0

@dzagos ojoj trzeba było nie łamać prawa

0

@FCB24 po czym to wywnioskowałeś?

0

@Pawel13sz dobrze rozwija graczy ale czasami przegrywa z ogórkami właśnie złym ustawieniem zespołu

0

@FutbolToMagia nadal nie rozumiesz co znaczy najwyższy stopień przymiotnika. NAJLEPSZY może być tylko jeden , ty wymieniłeś trójkę najlepszych. To tak jakbym powiedział że ktoś jest NAJBOGATSZY na świecie , a potem wymienił 3 osoby , już rozumiesz ?

0

@norbi77 ale to jest już po meczu

0

@FutbolToMagia najlepszy to najwyższy stopień przymiotnika , więc twoje zdanie nie ma sensu

0

@FutbolToMagia twój komentarz nie ma sensu

0

@FutbolToMagia puiq to nie jest poziom nawet trzeciej ligi

0

Ciężko się ogląda od kilku tygodni Mateusza Klicha

0

@kacperowski20 thiago jest w takiej formie jak pjanic od jakichś dwóch sezonów , w dodatku to szklanka. Przebudził się tylko w lm na play-off

0

@AmigoBlancos oni już mają 3 razy lepsze statystyki w lm w porównaniu do Messiego i Ronaldo w ich wieku , w lidze zresztą podobnie.

0

@Ronmes jaki wiek ma związek z tym co napisałem?

8

@Ronmes i stwierdziłeś to patrząc na dzisiejszą grę potężnie zbudowanego Bruno czy potężnie zbudowanego gundogana? A może potężnego Sterlinga ? Skończmy gadanie że ktoś fizycznie nie pasuje do danej ligi , Coutinho był chudy jak patyk a niszczył dwumetrowych obrońców. A może lingard skłonił cię do takich refleksji jak ważąc 60 kg strzelał bramkę mijając dwumetrowego stopera tottenhamu ?

0

@DaPi obecna Barcelona to tego najlepszy przykład ,albo bayern

0

@DaPi miałeś nie miałeś już nie rozumiem

2

@Alberto1031 no tak powinien paść na kolana i płakać przed kamerami. Ludzie różnie reagują na stres

1

@Alberto1031 brak trenera to czyste XD

0

Barcelona 3 PSG 0

0

@fifik12 takie są zasady tego pucharu

0

@_ForcaBarca_ a ja myślę że lepszym ZMIENNIKIEM niż zawodnikiem

0

Wiadomo co z araujo?

0

@konraden też uważam że napisał bez sensu

0

@MysticCat uważam że napisał bez sensu

0

@cooen ty się zastanów zanim mnie skrytykujezz

0

@MysticCat a skąd wiesz że jestem w Polsce ?

0

Ale żenada pisze się Sevilla...

0

@mientusek1407to są inne pozycje

0

@mientusek1407 kolejny komentarz zero merytoryki

0

@Encore teraz już nie do końca , często gra jest układana pod pogbe

0

@mientusek1407 przyszedł rok temu a już najlepszy gracz ligi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?