konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Motoryka ma dla ciebie związek z przyjmowaniem piłki? Haha
0
Nie powiedziałem ze nie jest tam ze względu na lm,podałem ci oficjalne kryteria. Gdybyś wstawił Messiego do drużyny B-klasy tez nie miałby osiągnięć druzynowych- ale to nie oznacza ze niebylby wciąż najlepszy, aczkolwiek myślę ze i tam nie rozumiesz
5
Sprzedajmy 24 latka z planem kupna 27 latka ,świetny pomysł, tym bardziej ze statystyk wcale lepszych nie ma
0
Statystyki indywidualne, ponieważ to nagroda indywidualna
2
Grając w słabej drużynie po kontuzji...
1
Sprawdź statystyki salaha i nie gadaj głupot, może aguero był według ciebie lepszym napastnikiem niż Salah bo wygrał PL?
4
Świetnie to wszystkim wytlumaczyles, nikt o tym nie wiedzial
0
Ponoć jak byłem mały podpaliłem twoje łóżko
0
Zmienia i to diametralnie
0
"Kupimy za darmo " - dalej nie czytam...
0
Myślisz ze kupimy Rabiota za 40 milionów?
3
Pogba jest kulka poziomów wyżej niż chłopak z ajaxu
1
Co w tym złego? Oświeć mnie
0
Nie mamy takiego zawodnika
1
Siła ,wprowadzenie piłki, jedyne czego nie ma to odpowiednia szybkość, wielka szkoda ze odejdzie
0
Nie wiem dlaczego ale coś mi mówi ze nie obejrzales ani jednego meczu gomesa w valencii: D
0
Miałeś się nie odzywać hipokryto
0
Belfer,ale to serial
0
Całe szczęście ze nie masz na to wpływu
0
Mina i Paco jak dla mnie muszą zostac. Munir nie dorasta Paco do pięt, jak sobie przypomnę co marnowal podczas sezonu z trypletem to robi mi się słabo.
0
Kto to Alex?
0
Kto to alexis?
0
Samper mina Denis to młodzi zawodnicy
10
Za taka kasę to najlepszy transfer od lat
0
A po co ci pogba po zakupie vidala?
0
Powiedział o całej karierze.
2
To po co napisałeś o całej karierze? Sam sobie przeczysz
0
Zlatan jest graczem klasy światowej a gra w mls, Lewandowski Grał kiedyś w Lechu Poznań a jest graczem klasy światowej. Chłopak sie bardzo mocno wyróżnia ,ma świetne cyfry, jest odporny na stres w lidze ,której napastnikom gra sie naprawdę ciężko, więc nie mów ze by sie nie nadawał. .. Dla twojej wiadomomości ostatnio pozyskalismy gracza z średniaka ligi francuskiej, a czy ktoś mówi ze nie poradzi sobie w Barcelonie? Czy o neymarze było wiadomo ,że będzie piłkarzem klasy światowej gdy jeszcze grał w uwaga :BRAZYLII? Oczywiście że tak! Więc nie gadaj głupot.
3
2733 minuty ,a vermaelen 28 tysięcy 885 minut- skąd wziąłeś tak idiotyczny pomysł?
0
Herrera to świetny zawodnik, a dembele gracz klasy światowej, o jakim więc sredniaku mowa? Uważasz ze vidal którego chce ściągnąć obecny zarząd to piłkarz lepszy niż Herrera?