konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@WisniaKala a dlaczego nie vvd ?
0
@Katalończyk 99 nie tokiem pucharów, a prezentowanej formy przez cały sezon, nie da się być lepszym stoperem niż VVD, to jest po prostu nie wykonalne
2
@Messibestplayerintheworldjesli van dijka nie wygra to będzie to kolejna kompromitacja FIFA
1
@MacieG co to za głupoty xdd
0
@xVENUMx u mnie 100 mb + tv multum kanałów w tym TVP Sport Eurosport i pakiet eleven za 89 zł ,
0
@Witekk10 wycofał się
0
@xVENUMx Vectra to syf , jak jesteś z Rzeszowa to sprawdź skyware bo są bez konkurencji
0
@BykFCB top 4 i finalista ligi mistrzów- średniak
0
@grizzy10 dobry trener bo zrobił grilla ...
0
@dlugi20 stek bzdur. Kogo chciałbyś aby trener włączył z rezerw do pierwszego zespołu? Zapewne nie oglądałeś żadnego spotkania Barcy B w ostatnich kilku latach więc ci podpowiem: obecnie nie ma w rezerwach zawodnika który byłby w stanie grać w wyjściowej 11. Nowoczesny futbol coraz bardziej bazuje na kupnie zawodników , a co do tego że mamy tylko dwóch "kreatywnych" pomocników to śmiech na sali... Polecam przypomnieć sobie akcje rafinhi z finału superpucharu Europy , oraz to jak gra . Rakitic i busquets to również zawodnicy którzy graja w sposób kreatywny ,no ale widzę że należysz do grupy która chce wyrzucenia Chorwata z grona szatni Barcy. Roberto nie wnosi wiele do gry ? Przypominam kto zapoczątkował chociażby akcje bramkową Barcy w 90+ minucie w klasyku wygranym 3:2 . A na koniec zostawiłem sobie najlepsze.. Grieezman nie pasuje na skrzydło mój boże... Zobacz bitmapy i statystyki tego gracza za czasów gry w Realu sociedad a potem napisz to jeszcze raz. Sam zawodnik mówi że pasuje mu granie na skrzydle i nie chce grać jako typowa 9 , ale ty wiesz lepiej...
5
@TKWM i co z tego ?
0
@kordyl1010 z nim nie ma sensu dyskutować
0
@Mns21 z rozliczeń?
1
@Commando sam się zaorales , skoro wkurzają cię komentarze o neymarze to czemu nie poczytasz poezji ?
0
@rainyy w razie pytań pisz do mnie na priv
22
@Adamski69 historia tak nierealna że szok
0
@MarioVeB! Jakie moje problemy? Nie widzisz tego , że zachowujesz się w chamski dla innych użytkowników sposób?
0
@GregSTG wrócę tutaj za miesiąc - dwa
0
@Qyntel tak, a potem nagra piosenkę z którą wystąpi na Eurowizji jako reprezentant Mongolii
1
@FafitFCB szkoda tylko że puig nie dorasta poziomem iniescie do pięt
0
@Avada Kedavra co takiego ? No już większego kuriozum chyba dzisiaj tutaj nie przeczytam hahaha
0
@MarioVeB! Gdzie widzisz panikę ?
1
@MarioVeB! "Coś co a stronie "? O co ci chodzi ?
1
@MarioVeB! A ty je sprawdziłeś? Foden rozegrał 26 spotkań w zeszłym sezonie , kto więc jest tutaj kłamcą? Kolejny komentarz ocierający się poziomem o dno
0
@MarioVeB! Dlaczego twoja wypowiedź jest nacechowana w tak agresywny dla rozmówcy sposób? Ma prawo wyrazić swoją opinię , poza tym zdecydowanie ma rację , po co piszesz takie nic nie wnoszące komentarze ?
4
@MarioVeB! Jakie problemy ? Znowu nie odnosisz się do tematu. Wróżbita? Wróżbitą jesteś bardziej ty , skoro stawiasz że się myli, on co do coutinho i wielu innych spraw miał rację , choć dla ciebie jest to zapewne anonimowa postać
0
@Imperius1992 wyraża swoją opinię , jak dotąd wszystko przewidział odpowiednio, np sytuację Coutinho
0
@marcin000019 kto tak mowił xD
1
@matteoFCB co z tobą nie tak?
0
@Mroziu to już twoje piorytety jeśli wolisz kasę od kariery