konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W takim razie nie wiesz po co została stworzona
0
Dlaczego tak uważasz?
0
Może 4 miliony ich zadowoli
0
Tolisso to taki sam technik jak Gomes piłkarz
0
Zapomniałeś o Coutinho Messim Rakiticu busquetsie? Tak ,busquetsie również, ponieważ za czasów guardioli miał dużą role w rozegraniu
0
Twoje komentarze są zbędne
0
Jakakolwiek argumentacja?
0
Gdybym był odpowiedzialny za transfery, to postawilbym na herrere który i tak prawie wcale nie gra w united ,oraz na dembele z Celticu
0
Jak obrońca którego zaletą w Brazylii było wprowadzenie piłki może nie pasować stylem do Barcelony
0
Miałeś się już nie udzielać, więc jesteś zdecydowanie hipokrytą
0
Skoro ogladales to wiesz ze nie podlegają rotacji
0
Jeśli uważasz ze trolling a dyskusja to to samo to gratuluję. Poza tym miałeś się już nie udzielać
0
Powiedział samą prawdę, więc o co co chodzi?
0
Nie potrafisz napisać poprawnie pod względem gramatycznym jednego zdania a zarzucasz mi niewiedzę. ... Strasznie mi wstyd za takich kibiców
0
Uważasz się za mądrzejszego od trenera Barcelony to serdecznie ci gratuluję wielkiego mózgu. Może lepiej wcale nikogo nie wpuszczać na boisko? Przecież wszyscy mogą doznać kontuzji...
0
Zadaniem klubu jest wiedzieć
0
"Pasożyt" hahahah. Barcelona sama go kupiła, sama dala mu dobry kontrakt ,a teraz sama daje mu kolejne szanse na występy, więc nazyeanie go pasożytem to idiotyzm
0
Nie ma znaczenia to jak się prezentował, minuty to minuty ,wiec nie można powiedzieć ze nie opuszczał ławki rezerwowych
1
A ty do czego się nadajesz?
1
Ale Gomes to nie jest szklanka
0
Okres przygotowawczy jeszcze się nie skończył, co dziwnego w tych kontuzjach? To bardzo częsty obrazek na boiskach piłkarskich
0
To źle ze powiedział co czuję?
1
Akurat w zeszłym sezonie wykorzystywał szanse po wejściu z ławki
8
Co w tym zabawnego?
0
Kolejny na ławie? A ogladales 2 ostatnie sezony ?
0
Haha betonu, to ty porownujesz prace w której zarabia się grube miliony za bieganie za piłką do więzienia. .. Wątpie że masz wyższe aspiracje niż praca na budowie, skoro nie potrafisz rozróżnić rodzaju męskoosobowego od żenskoosobowego...
0
Nie byłby wart więcej niż 200 mln, ze względu na swój brak profesjonalizmu
0
Komentarz usunięty
1
Użyj mózgu proszę cię. DOBROWOLNIE podpisał kontrakt, gdzie tam więzienie? Jak pójdziesz kiedys dzieciaku do pracy to tez będziesz musiał wypełnić swój kontrakt, naprawdę tak trudno to pojąć?
0
Alcatraz to więzienie ,a w PSG zawodnicy sami chcą grać, więc jaka tu analogia?