klaudiusz_blau
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Striker a kogo testować? jak by waść pan zrobił jakby był ministrem zdrowia?
0
@Hosh prosze o dane
5
kto twierdzi, że w Polsce jest gorzej niż gdzie indziej? Porównajcie liczbę ludzi w krajach do liczby zachorowan
https://www.worldometers.info/coronavirus/#countries
prosze wpisac dzień wczorajszy by miec pełen obraz, tylko Italia wg tej tabeli sobie radzi
4
piękna historia:
https://m.niezalezna.pl/343884-wyjatkowe-proroctwo-dla-polski-niemcy-pokazali-prymasowi-wyszynskiemu-jedno-zdjecie
1
@tobiasson92 heh, tos mnie rozsmieszył argumentacja, wys. wilgotność i Polak nie wytrzymuje??? A francuz zdobywca wytrzymał?
0
@kamilos1214 10 dni urlopu, a nam 26 mało
1
@NGTRX ciekawe co by bylo jak powstanie sie nie odbyło?
0
@ShinobiQWE tak podwyzyc wiek emerytalny kobietom do 67 lat, to nie bylo robienie z ludzi idiotow
1
@Jaca27 hahaha, sami fachowcy tu, co wszystko wiedza naj
2
@NeroTFP na calym swiecie to samo, zobacz Hiszpanie jak rosnie
0
@BorzyKrzys ale płacz, a ciro nie winny, ma najwiecej goli i koniec
0
@`Sin tego pana nie chce
0
@mkord moge sie zalozyc ze osobe zatrudniono za czasow tuska
1
@NeroTFP hah pis wysyłał koperte, ludzie
0
umtiti jest slaby zawsze byl slaby
1
@NaFazieHitman ligi mistrzow chyba nie
0
jest tu na forum jakiś kumaty prawnik?
0
@justfootball heh, a jak wyjasni cwaniaczek te same problemy w innych krajach?
2
@geass heh, a tusk chciał byśmy do 80 tobili
0
@Chwytliwy tak po lepsze o niebo
0
opozycja wje lepiej: tylko Polska ma problem, wina pisu:
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/892801/koronawirus-liga-mistrzow-zamkniete-strefy-i-niepewnosc-mieszkancow-tak-lizbona
1
@tobiasson92 dobrze ze latwo ominąć, tak twierdzą przeważnie łamacze prawa, a co tam, jestem prawnikiem
3
@Kamilos84 no, ale czyja to wina? ciro?
1
@tobiasson92 niech teraz wyborca po zaproponuje rozwiązanie
2
@Janiama co panstwo zrobi opozycja powie że źle
0
@tobiasson92 hehehe, sprzedawca jest u siebie ty nie, logika poraża tu krytykuja rząd a tu nie chca nawet maseczki ubrac
0
@tadzik447 jak dla ciebie to ok
0
@MESSIah16 tak.
0
@DaPi juniorowi ronaldo?
1
Nasz Andres, łezki ciekną same