klaudiusz_blau
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ksobi tak, niektorze lekarze od marca nie spali, ciagle na dyrzurze, buahaha
0
@NeroTFP rzeczywiscie niewiele, trudno zrozumiec paplaninę
0
@ksobi tak, wołają w innych krajach, a Anglii b Johnson wołał juz w marcu
3
@NeroTFP w całej Europie jest to samo, o ameryce nawet nie wspominam, czlowieku gdzie ty zyjesz, może warto poczytać czasem, kraje na nowo wprowadzaja stan epidemii, ostatnio Czarnogora, wystarczy poczytac a nie patrzec w tv
0
@MarioVeB! tez mi jest przykro ze spoleczenstwo tak wybrało, moze za 3 lata sie uda?
0
@ksobi proszę mnie nie obrażać
2
@FioletoweOczy wlasnie wybrany zostal na 2 kadencję
0
Komentarz usunięty
4
@Hosh czyli mozna ją zabic?
0
@ksobi grockki to wielkie dno, prawda absolutna
2
@FcBarcaCules dokladnie, a obok przegranego kilka tysięcy bez maseczek
0
@MarioVeB! tvn tylko pacze
1
@Brosik @Przemek2323, ja tez czytam i pacze na tylko tvn Korea - sama prawda, buahaahaa
2
@MarioVeB! bardzo fascynujące
0
@NaFazieHitman znasz czy nie?
1
@NaFazieHitman znasz kogos kto ma dziecko a NIE bierze 500?
0
@Adamski69 bardzo zabawne, heheheh,niektorzy to maja ubaw!
0
@mrboom mnie nie
0
@MarioVeB! racja prosze pana
0
@Avada KedavraRonaldo Luís Nazário de Lima? on juz nie gra
0
@MarioVeB! moze sie nie znaja, moze pan by sie nadał?
3
@MarioVeB! hah, po 7 wygranych pisu z po pod rząd na pewno, racje ma pan
0
@Janiama gdzie ci chłopcy by byli gdyby nie rodzice?
1
@Ghotti to najlepszy zawodnik bez gola nie jest najlepszy?
3
@MarioVeB! poczytaj pan o koledze donka- slawomirze
0
kolega pana donalda i pana rafała zatrzymany
https://www.tvp.info/48547438/nowak-i-ostachowicz-w-sztabie-trzaskowskiego-nitras-podpowiadaja-pewne-rozwiazania
24
jak juve wygra, to france football zmieni decyzje, takie życie
0
slawek n. zatrzymany
0
gdzie i kiedy bedzie powtorka dzisiejszego meczu?
0
@Avada Kedavra a skąd takie scenariusze w twojej glowie?