0

To nie uprawnia do pisania bzdur.

0

W kadrze tez nestor ich niewiele a tak Wgl to bzdury piszesz

0

Zdaniem Januszy....ahah

0

Wąską nie znaczy z krótką ławką. ..

1

Lewandowski moi zdaniem poza konkurencją

4

Hahahah chyba żartujesz . W formie najlepsza "9" świata, wykończenie genialne, uderzenie z dystansu niewiele gorsze ,potrafi się świetnie zastawic i nie pęka pod wpływem presji,czego więcej chcieć?

0

Gość i tak nic nie rozumie

0

Śmieszne tłumaczenie człowieku: )

0

No to XD.

0

Ile razy wchodzil z ławki? No właśnie... Zamiast krytykować sam zrób lepszy research

0

40 mln to jak za darmo w obecnych czasach i kwotach ,a jeśli zaczekamy do końca kontraktu ktoś może go nam sprzątnąć

2

Co sztucznie wygląda blagam cię bo ta wypowiedź jest tak idiotyczna ze nie wiadomo do czego się odnieść

0

Roberto dostawal bardzo wiele szans w pomocy i każda z nich zmarnowal, już nie mówiąc o tym ze do momentu zmieniania przez enrique jego pozycji boiskowej wcale nie grał ponieważ nie potrafił się przebić. ..

0

Może jest wierzący, i co ci gosciu do tego?

3

Może dlatego ze z Islandia ciągle atakowali i mieli olbrzymia przewagę ,a w pierwszej połowie z rewelacyjnie grająca przecież Chorwacja nie stracili bramki?

0

Jeżeli drugi karny to ta sytuacja z ręka rojo, to nie mogę się zgodzić. Po poddaniu strzału przez Nigeryjczyka sędzia nie miał prawa pokazać jedenastki, ponieważ byłoby to podwójne karanie. A przy tym odgwizdanym karnym ,myślę że sędzia się zagalopował pokazując kartkę mascherano ,ponieważ w ten sposób odciął sobie możliwość sprawdzenia tej sytuacji na varze

0

Ja uważam ze rywale na sparingach byli beznadziejni, jeśli uwazamy sie za drużynę która dobija do czołówki to jak możemy grać sparingi z Litwa drugi rok z rzędu?

0

Można to ocenić także z pozycji rezerw ,jeżeli okaże sie cienki to zostaniemy bez zmiennika? ...

0

Na skrzydle Messi ostatnio grał kilka lat temu

1

Powiedzenie ze któryś z dwójki wymienionych dorasta piłkarsko do poziomu Neymara to zbrodnia.Brazylijczyk to najlepszy skrzydłowy na świecie i nie można z tym nawet dyskutować, ponieważ to naraża na śmieszność

2

Bardziej idiotycznego i clickbaitowego tytułu już się nie da wymyslec

0

Sam wyjdź skoro nie potrafisz uszanować zdania innych

0

Tak ,chowal się żeby nie dostać piłki błagam cię skoncz. ..

1

Najlepszy z całej drużyny Argentyny. Zdecydowanie. Gdy posyłal piłkę do przodu (głównie w kierunku skrzydel ) coś zaczynało się dziać. Natomiast to ze beznadziejni skrzydlowi Pauli wszystko co Messi kreowal to co innego. 10 wygranych pojedynków 1 na 1 tez o czymś świadczy. Później pomagał w wyprowadzeniu piłki. Poza tym jak to się mówi lepiej mądrze biegać niż głupio stać. Gdyby reszta drużyny potrafiła grać w piłkę męskiego oceniano by po tym spotkaniu całkowicie inaczej

0

Straszny z ciebie ignorant ,skoro masz czelnosc wyzywać mnie od rasistów ze względu na to iż użyłem słowa którego nie rozumiesz. Wyraz "Makumba " nie ma absolutnie pejoratywnego znaczenia ,a wręcz przeciwnie, jest kojarzony m.in. z imieniem jednego z afrykańskich bóstw. Jeśli powiemy o typowym polaku że jest Jezusem Chrystusem to będziemy rasistami?

0

Hahahaha kilka sekund ,no i ochydny ze mnie rasista.od momentu wejścia na boisko do strzelenia bramki minęło 7 sekund ,a od wejścia na boisko do kontaktu z piłka 2 sekundy

0

Zagrał bezpieczna piłkę, nie mogl wiedzieć ze sędzia popelni błąd i wpuścił makumbe na boisko

0

Poslal piłkę w momencie gdy ta była w środkowym sektorze boiska a tego nie powinien był zrobić

0

A gdzie wziął się za sedziowanie ? Pokaz mi choćby jedna jego wypowiedź mowiaca o tym ze to wina sędziego. Po drugie nie miał prawa widzieć senegalczyka ,który był po prostu źle wpuszczony na murawe

0

A ogladałeś euro? Niemalże pokonaliśmy końcowego triumfatora, tego który teraz remisję z świetnie grająca Hiszpanią. Ten mecz po prostu nam nie wyszedł i tyle ,ale mamy możliwości na 1/8 na spokojnie. Ogrywamy kolumbijczykow a później może być już tylko lepiej, zresztą Kolumbia również nie zachwyciła ,szczególnie w defensywie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?