1

@Kondziubarca mnie nie je**e

0

wyjeżdżacie z kraju po wyborach?

1

@tobiasson92 mentzen w punkt

0

@Przemek2323 demokracja

1

@Barcelismo . Piniendzy ni ma i nie będzie

1

@kamil9040 w nba zawiesili by ich na 5lat

0

@tobiasson92 piniendzy ni ma i nie bedzie

0

@l0Messini logika poowca mowi ze tak

0

@Tomo1989 do widzenia

0

@tobiasson92 trzeba isc na wybory a nie pisac na forumie

0

@DonMatteo901 kasa misiu, kasa

0

@tobiasson92 wystarczy nienawiść

0

@Homeopata8989 w sedno

2

@tobiasson92 kryzys? gdzie? kto? boli porazka. piniendzy ni ma i nie bedzie: tusk+

0

@prokofiew szkoda ze wtedy kasy nie było i miało nie być

1

@tobiasson92 imponujesz

0

tszaskowski przegrał. wakacje mam spiepszone

5

@Koperek01 większych dyrdymał dawno tu nie było

0

@tobiasson92 wczoraj wyborcy pokazali faka PO

0

@Janiama bul, pewnie bul . jak pisal komoroski

0

@KapiFCB a w jakim im bronią?

0

@Janiama jak sie czujesz?

0

@tobiasson92 toś odpłynął

0

@Encore gratulacje

1

@jedrek7000 oni nie chcieli korespondencyjnych a na online sie zgodza?

1

@tobiasson92gdzieś ty to wyczytał?

0

@Janiama hah pierwszy raz słyszę ze byli piłkarze są bardziej inteligentni niz przeciętni ludzie

0

@Janiama ufo wybrało Dudę. niektórzy tu powinni ochłonąć. Demokracja Panie Demokracja

0

@Janiama żarty sie kolegi trzymają. Różnica sie tylko pogłębi. Słabszym kandydatem w II turze byla by tylko Pani Kidawa

0

@Janiamapo miała swoje 8lat i co .... każdy wie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?