1

gasiuk zwalnia ziobre dysyplinarnie

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Colon Christo był geniuszem

3

@Janiama wspaniała retoryka, gratuluję

0

@norbi77 ja nie znam, dlatego pytam

5

@ToWinaSedziego ale byly pilkarz powie, to wina sedziego

1

@MarioVeB! każdy twój post o polityce, żal

24

@Janiama boli to cie, aż mi cie zal

20

@Janiama słowa byłego piłkarza, wszystko jasne

1

Komentarz usunięty

3

@norbi77 ilu znasz ludzi ktorym przysługuje 500+ a nie biorą?

2

@MarioVeB!heh, czytalem tez regulamin, a teraz czytam twoje posty, ciekawe

0

@MarioVeB! konto założyłem, bo jestem kibicem Barcy. Masz problem z nowymi użytkownikami?
O jakich wpłatach piszesz?

0

@MarioVeB! kto?

0

Dlaczego, co niektórzy, tutaj twierdzą ze głosy rolnikow nie powinny sie liczyć?

2

@tobiasson92odobiscie mysle ze rozleci sie od środka a jednym z grabarzy bedzie RT

0

jak myślicie platforma obywatelska dotrwa do następnych wyborów w 2023 ?

2

@Janiama demokracja, kto ma więcej glosow wygrywa, a boleć ma

1

@kkbarca u mnie inaczej, kto sie uczył to obecnie Gość

2

@MaziFCB ciemnota?, kazdy mowi o sobie

2

@ksobi żal człowieku,

2

@JimMorrisonFCB gratulacje

2

@MarioVeB! pouczasz mnie?, dzieki, bede uwazal by z takimi osobami nie prowadzic konfrontacji bo sie denerwują i grożą skończeniem egzystencji

0

@RomanHoffer moze pan roman przetłumaczy monolog na język ludzki?

1

@Encore w punkt

1

@MarioVeB! to jest skandal nad skandalami. dzis nie zasne

8

@kuz jak bym mial taka wiedze to bym zgłosił odpowiednim instytucją, a nie żalił sie na piłkarskim forum

1

@Chwytliwy fajnych masz kolegów

3

@MarioVeB! hah, obrażanie nowych użytkowników, i to jest w porządku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?