konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real miał szczęście, a psg właśnie cwaniactwa zabrakło- takiego jakie zaprezentował kross gdy wywalczył karny
1
Porównanie do robotnika kopiącego rowy jest tak żenujące ze zastanawiam się czy ty tak na serio. ..
0
Najpierw prosi o zderukowanie kadry a potem mówi ze się cieszy ze Gomes nie odszedł, lekka hipokryzja no ale z drugiej strony to co miał powiedzieć: D
1
Valverde prosił o zredukowanie kadrja ilu zawodników mniej liczy drużyna po zimowym okienku?
0
A skąd wiesz ze trenerowi się nie podobało? Wpuścił w jego miejsce zawodnika o całkowicie odmiennej charakterystyce i z innymi zadaniami taktycznymi. Tak jak to ma w zwyczaju ,w pierwszej polowie analizował grę rywala , a w drugiej połowie zdecydował się na wpuszczenie coutinho ponieważ uznał ze ten ma argumenty w swojej grze ,które pasują na takiego rywala. Ślepe najeżdżanie na Gomesa mija się z celem
2
Co nie podobało ci się w grze portugalczyka? Dobrze się ustawiał, stopował grę rywali w środkowej strefie boiska. To nie jest zawodnik który ma pokazywać fajerwerki
2
Poza jedną groźną stratą gomes wyglądał w tym spotkaniu całkiem nieźle
0
Komentarz usunięty
0
http://www.fcbarca.com/mobile/81287-betis-barcelona-najlepsze-najgorsze-wg-fcbarcacom.html
Chyba wszyscy wiedzą że Verma to mega doświadczony grajek
0
Jeśli według ciebie doświadczenie to nie wszystko co z biegiem lat wypracowuje i dostrzega sie podczas gry tylko granie w spotkaniach od półfinałów ligi mistrzów w górę to ja nie mam pytań. .. Chyba nigdy nie grałeś w piłkę nawet w ogorkowej lidze
0
Co ma do rzeczy jakiś grajek z polskiej żenady o nazwie Legia warszawa?
0
Wszystkie klauzule powinny być za wysokie ,bo później wychodzą takie cyrki jak z Neymarem. A jeśli dany klub stara sie o któregoś z naszych zawodników to i tak można go sprzedać taniej tak jak teraz mascherano
0
Akurat sytuacja z Mascherano to sprawa wyjątkowa. Za to ile u nas grał ,za to ile znaczył dla klubu nie utrudnianie mu odejścia należy mu sie jak psu buda.
0
Mylisz sie ,to jest ściśle ze sobą powiązane. Jeśli na boisku jest arogancki to w szatni również ;)
0
Doświadczenie zdobywa sie wraz z wiekiem, uważasz ze mbappe jest doświadczony bo rozegrał półfinał ligi mistrzów?
0
Na podstawie tego jak sie wypowiada, ze jest najlepszy itd . Ciekawe czy sam w to wierzy
0
Verma transferem nie był, poza tym jeśli uważasz ze doświadczenie zyskuje sie tylko w ważnych meczach to nic nie wiesz o piłce
0
Potencjał Denis ma o wiele większy niż Roberto. Mowie o dryblingu, wizji gry. Gdy Roberto grał w środku pola to nie był w stanie załapać sie do pierwszego składu przez długi czas.
0
Na pewno to przeczyta, po polsku
0
Za dobry na tą pozycje? Według tego każdy zawodnik grający w środku pola jest lepszym piłkarzem niż boczny obrońca..
0
A skąd to wiesz?
0
Co znaczy "On graki!"??
0
A kto ci powiedział ze oni ustawiają klauzulę na poziomie który ktoś jest w stanie zapłacić?
0
Verma doświadczenie ma ogromne
0
Co to znaczy "ile jaką "?
0
Chodziło mi o to, że poza boiskiem jest narcyzem aczkolwiek prawdą jest , że na boisku również: )
0
Oceniam to co widzę. A widzę że Ronaldo to narcyz który jest w sobie zakochany
0
Myślisz pojęcia, chodzi o to ze był wybitnym obrońcą jak na swój wzrost, wiadomo że wyżsi stoperzy są w stanie zaprezentować lepszy poziom. Ale jak dla mnie wśród obrońców do 1,75 Argentyńczyk to najlepszy stoper
0
Gdyby gdyby... To ze nie kupili wysokiego stopera pozwoliło rozwijać sie argentynczykowi, który jak wcześniej kolega wspomniał grał jak na swoje warunki wybitnie. Potrafił sie doskonale ustawić, wyczyścić rywala w trudnej sytuacji. Gdyby nie ten wzrost byłby uznawany za obronce kompletnego
0
Słuszna uwaga