0

W takim razie nie wiesz po co została stworzona

0

Dlaczego tak uważasz?

0

Może 4 miliony ich zadowoli

0

Tolisso to taki sam technik jak Gomes piłkarz

0

Zapomniałeś o Coutinho Messim Rakiticu busquetsie? Tak ,busquetsie również, ponieważ za czasów guardioli miał dużą role w rozegraniu

0

Twoje komentarze są zbędne

0

Jakakolwiek argumentacja?

0

Gdybym był odpowiedzialny za transfery, to postawilbym na herrere który i tak prawie wcale nie gra w united ,oraz na dembele z Celticu

0

Jak obrońca którego zaletą w Brazylii było wprowadzenie piłki może nie pasować stylem do Barcelony

0

Miałeś się już nie udzielać, więc jesteś zdecydowanie hipokrytą

0

Skoro ogladales to wiesz ze nie podlegają rotacji

0

Jeśli uważasz ze trolling a dyskusja to to samo to gratuluję. Poza tym miałeś się już nie udzielać

0

Powiedział samą prawdę, więc o co co chodzi?

0

Nie potrafisz napisać poprawnie pod względem gramatycznym jednego zdania a zarzucasz mi niewiedzę. ... Strasznie mi wstyd za takich kibiców

0

Uważasz się za mądrzejszego od trenera Barcelony to serdecznie ci gratuluję wielkiego mózgu. Może lepiej wcale nikogo nie wpuszczać na boisko? Przecież wszyscy mogą doznać kontuzji...

0

Zadaniem klubu jest wiedzieć

0

"Pasożyt" hahahah. Barcelona sama go kupiła, sama dala mu dobry kontrakt ,a teraz sama daje mu kolejne szanse na występy, więc nazyeanie go pasożytem to idiotyzm

0

Nie ma znaczenia to jak się prezentował, minuty to minuty ,wiec nie można powiedzieć ze nie opuszczał ławki rezerwowych

1

A ty do czego się nadajesz?

1

Ale Gomes to nie jest szklanka

0

Okres przygotowawczy jeszcze się nie skończył, co dziwnego w tych kontuzjach? To bardzo częsty obrazek na boiskach piłkarskich

0

To źle ze powiedział co czuję?

1

Akurat w zeszłym sezonie wykorzystywał szanse po wejściu z ławki

8

Co w tym zabawnego?

0

Kolejny na ławie? A ogladales 2 ostatnie sezony ?

0

Haha betonu, to ty porownujesz prace w której zarabia się grube miliony za bieganie za piłką do więzienia. .. Wątpie że masz wyższe aspiracje niż praca na budowie, skoro nie potrafisz rozróżnić rodzaju męskoosobowego od żenskoosobowego...

0

Nie byłby wart więcej niż 200 mln, ze względu na swój brak profesjonalizmu

0

Komentarz usunięty

1

Użyj mózgu proszę cię. DOBROWOLNIE podpisał kontrakt, gdzie tam więzienie? Jak pójdziesz kiedys dzieciaku do pracy to tez będziesz musiał wypełnić swój kontrakt, naprawdę tak trudno to pojąć?

0

Alcatraz to więzienie ,a w PSG zawodnicy sami chcą grać, więc jaka tu analogia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?