0

Jak to jest ,że my mamy praktycznie zaklepane dwa puchary a wszyscy chcą wyrzucić pół składu i trenera, a Real jest najgorszy w lidze od lat ,z pucharu krajowego odpadł w równie beznadziejnym stylu a jedyne co go ratuje to walka o ligę mistrzów z której o mało co nie odpadł a wszyscy kibice białych uważają ze sezon może być dobry? Czyżbyśmy my,kibice Barcelony wymagali od swojej drużyny więcej niż realowcy?

0

Zmiana formacji wiele zmieni, przypominam ze za czasów guardioli tez graliśmy tak naprawdę 4:4:2 ,ponieważ iniesta był fałszywym skrzydlowym

0

Trener zawsze ma wpływ na wynik,to on ustala skład i taktyke

1

38 meczów bez porażki a ty chcesz zwalniać trenera, dodam tylko ze to jego pierwszy sezon a wciąż walczy o dublet

0

Z tym vasquezem to trafiles niesamowicie haha

0

"zaczął czuć styl gry Barcy, zaczął łapać o co tutaj chodzi, jeszcze parę meczy i zobaczycie jak odpali Dembele tak jak za czasów Bundesligi "
Twój komentarz z początku stycznia ,myślę ze to nie wymaga komentarza...

8

Sa polfinalistami ligi mistrzów, więc mają bardzo dużą szanse na wygranie trofeum

0

Czyli uważasz ze wprowadził Gomesa nie z myślą zmiany obliczu spotkania? Ze zrobił to żeby stracić trzecią bramkę?

0

A mógłbyś odpowiedzieć na temat ? Bo to trudno nazwać argumentem

0

Szansa na to ze lvp zostanie bez pucharu w tym roku nadal jest duża, a Barca dała mu lepszy kontrakt i najprawdopodobniej dwa puchary, myślę ze nie żałuje transferu

0

Kogo obchodzi opinia publiczna Janusz którzy oglądają piłkę okazyjnie?

0

Co w tym dziwnego ze grali odważniej skoro nie mieli czego bronić? Pewnie jak barca miażdzyła real w meczu ligowym to wychwalałeś trenera pod niebiosa

0

Uważasz ze przy 0:2 nie wprowadza się graczy defensywnych? Haha ,a co myślisz ze on nie został wprowadzony do rozbijania ataków rywali? E tamtym momencie 0:2 to był wynik który nas promował i wpuszczenie Gomesa wydawało się bardzo rozsądne

0

Czyli uważasz ze zawinil przy straconej bramce? Skoro miał wspierać defensywe to w czym cię dziwią podania do właśnie defensywy, bo nie rozumiem

0

Zmartwie cię ale on nie rozumie Polskiego: (

0

Hahaha tak ,u nas wszyscy zarabiają miliardy a u nich drobne.. Daj spokój

0

Strasznie słaba? Jest najlepszą od 3 lat , Coutinho busquets rakitic praktycznie cały sezon w gazie podobnie jak Iniesta, niech jeden zły mecz nie zamaże nam całego sezonu

0

To samo można powiedzieć o twoim komentarzu

0

Bez przesady, kompromitacja to by była gdybyśmy nie wyszli z grupy jak Atletico, przypominam ze wciąż walczymy o dublet który nestor naprawdę blisko. Real ma szanse tylko na lm a w lidze prezentuje sie najsłabiej od X lat ,a nikt nie mówi tam o kompromitacji

0

Nie mógł być już gorszy

7

Gomes wszedł i nie zaprezentował ze gorzej od reszty zespołu

0

Zdobywanie pucharów- co za różnica

0

Dostanie się do ligi mistrzów,kasa i puchar w gablorcie- NIC NIE ZMIENIA

2

Gra bardzo dobrze i zostanie mistrzem Anglii, to mało?

0

Kolega powinien sie udać na kurs czytania ze zrozumieniem. Jeśli w pucharze grają zmiennicy to jakim cudem ma tak wpłynąć na grę pierwszej 11?

0

U nas bardzo często grają zmiennicy w pucharze tak samo jak w realu więc o jakiej zadyszce mówisz

2

Wygra salah bo głosują turasy

3

Nie odpuszcza tylko z nich odpada a to znacząca różnica

0

Co konkretnie nie podoba ci się w jego wypowiedzi, ma rację co do tego ze semedo faulował jego zawodnika

0

Bo gdyby byli to by grali w pierwszej drużynie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?