konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie uprawnia do pisania bzdur.
0
W kadrze tez nestor ich niewiele a tak Wgl to bzdury piszesz
0
Zdaniem Januszy....ahah
0
Wąską nie znaczy z krótką ławką. ..
1
Lewandowski moi zdaniem poza konkurencją
4
Hahahah chyba żartujesz . W formie najlepsza "9" świata, wykończenie genialne, uderzenie z dystansu niewiele gorsze ,potrafi się świetnie zastawic i nie pęka pod wpływem presji,czego więcej chcieć?
0
Gość i tak nic nie rozumie
0
Śmieszne tłumaczenie człowieku: )
0
No to XD.
0
Ile razy wchodzil z ławki? No właśnie... Zamiast krytykować sam zrób lepszy research
0
40 mln to jak za darmo w obecnych czasach i kwotach ,a jeśli zaczekamy do końca kontraktu ktoś może go nam sprzątnąć
2
Co sztucznie wygląda blagam cię bo ta wypowiedź jest tak idiotyczna ze nie wiadomo do czego się odnieść
0
Roberto dostawal bardzo wiele szans w pomocy i każda z nich zmarnowal, już nie mówiąc o tym ze do momentu zmieniania przez enrique jego pozycji boiskowej wcale nie grał ponieważ nie potrafił się przebić. ..
0
Może jest wierzący, i co ci gosciu do tego?
3
Może dlatego ze z Islandia ciągle atakowali i mieli olbrzymia przewagę ,a w pierwszej połowie z rewelacyjnie grająca przecież Chorwacja nie stracili bramki?
0
Jeżeli drugi karny to ta sytuacja z ręka rojo, to nie mogę się zgodzić. Po poddaniu strzału przez Nigeryjczyka sędzia nie miał prawa pokazać jedenastki, ponieważ byłoby to podwójne karanie. A przy tym odgwizdanym karnym ,myślę że sędzia się zagalopował pokazując kartkę mascherano ,ponieważ w ten sposób odciął sobie możliwość sprawdzenia tej sytuacji na varze
0
Ja uważam ze rywale na sparingach byli beznadziejni, jeśli uwazamy sie za drużynę która dobija do czołówki to jak możemy grać sparingi z Litwa drugi rok z rzędu?
0
Można to ocenić także z pozycji rezerw ,jeżeli okaże sie cienki to zostaniemy bez zmiennika? ...
0
Na skrzydle Messi ostatnio grał kilka lat temu
1
Powiedzenie ze któryś z dwójki wymienionych dorasta piłkarsko do poziomu Neymara to zbrodnia.Brazylijczyk to najlepszy skrzydłowy na świecie i nie można z tym nawet dyskutować, ponieważ to naraża na śmieszność
2
Bardziej idiotycznego i clickbaitowego tytułu już się nie da wymyslec
0
Sam wyjdź skoro nie potrafisz uszanować zdania innych
0
Tak ,chowal się żeby nie dostać piłki błagam cię skoncz. ..
1
Najlepszy z całej drużyny Argentyny. Zdecydowanie. Gdy posyłal piłkę do przodu (głównie w kierunku skrzydel ) coś zaczynało się dziać. Natomiast to ze beznadziejni skrzydlowi Pauli wszystko co Messi kreowal to co innego. 10 wygranych pojedynków 1 na 1 tez o czymś świadczy. Później pomagał w wyprowadzeniu piłki. Poza tym jak to się mówi lepiej mądrze biegać niż głupio stać. Gdyby reszta drużyny potrafiła grać w piłkę męskiego oceniano by po tym spotkaniu całkowicie inaczej
0
Straszny z ciebie ignorant ,skoro masz czelnosc wyzywać mnie od rasistów ze względu na to iż użyłem słowa którego nie rozumiesz. Wyraz "Makumba " nie ma absolutnie pejoratywnego znaczenia ,a wręcz przeciwnie, jest kojarzony m.in. z imieniem jednego z afrykańskich bóstw. Jeśli powiemy o typowym polaku że jest Jezusem Chrystusem to będziemy rasistami?
0
Hahahaha kilka sekund ,no i ochydny ze mnie rasista.od momentu wejścia na boisko do strzelenia bramki minęło 7 sekund ,a od wejścia na boisko do kontaktu z piłka 2 sekundy
0
Zagrał bezpieczna piłkę, nie mogl wiedzieć ze sędzia popelni błąd i wpuścił makumbe na boisko
0
Poslal piłkę w momencie gdy ta była w środkowym sektorze boiska a tego nie powinien był zrobić
0
A gdzie wziął się za sedziowanie ? Pokaz mi choćby jedna jego wypowiedź mowiaca o tym ze to wina sędziego. Po drugie nie miał prawa widzieć senegalczyka ,który był po prostu źle wpuszczony na murawe
0
A ogladałeś euro? Niemalże pokonaliśmy końcowego triumfatora, tego który teraz remisję z świetnie grająca Hiszpanią. Ten mecz po prostu nam nie wyszedł i tyle ,ale mamy możliwości na 1/8 na spokojnie. Ogrywamy kolumbijczykow a później może być już tylko lepiej, zresztą Kolumbia również nie zachwyciła ,szczególnie w defensywie