0

@WisniaKala a dlaczego nie vvd ?

0

@Katalończyk 99 nie tokiem pucharów, a prezentowanej formy przez cały sezon, nie da się być lepszym stoperem niż VVD, to jest po prostu nie wykonalne

2

@Messibestplayerintheworldjesli van dijka nie wygra to będzie to kolejna kompromitacja FIFA

1

@MacieG co to za głupoty xdd

0

@xVENUMx u mnie 100 mb + tv multum kanałów w tym TVP Sport Eurosport i pakiet eleven za 89 zł ,

0

@Witekk10 wycofał się

0

@xVENUMx Vectra to syf , jak jesteś z Rzeszowa to sprawdź skyware bo są bez konkurencji

0

@BykFCB top 4 i finalista ligi mistrzów- średniak

0

@grizzy10 dobry trener bo zrobił grilla ...

0

@dlugi20 stek bzdur. Kogo chciałbyś aby trener włączył z rezerw do pierwszego zespołu? Zapewne nie oglądałeś żadnego spotkania Barcy B w ostatnich kilku latach więc ci podpowiem: obecnie nie ma w rezerwach zawodnika który byłby w stanie grać w wyjściowej 11. Nowoczesny futbol coraz bardziej bazuje na kupnie zawodników , a co do tego że mamy tylko dwóch "kreatywnych" pomocników to śmiech na sali... Polecam przypomnieć sobie akcje rafinhi z finału superpucharu Europy , oraz to jak gra . Rakitic i busquets to również zawodnicy którzy graja w sposób kreatywny ,no ale widzę że należysz do grupy która chce wyrzucenia Chorwata z grona szatni Barcy. Roberto nie wnosi wiele do gry ? Przypominam kto zapoczątkował chociażby akcje bramkową Barcy w 90+ minucie w klasyku wygranym 3:2 . A na koniec zostawiłem sobie najlepsze.. Grieezman nie pasuje na skrzydło mój boże... Zobacz bitmapy i statystyki tego gracza za czasów gry w Realu sociedad a potem napisz to jeszcze raz. Sam zawodnik mówi że pasuje mu granie na skrzydle i nie chce grać jako typowa 9 , ale ty wiesz lepiej...

5

@TKWM i co z tego ?

0

@kordyl1010 z nim nie ma sensu dyskutować

0

@Mns21 z rozliczeń?

1

@Commando sam się zaorales , skoro wkurzają cię komentarze o neymarze to czemu nie poczytasz poezji ?

0

@rainyy w razie pytań pisz do mnie na priv

22

@Adamski69 historia tak nierealna że szok

0

@MarioVeB! Jakie moje problemy? Nie widzisz tego , że zachowujesz się w chamski dla innych użytkowników sposób?

0

@GregSTG wrócę tutaj za miesiąc - dwa

0

@Qyntel tak, a potem nagra piosenkę z którą wystąpi na Eurowizji jako reprezentant Mongolii

1

@FafitFCB szkoda tylko że puig nie dorasta poziomem iniescie do pięt

0

@Avada Kedavra co takiego ? No już większego kuriozum chyba dzisiaj tutaj nie przeczytam hahaha

0

@MarioVeB! Gdzie widzisz panikę ?

1

@MarioVeB! "Coś co a stronie "? O co ci chodzi ?

1

@MarioVeB! A ty je sprawdziłeś? Foden rozegrał 26 spotkań w zeszłym sezonie , kto więc jest tutaj kłamcą? Kolejny komentarz ocierający się poziomem o dno

0

@MarioVeB! Dlaczego twoja wypowiedź jest nacechowana w tak agresywny dla rozmówcy sposób? Ma prawo wyrazić swoją opinię , poza tym zdecydowanie ma rację , po co piszesz takie nic nie wnoszące komentarze ?

4

@MarioVeB! Jakie problemy ? Znowu nie odnosisz się do tematu. Wróżbita? Wróżbitą jesteś bardziej ty , skoro stawiasz że się myli, on co do coutinho i wielu innych spraw miał rację , choć dla ciebie jest to zapewne anonimowa postać

0

@Imperius1992 wyraża swoją opinię , jak dotąd wszystko przewidział odpowiednio, np sytuację Coutinho

0

@marcin000019 kto tak mowił xD

1

@matteoFCB co z tobą nie tak?

0

@Mroziu to już twoje piorytety jeśli wolisz kasę od kariery

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?