konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A po liceum ludzie nie mają później pracy? Poza tym edukacja w naszym kraju jest darmowa. Kolejnym faktem jest to ,iż inteligencja średniej osoby kończącej szkołę zawodową jest bardzo niska, więc co dziwnego w stwierdzeniu "ameba" ?
1
W naszym kraju nie jest to popularna marka ale to nie oznacza ,że w innych jest tak samo
6
Niesamowita informacja
1
Nikogo nie wysmiewam
Poza tym "zawodówke" , a nie "zawodówka" ,gdybyś ukończył inna szkołę niż wyżej opisaną pewnie znał byś odmianę rzeczowników ;)
0
Równie dobrze można powiedzieć że brazylijscy obrońcy byli za słabi na zweryfikowanie talentu Neymara. ..
1
Obecnie nie ma zawodnika na całym świecie który byłby w stanie konkurować z alba, a juz na pewno nie ma takiego który się zgodzi na rywalizowanie z alba i będzie się czuł jednym z najlepszych na świecie. ... Digne rozegrał wyśmienity sezon i należy zatrzymać go w klubie
3
Może dla tego ze gracze rezerw są obecnie po prostu ciency? Najprawdopodobniej zaliczą kolejny spadek a ty chcesz żeby ich wprowadzać do pierwszego zespołu i sprzedać za grosze świetnego zmiennika, a potem będzie płacz ze nie zarabiam na transferach tyle co inne kluby. ..
0
Mamy dwa trofea w kieszeni, wyjdz z internetu, sezon dla nas jest bardzo udany
0
Mamy prawie dwa pewne trofea a ty mówisz o frajerstwie sezonu ahaha
0
Wygralismy juz praktycznie dwa trofea a ty uważasz ze sfrajerzylismy sezon...
0
Nie wiem czy wiesz ale nawet gdybyśmy wygrali z Roma trafilibysmy na Liverpool i nie mielibyśmy wpływu na dojście realu do finału.
0
Hahaha
Po pierwsze
Kujony są w każdej szkole a nie tylko w liceum, ale patrząc na logikę twojego myślenia to skończyłeś mechanika albo inną zawodówke dla ameb więc doszukiwanie się logiki w twoim komentarzu nie ma sensu.
Po drugie sprawdź znaczenie słowa kujon, bo widzę że nie jest ci znane.
1
Jaki ma związek mój szczebel edukacji do tego, że nie potrafisz się składnie wypowiadać?
3
Messi na 3? Ahhaha
0
Strzeli "golaso"
0
O złotej piłce zadecyduje w grubej mierze mundial,więc szanse Egipcjanina są jak najbardziej nikłe
0
Na co to komu.
0
A gdzie napisałem ,że jest inaczej niż mówisz?
2
Skąd ma wiedzieć czy go boli jeśli nie przeczyta, poza tym uszanowanie zasad pisowni to obowiązek każdego człowieka nie uwazajacego się za małpe
0
Według ciebie rakitic ma dobre warunki fizyczne?
0
Roberto na śp prezentuje się po prostu słabo, potrzebujemy gracza kreatywnego
0
Neymar tez nie grał w żadnej silnej lidze zanim do nas przyszedł a co się później zaczęło dziać tak już wiemy..
Szukać kogoś lepszego? Obejrzales chociaż jeden mecz tego gracza że się wypowiadasz na temat jego poziomu?
2
To strasznie dziwne ,że po wykonaniu sprintu robił wdech, gdyby był młodszy to by zaczął oddychać po meczu
0
To wina Valverde ze uważasz iż real wygra ligę mistrzów..... Proszę cię myśl co piszesz
0
Widać ze nie wytrzymuje? Robił sprinty w ostatnim kwadranse gry.....ale to tak tylko
0
A ogladales dzisiaj Bayern? Widziales ile długich piłek posyla środkowy obrońca na napastnika?
0
A po co tak.
0
Widziales jakie daje wrzutki?
1
Co tam salah, kupmy neymara i ronaldo
4
Zdecydowanie nie prawda,w drugiej połowie obecnego sezonu gra cienko