klaudiusz_blau
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Esio reklamuj Pan
1
@MESSIah16 Puskas
0
@Janiama haha, liga mistrzów za pasem a trener ma oddać ważnych zawodników do 3 ligi by im nogi połamali?
człowieku .....
1
@Catalanian1991 pierwsza drużyna zawsze najważniejsza
3
@TheGoldenEleven pele, ronaldo, garrincha
1
@kerouac pique. rok 86 był magiczny z wielkim Diego
0
@Barca1992 a po co policja, niech sie pozabijaja
3
@DonMatteo901 ten lewandowski niech sie leczy, prowokotor- idiota
0
@MarioVeB! może we wrześniu
0
@klaudiusz_blau zgodnie z regulaminem
1
@MarioVeB! poprosze sie mowi
0
@tobiasson92 jakby rzad podjął decyzje to dla po-owca zawsze bedzie źle
0
@TomaszWitaszek on juz wyjechał na stałe? pisal że wyjeżdża jak wygra duda
0
Komentarz usunięty
4
@arasz1819 w 2007- 2015 rzad nie robił co chciał?
0
@MarioVeB! ile ty masz?
0
@tobiasson92 heh, dobre
0
@MarioVeB! oho, czekam az rafał zbuduje znów cos z palet za 1mln
0
@arasz1819 były demokratyczne wybory? były
1
@tobiasson92 jak tam szwecja sobie radzi?
0
@marcin62 szacun dla pani Dowbor
0
Komentarz usunięty
1
@tobiasson92 z ta szwecja to żeś pan odjechał, ty jestes tu jakim guru od wszystkiego?
https://polskatimes.pl/koronawirus-w-szwecji-lekarze-dalismy-reszcie-swiata-przyklad-jak-nie-radzic-sobie-ze-smiertelna-choroba-zakazna/ar/c1-15090835
0
@mrboom w ktorym zachodnim kraju nie ma socjalu?
0
kryminał, niech ten .... opuści Barce
0
@tobiasson92 z kim? ko i po to to samo dno
0
@MarioVeB! fajny avatar
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty