konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dzagos ojoj trzeba było nie łamać prawa
0
@FCB24 po czym to wywnioskowałeś?
0
@Pawel13sz dobrze rozwija graczy ale czasami przegrywa z ogórkami właśnie złym ustawieniem zespołu
0
@FutbolToMagia nadal nie rozumiesz co znaczy najwyższy stopień przymiotnika. NAJLEPSZY może być tylko jeden , ty wymieniłeś trójkę najlepszych. To tak jakbym powiedział że ktoś jest NAJBOGATSZY na świecie , a potem wymienił 3 osoby , już rozumiesz ?
0
@norbi77 ale to jest już po meczu
0
@FutbolToMagia najlepszy to najwyższy stopień przymiotnika , więc twoje zdanie nie ma sensu
0
@FutbolToMagia twój komentarz nie ma sensu
0
@FutbolToMagia puiq to nie jest poziom nawet trzeciej ligi
0
Ciężko się ogląda od kilku tygodni Mateusza Klicha
0
@kacperowski20 thiago jest w takiej formie jak pjanic od jakichś dwóch sezonów , w dodatku to szklanka. Przebudził się tylko w lm na play-off
0
@AmigoBlancos oni już mają 3 razy lepsze statystyki w lm w porównaniu do Messiego i Ronaldo w ich wieku , w lidze zresztą podobnie.
0
@Ronmes jaki wiek ma związek z tym co napisałem?
8
@Ronmes i stwierdziłeś to patrząc na dzisiejszą grę potężnie zbudowanego Bruno czy potężnie zbudowanego gundogana? A może potężnego Sterlinga ? Skończmy gadanie że ktoś fizycznie nie pasuje do danej ligi , Coutinho był chudy jak patyk a niszczył dwumetrowych obrońców. A może lingard skłonił cię do takich refleksji jak ważąc 60 kg strzelał bramkę mijając dwumetrowego stopera tottenhamu ?
0
@DaPi obecna Barcelona to tego najlepszy przykład ,albo bayern
0
@DaPi miałeś nie miałeś już nie rozumiem
2
@Alberto1031 no tak powinien paść na kolana i płakać przed kamerami. Ludzie różnie reagują na stres
1
@Alberto1031 brak trenera to czyste XD
0
Barcelona 3 PSG 0
0
@fifik12 takie są zasady tego pucharu
0
@_ForcaBarca_ a ja myślę że lepszym ZMIENNIKIEM niż zawodnikiem
0
Wiadomo co z araujo?
0
@konraden też uważam że napisał bez sensu
0
@MysticCat uważam że napisał bez sensu
0
@cooen ty się zastanów zanim mnie skrytykujezz
0
@MysticCat a skąd wiesz że jestem w Polsce ?
0
Ale żenada pisze się Sevilla...
0
@mientusek1407to są inne pozycje
0
@mientusek1407 kolejny komentarz zero merytoryki
0
@Encore teraz już nie do końca , często gra jest układana pod pogbe
0
@mientusek1407 przyszedł rok temu a już najlepszy gracz ligi