0

@ksobi tak, niektorze lekarze od marca nie spali, ciagle na dyrzurze, buahaha

0

@NeroTFP rzeczywiscie niewiele, trudno zrozumiec paplaninę

0

@ksobi tak, wołają w innych krajach, a Anglii b Johnson wołał juz w marcu

3

@NeroTFP w całej Europie jest to samo, o ameryce nawet nie wspominam, czlowieku gdzie ty zyjesz, może warto poczytać czasem, kraje na nowo wprowadzaja stan epidemii, ostatnio Czarnogora, wystarczy poczytac a nie patrzec w tv

0

@MarioVeB! tez mi jest przykro ze spoleczenstwo tak wybrało, moze za 3 lata sie uda?

0

@ksobi proszę mnie nie obrażać

2

@FioletoweOczy wlasnie wybrany zostal na 2 kadencję

0

Komentarz usunięty

4

@Hosh czyli mozna ją zabic?

0

@ksobi grockki to wielkie dno, prawda absolutna

2

@FcBarcaCules dokladnie, a obok przegranego kilka tysięcy bez maseczek

0

@MarioVeB! tvn tylko pacze

1

@Brosik @Przemek2323, ja tez czytam i pacze na tylko tvn Korea - sama prawda, buahaahaa

2

@MarioVeB! bardzo fascynujące

0

@NaFazieHitman znasz czy nie?

1

@NaFazieHitman znasz kogos kto ma dziecko a NIE bierze 500?

0

@Adamski69 bardzo zabawne, heheheh,niektorzy to maja ubaw!

0

@mrboom mnie nie

0

@MarioVeB! racja prosze pana

0

@Avada KedavraRonaldo Luís Nazário de Lima? on juz nie gra

0

@MarioVeB! moze sie nie znaja, moze pan by sie nadał?

3

@MarioVeB! hah, po 7 wygranych pisu z po pod rząd na pewno, racje ma pan

0

@Janiama gdzie ci chłopcy by byli gdyby nie rodzice?

1

@Ghotti to najlepszy zawodnik bez gola nie jest najlepszy?

3

@MarioVeB! poczytaj pan o koledze donka- slawomirze

24

jak juve wygra, to france football zmieni decyzje, takie życie

0

slawek n. zatrzymany

0

gdzie i kiedy bedzie powtorka dzisiejszego meczu?

0

@Avada Kedavra a skąd takie scenariusze w twojej glowie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?