0

Real miał szczęście, a psg właśnie cwaniactwa zabrakło- takiego jakie zaprezentował kross gdy wywalczył karny

1

Porównanie do robotnika kopiącego rowy jest tak żenujące ze zastanawiam się czy ty tak na serio. ..

0

Najpierw prosi o zderukowanie kadry a potem mówi ze się cieszy ze Gomes nie odszedł, lekka hipokryzja no ale z drugiej strony to co miał powiedzieć: D

1

Valverde prosił o zredukowanie kadrja ilu zawodników mniej liczy drużyna po zimowym okienku?

0

A skąd wiesz ze trenerowi się nie podobało? Wpuścił w jego miejsce zawodnika o całkowicie odmiennej charakterystyce i z innymi zadaniami taktycznymi. Tak jak to ma w zwyczaju ,w pierwszej polowie analizował grę rywala , a w drugiej połowie zdecydował się na wpuszczenie coutinho ponieważ uznał ze ten ma argumenty w swojej grze ,które pasują na takiego rywala. Ślepe najeżdżanie na Gomesa mija się z celem

2

Co nie podobało ci się w grze portugalczyka? Dobrze się ustawiał, stopował grę rywali w środkowej strefie boiska. To nie jest zawodnik który ma pokazywać fajerwerki

2

Poza jedną groźną stratą gomes wyglądał w tym spotkaniu całkiem nieźle

0

Komentarz usunięty

0

http://www.fcbarca.com/mobile/81287-betis-barcelona-najlepsze-najgorsze-wg-fcbarcacom.html
Chyba wszyscy wiedzą że Verma to mega doświadczony grajek

0

Jeśli według ciebie doświadczenie to nie wszystko co z biegiem lat wypracowuje i dostrzega sie podczas gry tylko granie w spotkaniach od półfinałów ligi mistrzów w górę to ja nie mam pytań. .. Chyba nigdy nie grałeś w piłkę nawet w ogorkowej lidze

0

Co ma do rzeczy jakiś grajek z polskiej żenady o nazwie Legia warszawa?

0

Wszystkie klauzule powinny być za wysokie ,bo później wychodzą takie cyrki jak z Neymarem. A jeśli dany klub stara sie o któregoś z naszych zawodników to i tak można go sprzedać taniej tak jak teraz mascherano

0

Akurat sytuacja z Mascherano to sprawa wyjątkowa. Za to ile u nas grał ,za to ile znaczył dla klubu nie utrudnianie mu odejścia należy mu sie jak psu buda.

0

Mylisz sie ,to jest ściśle ze sobą powiązane. Jeśli na boisku jest arogancki to w szatni również ;)

0

Doświadczenie zdobywa sie wraz z wiekiem, uważasz ze mbappe jest doświadczony bo rozegrał półfinał ligi mistrzów?

0

Na podstawie tego jak sie wypowiada, ze jest najlepszy itd . Ciekawe czy sam w to wierzy

0

Verma transferem nie był, poza tym jeśli uważasz ze doświadczenie zyskuje sie tylko w ważnych meczach to nic nie wiesz o piłce

0

Potencjał Denis ma o wiele większy niż Roberto. Mowie o dryblingu, wizji gry. Gdy Roberto grał w środku pola to nie był w stanie załapać sie do pierwszego składu przez długi czas.

0

Na pewno to przeczyta, po polsku

0

Za dobry na tą pozycje? Według tego każdy zawodnik grający w środku pola jest lepszym piłkarzem niż boczny obrońca..

0

A skąd to wiesz?

0

Co znaczy "On graki!"??

0

A kto ci powiedział ze oni ustawiają klauzulę na poziomie który ktoś jest w stanie zapłacić?

0

Verma doświadczenie ma ogromne

0

Co to znaczy "ile jaką "?

0

Chodziło mi o to, że poza boiskiem jest narcyzem aczkolwiek prawdą jest , że na boisku również: )

0

Oceniam to co widzę. A widzę że Ronaldo to narcyz który jest w sobie zakochany

0

Myślisz pojęcia, chodzi o to ze był wybitnym obrońcą jak na swój wzrost, wiadomo że wyżsi stoperzy są w stanie zaprezentować lepszy poziom. Ale jak dla mnie wśród obrońców do 1,75 Argentyńczyk to najlepszy stoper

0

Gdyby gdyby... To ze nie kupili wysokiego stopera pozwoliło rozwijać sie argentynczykowi, który jak wcześniej kolega wspomniał grał jak na swoje warunki wybitnie. Potrafił sie doskonale ustawić, wyczyścić rywala w trudnej sytuacji. Gdyby nie ten wzrost byłby uznawany za obronce kompletnego

0

Słuszna uwaga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?