0

@Bernard777 o widzę że mamy pana eksperta od wszystkiego. Od bundesligi, od biologii , pewnie i polityki , o prędkościach jakie wykręca Kanadyjczyk , i ilości odbiorów na mecz nawet nie ma co pisać bo bernard777 ogląda i wie kto jest dobry a kto nie. A , i wirusa nie ma a jak jest to niegroźny bo przecież musisz mieć rację w swoich osądach, kropka na końcu wypowiedzi o tym przesądza.

0

@Gall grał i zapowiadał się na przyszłe sezony świetnie , jak najlepszy pomocnik od lat a Barca nagle od tak go odpaliła... Już prędzej powinniśmy się pozbyć vidala , starego busquetsa , rakitica, a nie gościa który pasował idealnie do tiki taki . On, De jong to powinni być goście którzy mają pewny pierwszy plac. Z piugiem powinniśmy postępować tak , jak city z fodenem. Stopniowo dawać coraz więcej minut . A my sprzedajemy jednego z najbardziej pasujących do naszego stylu gracza , zostawiając stary szrot

3

@monsterrize dobre jaja

0

@Midast żadnych informacji poza atakami na moją osobę , no chyba że konkretem dla ciebie jest "wejdź na YouTube i zobacz "
Kurtyna.

0

@FranzMaurer piłkarsko oznacza :statystyki stoją za VVD. Puyol w życiu nie rozegrał pod względem statystycznym tak dobrego sezonu jak VVD. Oczywiście że jest legendą, przyszedł do klubu wywierając niesamowity wpływ na swoją grę będąc środkowym obrońcą, podasz mi drugi taki przykład w historii? Zawodnika który już w pierwszym sezonie w nowym klubie wywarł taki wpływ i grał w tak niesamowity sposób jak on ?

0

@Midast pisanie o trofeach drużynowych w kontekście jednego zawodnika :D
W takim razie Douglas jest lepszy niż TAA, bo ten trypletu nie wygrał

0

@FranzMaurer piłkarsko van dijk jest lepszy od puyola i nawet nie można na ten temat dyskutować

0

@sintesox przykro mi ale kompletnie nie zrozumiałeś tego co miałem do przekazania. Chodzi mi o to , że w rodzinach "NORMALNYCH" bardzo często dochodzi do łamania praw dziecka, dlatego nie można powiedzieć że rodzina NORMALNA jest idealnym modelem do wychowywania dzieci

1

@barcelonaLM to nie prawda. Wszelkie analizy dzieci wychowywanych przez pary homoseksualne pokazują że takie dzieci rozwijają się równie dobrze , jak rowniesnicy. W dodatku są o wiele bardziej empatyczne. Jak masz takie zaściankowe tradycjonalistyczne myślenie to idź do domu dziecka i powiedz tym wszystkim samotnym dzieciom że nie mogą wychowywać się w opiece dwóch dorosłych osób tylko dlatego że dla ciebie egoisty jest to zbyt nowoczesne

1

@BarcaInfo co rozumiesz poprzez słowo NORMALNA. Normalna rodzina to taka w której mamy patriarchat, kobieta rodzi dziecko i stoi przy garach licząc że mężczyzna nie nabije jej limo jak mu kotlet nie posmakuje ? Może chciałbyś odebrać kobietom możliwość pracy ? Przecież to kiedyś było NORMALNE że kobiety nie mogły pracować. Dlaczego ty masz mówić ludziom co jest normalne. A jeśli ja w moich normach normalności uważam że ludzie których myślenie nie ma zbyt wiele wspólnego z szerokimi horyzontami patrzenia na świat nie powinni mieć prawa do wypowiadania swojego zdania ?

1

@JORD10 wedlug wszelkich badań naukowych dziecko wychowywane w rodzinie homoseksualnej nie ma w przyszłości problemu z założeniem własnej rodziny i odpowiednim podziałem obowiązków rodzicielskich , nie ma to też wpływu na orientację seksualną odczuwaną przez dziecko, jednak dziecko ma szansę na szczęśliwe dorastanie w rodzinie , a nie siedzenie w domu dziecka z którego dzieci bardzo chętnie wybierają się do rodzin zastępczych. No ale niestety dopóki w naszym kraju będą ludzie twojego pokroju którzy za NORMALNE uważają to co dla nich jest normą a nie to co pokazuje rzeczywistość poprzez chłodne spojrzenie na całą sprawę z pomocą badań i psychologii, dopóty domy dziecka będą pełne nieszczęśliwych istnień ludzkich.

0

@cyron1 on tego nie przeczyta wiesz?

0

@Tomek54321 a po co ma grać kilka lat skoro już jest obecnie najlepszym PO na świecie? Obrósł w piórka ? Jakaś argumentacja?

0

@Tomek54321 co niby gada , trzeba być skończonym ułomem żeby nie widzieć jego umiejętności

0

@NGTRX i uważasz że warto ryzykować krachem gospodarczym przy tak małej śmiertelności wirusa? Czas pokaże kto ma rację -ja i Brytyjczycy czy ty i twoje podejście. Nawet jeśli w wielkiej Brytanii będzie 5 razy więcej osób to po fakcie nikt nie będzie o tym pamiętać, za to będą pamiętać o tym , że ich gospodarka stoi dużo lepiej ,a i w portfelu więcej kasy niż w portfelach innych krajów europejskich

0

@krzychu1526 to jest takie pierdo.... Dopóki w twojej rodzinie ktoś nie zginie na ulicy.

0

@LukaszFan różnica w cenie jest mniejsza niż 100 zł ... 43 cale zazwyczaj oglądam z odległości półtora metra i jest optymalnie , a jest to jedynie full hd.

1

@NGTRX śmierć 10000 osób w 3 miesiące wydaje się szokująca do momentu aż sprawdzisz ile osób zazwyczaj na co dzień umiera , wtedy zrozumiesz jak śmieszne jest to 10000 . Stawianie z tego powodu całej krajowej gospodarki na krawędzi przez głupią partię rządząca to jest prawdziwa katastrofa którą sam niedługo odczujesz po kieszeni.

1

@bixmix przykro mi ale przegrałeś dyskusję , zobacz jak niewiele osób umarło na śmiesznego koronawirusa w 3 miesiące , porównaj to z ilością śmierci spowodowanych przez np. hiv albo głupią okresową grypę

0

@DanielVeB ponieważ na grypę jesteśmy uodpornieni i mamy na nią szczepionkę geniuszu, ale jak spojrzysz choćby na nasz kraj to w tydzień na grypę choruje około 220 TYSIĘCY osób . Jeżeli prognozy naukowców się sprawdza może okazać się że śmiertelność śmiesznego koronawirusa wynosi w rzeczywistości 0,1 procenta

1

@bixmix przykro mi ale kolega ma rację, zobacz ile osób dziennie umiera na HIV , a ile umarło na koronawirusa przez 3 miesiące . W przypadku naszego kraju pozamykanie granic galerii itp ma na celu ugruntowanie pozycji Dudy przed wyborami , ludziom podoba się to że rząd "dba o ich bezpieczeństwo" , a o katastrofe ekonomiczną zaczną się martwić po wygranych wyborach...

0

@LukaszFan według informacji podanych przez wszystkie źródła przy jakości uhd będzie optymalnie właśnie na taką odległość

0

@CalcioFan będę siedział jakieś 1,7-2 m od odbiornika , nwm czy 50 cali nie będzie za duży

0

@Bykunn możnaby gdyby nie było wirusa :D a Sony nie robi telewizorów które mają 43 całe i chodzą za 1500 więc odpada

0

Pytanie do obeznanych w temacie elektroniki
Opłaca się kupić telewizor przez internet? Jaki model wybrać ? Budżet to około 1500 zł (43 cale). Podoba mi się funkcja ambilight z Philipsa , nie jest irytująca na dłuższą metę? Opłaca się dopłacić żeby ją posiadać?

13

@FC1899Barca jak można porównać wirusa do wojny światowej? Zobacz ile jest ofiar koronawirusa a ile było na wojnie ...

0

@seba444 mieszasz sie w zeznaniach gościu...

0

@Skowa dlatego został usunięty?

0

@seba444 deloittte. Analysisnma tyle samo wspólnego z piłką co ty ...

0

@Skowa kolejny wpis zgłoszony wierzę w to że uda ci się w przyszłości napisać komentarz bez zbędnych wyzwisk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?