konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak ktoś bedzie próbował cię zamordować to zglosisz to na policje czy nie bo to "konfidenctwo"?
0
Moim zdaniem wprowadzenie zakazu handlu w niedzielę to paranoja ale rozumiem ze masz inne zdanie i myślę ze jest to sprawa która powinna być rozstrzygnięta w referendum
1
Gram w osiedlowym klubie , który za prezesa ma co by nie mówić człowieka w nie najmłodszym wieku, poslugujacego się językiem zazwyczaj nienalezytym, krzykliwym, po prostu taką chamską starą gwarą. Gdy oglądam mecze z komentarzem pseudokomentatora hajty mam wrażenie jakby to był właśnie pan prezes mojego osiedlowego klubu. Szczerze mówiąc kompletnie nie rozumiem zarówno tego jak dostał się przed mikrofon, ale i tego ,ze są ludzie którym się to podoba. jedynym wytlumaczeniem jest to, że są to ludzie którzy nigdy dobrego komentarza meczowego nie słyszeli, lub po prostu "propsują" Hajte dla jaj.
0
To był sarkazm, za 30 mln to Leicester sprzedaloby nam jedną nogę Mahreza
0
To tylko jeden mecz ,równie dobrze mozna powiedzieć ze Asensio to przekot po innym jednym meczu- el classico
0
Ja myślę ze za 15 mln maks
0
W takim razie wystawmy w jego miejsce innego zawodnika, ale nie koniecznie zawsze paco, bo nie wiemy czy prezentuje równą formę
3
A co sądzicie o transferze Weigla do Barcy ? Chłopak ma technikę nie z tej ziemi, myślę ze idealnie by pasowal do naszego stylu gry
0
Akurat możliwości do rotacji to valverde ma większe od Enrique i to sporo
0
Leo słabiej? A ty ogladaleś wczoraj mecz?
1
Bez przesady, to pierwszy dobry mecz paco w tym sezonie, powinien dostawać szanse ale nie ma sensu od razu rezygnować z Suareza- bo ten gdy znajdzie formę to zjada Paco na śniadanie
0
Był solidnym zmiennikiem? Jedyne co robił to marnowal sytuacje bramkowe.
Pique wrócił wczoraj do dobrej formy? Jedyne czym się wykazał to nie upilnowanie strzelca jedynej dla sevilli bramki, no może jeszcze kryciem na radar zawodnika przyjezdnych w sytuacji gdy umtiti popełnił błąd i ten zdołał oddać groźny strzał
1
Jak widac wstawianie go jako świętej krowy do pierwszego składu też nic nie daje
0
Przecież oficjalnie podało juve info że po kłótni w szatni w finale lm alves musi opuścić klub.
0
W takim razie co było twoim zdaniem nie tak?
0
Pobierz sobie acestreama albo jeszcze lepiej deltamediaplayera i nie dziaduj ze streamami: )
1
Uważam dokładnie tak samo jak ty,to ze mieliśmy świetnych wychowankow o określonym stylu gry nie oznacza ze wyznaczają kierunek wszystkich przyszłych zawodników "bo oni byli Barceloną "
0
Z miłości to zostałby w Barcelonie ale zarząd był przeciwny wiec co miał zrobić, zakończyć karierę?
Z juve przeszedł przeszedł nie z powodu pieniędzy a konfliktu w szatni więc gdzie tu najemnictwo?
1
Co w tym nie sensownego? Jest użyte jak najbardziej poprawnie
3
To ciekawe bo paulinho doskonale pasuje do stylu gry barcy,co tak wogóle oznacza według ciebie pomocnik który posiada "barceloński styl "
0
Ronaldo to po prostu inna pozycja i porównywanie ich nie ma większego sensu
0
Argument godny mistrza hahaha.
17
Komentarz usunięty
0
Sam sobie przeczysz. Najpierw piszesz, jakby krótki staż kibicowski był wadą, a potem przyznajesz że już nawet nie czytasz komentowanych artykułów bo przecież "masz duży staż " :D
0
"Mecz rozegrany zostanie o nietypowej porze, a jego data spowodowana jest występem Realu Madryt w Klubowych Mistrzostwach Świata 2017. Królewscy będą mieli również rozegrany jeden pojedynek mniej z powodu przełożenia spotkania z Leganes, które prawdopodobnie odbędzie się 14 lub 21 lutego."- wszystko to napisane jest w artykule, a ty piszesz ze mecz zostanie przełożony haha
0
Przytocz mi ten argument prosze,i jeżeli potrafisz odpowiedz na mój, ten o braku znajomości tematu na który sie wypowiadasz.
0
"Ty się kompromituj. " - myślę że nie wymaga to komentarza gdyż mówi samo za siebie.
"Kibucujesz temu klubowi pewnie 2 lata "- nie wiem jakie znaczenie przy znajomości treści artykułu ma staż kibicowski ale pewnie sam nie jesteś w stanie mi tego wytłumaczyć...
0
Haha człowieku w artykule jest wszystko napisane ale ty tego nie wiesz gdyż najwidoczniej nawet nie czytasz tego co komentujesz: ) A argumenty ad personam (wygoogluj sobie co to znaczy) tylko świadczą o twoim braku argumentów. Świadczą o tym również twoje komentarze w których brak jakiejkolwiek logiki i elementarnych podstaw języka którego używasz, niestety, błędnie ;(
0
Nie kompromituj się. Piszesz głupoty a ja mam prawo je zdementować pokazując twój brak znajomości komentowanego artykułu, i ortografii również.
0
Mój błąd, nie założylem ze są ludzie którzy logują się na portal największego wroga i zakładają tam konta. ...