klaudiusz_blau
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2020
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
gasiuk zwalnia ziobre dysyplinarnie
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@Colon Christo był geniuszem
3
@Janiama wspaniała retoryka, gratuluję
0
@norbi77 ja nie znam, dlatego pytam
5
@ToWinaSedziego ale byly pilkarz powie, to wina sedziego
1
@MarioVeB! każdy twój post o polityce, żal
24
@Janiama boli to cie, aż mi cie zal
20
@Janiama słowa byłego piłkarza, wszystko jasne
1
Komentarz usunięty
3
@norbi77 ilu znasz ludzi ktorym przysługuje 500+ a nie biorą?
2
@MarioVeB!heh, czytalem tez regulamin, a teraz czytam twoje posty, ciekawe
0
@MarioVeB! konto założyłem, bo jestem kibicem Barcy. Masz problem z nowymi użytkownikami?
O jakich wpłatach piszesz?
0
@MarioVeB! kto?
0
Dlaczego, co niektórzy, tutaj twierdzą ze głosy rolnikow nie powinny sie liczyć?
2
@tobiasson92odobiscie mysle ze rozleci sie od środka a jednym z grabarzy bedzie RT
0
jak myślicie platforma obywatelska dotrwa do następnych wyborów w 2023 ?
2
@Janiama demokracja, kto ma więcej glosow wygrywa, a boleć ma
1
@kkbarca u mnie inaczej, kto sie uczył to obecnie Gość
0
@MaziFCBracja,tu dowod
https://www.o2.pl/informacje/rafal-trzaskowski-w-poznaniu-tlum-lamal-obostrzenia-glosno-po-przemowieniu-6516521733191297a
2
@MaziFCB ciemnota?, kazdy mowi o sobie
2
@ksobi żal człowieku,
2
@JimMorrisonFCB gratulacje
2
@MarioVeB! pouczasz mnie?, dzieki, bede uwazal by z takimi osobami nie prowadzic konfrontacji bo sie denerwują i grożą skończeniem egzystencji
0
@RomanHoffer moze pan roman przetłumaczy monolog na język ludzki?
1
@Encore w punkt
1
@MarioVeB! to jest skandal nad skandalami. dzis nie zasne
8
@kuz jak bym mial taka wiedze to bym zgłosił odpowiednim instytucją, a nie żalił sie na piłkarskim forum
1
@Chwytliwy fajnych masz kolegów
3
@MarioVeB! hah, obrażanie nowych użytkowników, i to jest w porządku?