0

A po liceum ludzie nie mają później pracy? Poza tym edukacja w naszym kraju jest darmowa. Kolejnym faktem jest to ,iż inteligencja średniej osoby kończącej szkołę zawodową jest bardzo niska, więc co dziwnego w stwierdzeniu "ameba" ?

1

W naszym kraju nie jest to popularna marka ale to nie oznacza ,że w innych jest tak samo

6

Niesamowita informacja

1

Nikogo nie wysmiewam
Poza tym "zawodówke" , a nie "zawodówka" ,gdybyś ukończył inna szkołę niż wyżej opisaną pewnie znał byś odmianę rzeczowników ;)

0

Równie dobrze można powiedzieć że brazylijscy obrońcy byli za słabi na zweryfikowanie talentu Neymara. ..

1

Obecnie nie ma zawodnika na całym świecie który byłby w stanie konkurować z alba, a juz na pewno nie ma takiego który się zgodzi na rywalizowanie z alba i będzie się czuł jednym z najlepszych na świecie. ... Digne rozegrał wyśmienity sezon i należy zatrzymać go w klubie

3

Może dla tego ze gracze rezerw są obecnie po prostu ciency? Najprawdopodobniej zaliczą kolejny spadek a ty chcesz żeby ich wprowadzać do pierwszego zespołu i sprzedać za grosze świetnego zmiennika, a potem będzie płacz ze nie zarabiam na transferach tyle co inne kluby. ..

0

Mamy dwa trofea w kieszeni, wyjdz z internetu, sezon dla nas jest bardzo udany

0

Mamy prawie dwa pewne trofea a ty mówisz o frajerstwie sezonu ahaha

0

Wygralismy juz praktycznie dwa trofea a ty uważasz ze sfrajerzylismy sezon...

0

Nie wiem czy wiesz ale nawet gdybyśmy wygrali z Roma trafilibysmy na Liverpool i nie mielibyśmy wpływu na dojście realu do finału.

0

Hahaha
Po pierwsze
Kujony są w każdej szkole a nie tylko w liceum, ale patrząc na logikę twojego myślenia to skończyłeś mechanika albo inną zawodówke dla ameb więc doszukiwanie się logiki w twoim komentarzu nie ma sensu.
Po drugie sprawdź znaczenie słowa kujon, bo widzę że nie jest ci znane.

1

Jaki ma związek mój szczebel edukacji do tego, że nie potrafisz się składnie wypowiadać?

3

Messi na 3? Ahhaha

0

Strzeli "golaso"

0

O złotej piłce zadecyduje w grubej mierze mundial,więc szanse Egipcjanina są jak najbardziej nikłe

0

Na co to komu.

0

A gdzie napisałem ,że jest inaczej niż mówisz?

2

Skąd ma wiedzieć czy go boli jeśli nie przeczyta, poza tym uszanowanie zasad pisowni to obowiązek każdego człowieka nie uwazajacego się za małpe

0

Według ciebie rakitic ma dobre warunki fizyczne?

0

Roberto na śp prezentuje się po prostu słabo, potrzebujemy gracza kreatywnego

0

Neymar tez nie grał w żadnej silnej lidze zanim do nas przyszedł a co się później zaczęło dziać tak już wiemy..
Szukać kogoś lepszego? Obejrzales chociaż jeden mecz tego gracza że się wypowiadasz na temat jego poziomu?

2

To strasznie dziwne ,że po wykonaniu sprintu robił wdech, gdyby był młodszy to by zaczął oddychać po meczu

0

To wina Valverde ze uważasz iż real wygra ligę mistrzów..... Proszę cię myśl co piszesz

0

Widać ze nie wytrzymuje? Robił sprinty w ostatnim kwadranse gry.....ale to tak tylko

0

A ogladales dzisiaj Bayern? Widziales ile długich piłek posyla środkowy obrońca na napastnika?

0

A po co tak.

0

Widziales jakie daje wrzutki?

1

Co tam salah, kupmy neymara i ronaldo

4

Zdecydowanie nie prawda,w drugiej połowie obecnego sezonu gra cienko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?