1

@Joey nalezało sie, tez płakalem

0

@Barca1992 roben by strzelil nie było by tematu, liczy sie co w sieci, a nie gdyby......

0

@messi564 i bez karnego

0

@Sysia11 heh, a kto ma go przeskoczyc?

1

@MESSIah16 gdyby ten cały pipieta strzelal do Arg w finale to Messi by był krolem, a tak krolem jest Diego

0

@pawelfcb2010 hah, moze dwie grupy zrobic jak w naszej?

0

@tobiasson92 hehe, tyś jest tu najlepszy prawnik

6

@kerouac terrorysci

0

@tobiasson92 jeszcze podatek od wiecznie niezadowolonych

0

@tobiasson92
a ten ciagle o szwecji

0

@tobiasson92 to co? do szwecji sie przeprowadzasz?

0

@barcelonaLM czekam na nazwę kraju, a nie wywody polityczne

0

@barcelonaLM podaj nazwę kraju z zachodu europy gdzie nie ma socjalu

0

@MarioVeB! czy ja z panem rozmawiam? nie. wie pan czemu? nie mój poziom

0

@MarioVeB! bo tam nie trza biegać?

0

Komentarz usunięty

1

@barcelonaLM za tuska było lepiej, lepiej sie żyło, spokojniej, dobrobyt był

0

@Jaca27 wątpliwe, kondycji gość miał na 20min

6

ukarac grajka. .

0

@Chwytliwy żadna z działek nie była jego

0

@Chwytliwy bo zastanawiam sie co by powiedział tusk jakby nie uciekł do Brukseli

0

@Chwytliwy nie wiem, na pewno minister zdrowie nie ucieknie za kasą do Brukseli

0

@sidzej revolut

0

@tobiasson92 ty wszystko kolego wiesz, szacun

0

@tobiasson92 ciekawe co by powiedział pan tusk, gdyby byl premierem dzis

0

@tbas trzeba pięścią uderzyć w stół, reforma górnictwa i mundurowych

0

@lukaszbarca15 @MarioVeB!
w punkt

1

@Ratamahatta hehe, przyleciał z Irlandii i narzeka, szczyt bezczelności

5

@MarioVeB! takie same eksparty na onet i wybiórczej, geniusze

1

@tobiasson92 zobacz sobie polską giełde, niby jest tak źle?
kghm na szczytach inne duży firmy też,
ale co tam z toba będę dyskutować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?