raphinia, Blade, Ikay i de Jong wyglądają podobnie to bardzo źle to świadczy o koncentracji, bo to że każdy z nich ma umiejętności to oczywiste.

0

Araujo ściągnał maskę bo nie wierzył że można grać taką padakę jak Christensen, ale wylewy piękne. Gramy na Erica Garcie, a to nie my wygrywamy xDD

0

@betonito pewnie, a jak sprzedamy Ter Stegena, De Jonga, to wystarczy nawet na pensję dla Messiego, Suareza i Alby.

0

@Alberto1031 puknij się w głowę. Cena może i dobra, ale kto będzie za niego grał? Romeu? De Jong? Czy fantastyczny Christensen?

1

To jeszcze 100 akcji Lewego i coś wykorzysta

0

Dobrze, że dzisiaj jest posiedzenie o problemach polskich rolników, bo może użyczą czegoś żeby PIS "odorać" po wystąpieniu Mentzena.

1

@Greenalley napisałem ''prawie identycznie'', a nie tak samo. Bicie głową w mur, częste wrzutki, klepanie, z którego nic nie wynika, poza często ostatnio groźną kontrą. Są fajne przebłyski, jakaś piętka Pedriego, próba klepki, kiwki Lamala, ale na ten moment to za mało. Za to, w erze Ronalda, chociaż skuteczność po stałych fragmentach była lepsza, ale to zasługa Luuka.

1

Aż się przypomina Marcin N. z jego słynnym "CO TY MÓWISZ CZŁOWIEKU?!". Na wstępie zaznaczę, że uważałem Xaviego chyba za jedyną osobę, która mogłaby odbudować ten klub, aczkolwiek jego czas w klubie pokazuje, że kompletnie stoi w miejscu, nie uczy się na własnych błędach, a na konferencjach ciągle wali frazesami, których się nie da słuchać. Tak samo jak piłkarze, mówiący, że trzeba wyciągnąć wnioski... Ma skład myślę że 1,5 raza lepszy niż miał Koeman, aczkolwiek mam wrażenie, że Ligę i Superpuchar wygrał pojedynczy przebłysk piłkarzy, sezon życia MaTSa i słaby real w zeszłym sezonie. Obecnie to po prostu nie funkcjonuje i pytanie ile to można jeszcze ciągnąć. Zespół mam wrażenie, że ma kryzys co 45 minut. Oczywiście, można powiedzieć, że gdybyśmy dostali karne, które się należały to mielibyśmy 9punktów więcej i inną percepcję Xaviego, ale czy na pewno? Koeman poleciał, bo nie dało się na grę patrzeć, ale przypominam, że miał Luuka de Jonga, Roberto i bandę gówniarzy. Xavi ma doświadczony zespół, Lewego, Cancelo i Ikaya, a gra wygląda prawie identycznie jak za Rudego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?