klaudiusz_blau
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kondziubarca mnie nie je**e
0
wyjeżdżacie z kraju po wyborach?
1
@tobiasson92 mentzen w punkt
0
@Przemek2323 demokracja
1
@Barcelismo . Piniendzy ni ma i nie będzie
1
@kamil9040 w nba zawiesili by ich na 5lat
0
@tobiasson92 piniendzy ni ma i nie bedzie
0
@l0Messini logika poowca mowi ze tak
0
@Tomo1989 do widzenia
0
@tobiasson92 trzeba isc na wybory a nie pisac na forumie
0
@DonMatteo901 kasa misiu, kasa
0
@tobiasson92 wystarczy nienawiść
0
@Homeopata8989 w sedno
2
@tobiasson92 kryzys? gdzie? kto? boli porazka. piniendzy ni ma i nie bedzie: tusk+
0
@prokofiew szkoda ze wtedy kasy nie było i miało nie być
1
@tobiasson92 imponujesz
0
tszaskowski przegrał. wakacje mam spiepszone
5
@Koperek01 większych dyrdymał dawno tu nie było
0
@tobiasson92 wczoraj wyborcy pokazali faka PO
0
@Janiama bul, pewnie bul . jak pisal komoroski
0
@KapiFCB a w jakim im bronią?
0
@Janiama jak sie czujesz?
0
@tobiasson92 toś odpłynął
0
@Encore gratulacje
1
@jedrek7000 oni nie chcieli korespondencyjnych a na online sie zgodza?
1
@tobiasson92gdzieś ty to wyczytał?
0
@Janiama hah pierwszy raz słyszę ze byli piłkarze są bardziej inteligentni niz przeciętni ludzie
0
@Janiama ufo wybrało Dudę. niektórzy tu powinni ochłonąć. Demokracja Panie Demokracja
0
@Janiama żarty sie kolegi trzymają. Różnica sie tylko pogłębi. Słabszym kandydatem w II turze byla by tylko Pani Kidawa
0
@Janiamapo miała swoje 8lat i co .... każdy wie