konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@seba444 nie ,bo fcbarca com to rzetelne źródło a twoje pismaki pokroju the sun już nie
0
@ollo0 a jakby nie komentował to już nie miałby nadzieji? Tak trudno zrozumieć najprościej napisane zdanie ?
0
@Skowa zgłoszenie skierowane do redakcji tutaj nie ma miejsca na takie chamstwo pozdrawiam
0
@seba444 fcbarca com to klubowe źródło więc wie o sprawach związanymi z klubem lepiej niż ty Seba i twoje pismaki
0
@Skowa nawet mojej ironii nie jesteś w stanie zrozumieć.... Każde ze zdań które starasz się napisać nijak ma się do zasad poprawnej polszczyzny...
0
@ToJa79 tak tak w realu wcale nie dochodzi do kontuzji , do reszty twoich ochydnych argumentów rodem ze wsi nawet nie będę się odnosił bo to poniżej wszelkiego poziomu dna den...
0
@seba444 opieraj się na nierzetelnych źródłach tak trzymać !!!!!
1
@VenoM gdybyś się zastanowił to jestem pewny że jesteś w stanie zrozumieć wypowiedź Messiego. Uważa on że słowa rzucane na wiatr są bezcelowe i jedynie szkodzą klubowi, a prośba o podanie nazwisk ma na celu pokazanie , że abidal operuje ogólnikami które wcale nie są poparte jakimikolwiek argumentami tak ciężko to zrozumieć?
0
@seba444 https://www.forbes.pl/finanse/ranking-najbardziej-dochodowych-klubow-pilkarskich-deloitte-football-money-league/dysmqyj
Wychodzi na to że jesteś okropnym kłamczuchem , nie wstyd ci ? Oj Seba Seba
1
@marcin000019powinni wiedzieć , tym bardziej że wcześniej nie łapał kontuzji to ich wina masz rację...
0
@jeyx77x XDXDXDXDXDXDXDXDXD
0
@seba444 gdzie wyczytałes taką informację oświeć mnie
0
Za mało wykrzykników !!!!
0
@Skowa wiesz że Coutinho w tym sezonie nie gra w naszym klubie ?
0
@Skowa to wina Ernesto Valverde że po tym jak odszedł Dembele rozwalił kolano masz rację ! Bo nie dbał o swoje przygotowanie fizyczne i tym zaraził Dembele !!
1
@Ingiel wystarczy otoczyć się ludźmi którzy nie są kretynami , nie muszą mieć identycznych poglądów ...
0
@ToJa79 tak tam powinni przewidzieć że dzisiaj rozwali kolano , i to co do minuty , ty byś na pewno tak zrobił z takim sprzętem !( Jakim twoim zdaniem dysponują konkretnie sprzętem? Maszyna czasu ?)
0
@Naturopata ma pewno ktoś go kupi i odda za niego mbappe wielkie brawo
0
@escarabajo skoro wiesz że nie przeczyta to po co piszesz tak jakby miał przeczytać totalnie bez sensu
1
sypniecie jakimis przetestowanymi we wczesniejszych tygodniach linkami do streamow z meczami barcy w tym do dzisiejszego?
0
@jeyx77x w pucharze króla przeciwko Realowi nie był wolny z dalszej odległości?
0
@kibicsportu ..
1
@takisobiektos Montoya również....
3
@mrboom 1.nie , policja nie ma prawa bez podania powodu wylegitymować obywatela.
2. Nie wpadłeś na pomysł , że panowie na nagraniu nagrywali policjantów właśnie dlatego że bali się , iż ci nadużyją swoich praw ?.
3. Policja nie ma prawa skuć obywatela w taki sposób jeżeli ten nie chce pokazać dowodu tożsamości.
4.nagrywajacy wychodzą na osoby które znają swoje prawa i zawsze są pozytywnymi bohaterami nagrań.
5.Czasami warto doinformowac się w temacie na który publicznie się wypowiadamy , aby nie wyjść na idiotę.
2
@pikass14 Pajacuje ? Nagrywanie policji to święte prawo każdego obywatela i dziwię się że można ich bronić w tej sytuacji , widać wyraźnie że policja bezpodstawnie w bolesny sposób zglebowala obywatela - oboje kretyni którzy się tego dopuścili powinni odpowiedzieć utrata posady i wypłacaniem zadośćuczynienia pokrzywdzonym w olbrzymiej wielkości.
0
@KamQiX przecież on to powiedział dla jaj , zobacz co zrobił po wróceniu na miejsce w którym siedział
0
@Greenalley wylozyczenie to byliby coś, dla nie
0
@TylkoBarca7273 jak połączyłes fakt weterana z wiekiem do 25, przecież to sobie przeczy
0
@Pitera27 a Suarez nie traci piłek? W takiej formie wgl nie powinien łapać się nawet na ławkę rezerwowych , jednakże brak mu zmiennika pomijając możliwość grania grieezmanem na 9 . Fati ma nie grać bo ma 16 lat? Zobacz jakie liczby i gdzie w jego wieku miał omawiany powyżej Urugwajczyk...
1
@Kidd przegraliśmy z liderem La ligi na tamten moment