0

Motoryka ma dla ciebie związek z przyjmowaniem piłki? Haha

0

Nie powiedziałem ze nie jest tam ze względu na lm,podałem ci oficjalne kryteria. Gdybyś wstawił Messiego do drużyny B-klasy tez nie miałby osiągnięć druzynowych- ale to nie oznacza ze niebylby wciąż najlepszy, aczkolwiek myślę ze i tam nie rozumiesz

5

Sprzedajmy 24 latka z planem kupna 27 latka ,świetny pomysł, tym bardziej ze statystyk wcale lepszych nie ma

0

Statystyki indywidualne, ponieważ to nagroda indywidualna

2

Grając w słabej drużynie po kontuzji...

1

Sprawdź statystyki salaha i nie gadaj głupot, może aguero był według ciebie lepszym napastnikiem niż Salah bo wygrał PL?

4

Świetnie to wszystkim wytlumaczyles, nikt o tym nie wiedzial

0

Ponoć jak byłem mały podpaliłem twoje łóżko

0

Zmienia i to diametralnie

0

"Kupimy za darmo " - dalej nie czytam...

0

Myślisz ze kupimy Rabiota za 40 milionów?

3

Pogba jest kulka poziomów wyżej niż chłopak z ajaxu

1

Co w tym złego? Oświeć mnie

0

Nie mamy takiego zawodnika

1

Siła ,wprowadzenie piłki, jedyne czego nie ma to odpowiednia szybkość, wielka szkoda ze odejdzie

0

Nie wiem dlaczego ale coś mi mówi ze nie obejrzales ani jednego meczu gomesa w valencii: D

0

Miałeś się nie odzywać hipokryto

0

Belfer,ale to serial

0

Całe szczęście ze nie masz na to wpływu

0

Mina i Paco jak dla mnie muszą zostac. Munir nie dorasta Paco do pięt, jak sobie przypomnę co marnowal podczas sezonu z trypletem to robi mi się słabo.

0

Kto to Alex?

0

Kto to alexis?

0

Samper mina Denis to młodzi zawodnicy

10

Za taka kasę to najlepszy transfer od lat

0

A po co ci pogba po zakupie vidala?

0

Powiedział o całej karierze.

2

To po co napisałeś o całej karierze? Sam sobie przeczysz

0

Zlatan jest graczem klasy światowej a gra w mls, Lewandowski Grał kiedyś w Lechu Poznań a jest graczem klasy światowej. Chłopak sie bardzo mocno wyróżnia ,ma świetne cyfry, jest odporny na stres w lidze ,której napastnikom gra sie naprawdę ciężko, więc nie mów ze by sie nie nadawał. .. Dla twojej wiadomomości ostatnio pozyskalismy gracza z średniaka ligi francuskiej, a czy ktoś mówi ze nie poradzi sobie w Barcelonie? Czy o neymarze było wiadomo ,że będzie piłkarzem klasy światowej gdy jeszcze grał w uwaga :BRAZYLII? Oczywiście że tak! Więc nie gadaj głupot.

3

2733 minuty ,a vermaelen 28 tysięcy 885 minut- skąd wziąłeś tak idiotyczny pomysł?

0

Herrera to świetny zawodnik, a dembele gracz klasy światowej, o jakim więc sredniaku mowa? Uważasz ze vidal którego chce ściągnąć obecny zarząd to piłkarz lepszy niż Herrera?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?