konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessi1994 to przykre...
0
@marcinK0000 delta media player ?
1
@Rewolucja123 to chyba żenujący żart?
0
@Mario96w to idiotyczne podejście
0
@MarioVeB! Grając na 9 obok Messiego nawet ty miałbyś 80 asyst w tylu meczach
0
@MarioVeB! Z czego 80 procent podań trafia pod nogi rywala , więc taką pomoc w rozegraniu akcji można wsadzić między bajki...
0
@LeoMessi1994 a kto tu się kłóci? Piszesz głupoty to nie trudno byś z tobą w sprzeczności
0
@Ramon skoro bał się presji to po prostu nie zostałby świetnym zawodnikiem...
0
@LeoMessi1994 wow jesteście we dwoch , a pani w warzywniaku sądzi tak jak ja
0
@LeoMessi1994 chyba nigdy nie oglądałeś gry Suareza , schodzi ze skrzydła xDDD
3
@TheNekro94 śmiechom nie było końca
2
@MesQueUnClub96 a co powiedział?
0
Gdzie najtaniej kupię fife na pc ?
0
@Kredon akurat przy najlepszym zwodzie złamał na prawą stronę
3
@xavi890 bezszczelny na maksa
0
@Skaramuczi nie zgadzam się , wielu piłkarzy nie lubi oglądania piłki poza treningami i meczami w których grają
0
@El dominatore dokładnie
0
@Kapitan hawk naucz mnie takich ciętych ripost proszę cię
1
@malicinho a da się jednocześnie osobno?
0
@Iwczak kto to sergi?
0
@Kapitan hawk jesteś moim ulubionym użytkownikiem. Kiedy czytam twoje wpisy zawsze śmieje się do rozpuku
0
@Kapitan hawk hahaha bardzo zabawna sytuacja
0
@Kapitan hawk żart roku hahaha
0
@Kapitan hawk tylko udowadniasz , że dyskusja z tobą nie ma żadnego sensu
0
@Kapitan hawk ligowy mecz z Leicester jest żadną stawką dalej nie czytam
0
@Kapitan hawk ty tak na serio ? To kto w takim razie przedryblowal VVD? Przereklamowany? Allison zachował najwięcej czystych kont dzięki Holendrowi , a sam sezon miał dobry ale nie wybitny co pokazał np. mecz z Leicester , gdzie wyszedł z pola karnego i stracił piłkę , przez co lvp stracił punkty w lidze a jak się potem okazało przez to mistrzostwo tejże ligi. Pisane takich głupot jak to że matip jest lepszy od van dijka pokazuje brak jakiegokolwiek obeznania w temacie ligi angielskiej i brak znajomości podstawowych statystyk . Otóż podpowiem ci , bo widzę że odwiedzenie kilku stron przed napisaniem wypocin nie jest dla ciebie łatwą sprawą : Matip rozegrał w lidze 22 spotkania. W ostatnim ligowym spotkaniu nawet nie załapał się do pierwszego składu , to jest człowiek który jak to określiłeś "DEKLASUJE " VVD?Kluczowy dla defensywy stoper gra w 22 ligowych spotkaniach w sezonie ? W tych 22 spotkaniach strzelił uwaga: JEDNEGO gola . Dla porównania VVD zanotował 38 spotkań i 4 bramki , przez wszystkich piłkarskich ekspertów uznawany jest za stopera sezonu ,ale ty wiesz lepiej. I proszę ,nawet nie wyciągają argumentu z Hazardem który rzekomo ograł 1v1 VVD, bo będzie to komiczne
0
@WisniaKala nie został, bo jest szybki silny i nie do przejścia , nawet Messi to widział i ustawiał się tak aby na niego nie grać . Nigdy żaden obrońca nie zalsugiwal na to trofeum tak , jak holender obecnie
0
@WisniaKala VVD nie został przez uwaga CAŁY SEZON przedryblowany ANI RAZ . Do tego wygrał ligę mistrzów , której Messi nie wygrał będąc kluczowym graczem , co jeszcze ma zrobić obrońca żeby zasłużyć na trofeum?
1
@WisniaKala widziałeś sezon VVD ?
0
@olejtm jak to wyliczyłeś