klaudiusz_blau
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Joey nalezało sie, tez płakalem
0
@Barca1992 roben by strzelil nie było by tematu, liczy sie co w sieci, a nie gdyby......
0
@messi564 i bez karnego
0
@Sysia11 heh, a kto ma go przeskoczyc?
1
@MESSIah16 gdyby ten cały pipieta strzelal do Arg w finale to Messi by był krolem, a tak krolem jest Diego
0
@pawelfcb2010 hah, moze dwie grupy zrobic jak w naszej?
0
@tobiasson92 hehe, tyś jest tu najlepszy prawnik
6
@kerouac terrorysci
0
@tobiasson92 jeszcze podatek od wiecznie niezadowolonych
0
@tobiasson92
a ten ciagle o szwecji
0
@tobiasson92 to co? do szwecji sie przeprowadzasz?
0
@barcelonaLM czekam na nazwę kraju, a nie wywody polityczne
0
@barcelonaLM podaj nazwę kraju z zachodu europy gdzie nie ma socjalu
0
@MarioVeB! czy ja z panem rozmawiam? nie. wie pan czemu? nie mój poziom
0
@MarioVeB! bo tam nie trza biegać?
0
Komentarz usunięty
1
@barcelonaLM za tuska było lepiej, lepiej sie żyło, spokojniej, dobrobyt był
0
@Jaca27 wątpliwe, kondycji gość miał na 20min
6
ukarac grajka. .
0
@Chwytliwy żadna z działek nie była jego
0
@Chwytliwy bo zastanawiam sie co by powiedział tusk jakby nie uciekł do Brukseli
0
@Chwytliwy nie wiem, na pewno minister zdrowie nie ucieknie za kasą do Brukseli
0
@sidzej revolut
0
@tobiasson92 ty wszystko kolego wiesz, szacun
0
@tobiasson92 ciekawe co by powiedział pan tusk, gdyby byl premierem dzis
0
@tbas trzeba pięścią uderzyć w stół, reforma górnictwa i mundurowych
0
@lukaszbarca15 @MarioVeB!
w punkt
1
@Ratamahatta hehe, przyleciał z Irlandii i narzeka, szczyt bezczelności
5
@MarioVeB! takie same eksparty na onet i wybiórczej, geniusze
1
@tobiasson92 zobacz sobie polską giełde, niby jest tak źle?
kghm na szczytach inne duży firmy też,
ale co tam z toba będę dyskutować