1

ja tez chce grac w barcelonie a nie gram, jak to wytlumaczysz? :(

0

a jak pojdzie dobrze to ma z bomby sporo :)

0

To ze chce odejść przekresla wobec ciebie to ze kocha barcelone? Twoim zdaniem powinien zostać nie patrząc na to co się wydarzy dalej z jego karierą tylko slepo siedzieć w klubie który wykonuje nieudolne transfery i ma w zarządzie samych klamcow, tylko dla tego ze kocha klub? Każdy patrzy na siebie a sytuacja wygląda tak ,ze skład na przestrzeni lat wygląda coraz słabiej a on na pewno o to widzi, tym bardziej ze przed nim już ostatnie lata gry na najwyższym poziomie, wiec nic dziwnego że wywiera presję na klubie czekając z przedłużeniem kontraktu. Dokłada tym samym swoja cegielke do upadku obecnego zarządu, z którym ma na pieńku nie od dzisiaj

0

Gdzie się można zgłosić po takie cudo?

0

Filii.tv powinno być lub na iitv ;)

16

Tak masz racje chce odejść to podpisze umowę z zarządem, przez który jeszcze nie przedlużył umowy, masz racje, jesteś genialny.

0

*jego

0

Wszędzie widzisz teorie spiskowe?

0

Koles się po prostu pomylil

0

Jedyne 50 mln siedzi na lawie, a jak wchodzi to gra słabo

0

życzysz mu zastraszania i zwolnienia, poza tym na jego miejsce przyszlo by setki chętnych, niestety tych na poziomie valverde niewielu, ale trenerem barcelony chce byc kazdy trener

0

bo to strona dla kibicow , a ty piszesz z taka narracja jakbyś chcial aby zwolniono trenera i wszystko sie do konca posypało

0

jestes kibicem Barcelony czy przeciwnikiem bo zaczynam sie powoli gubić

1

na pewno nie beda mu pozniej utrudniali pracy ani straszyli zwolnieniem- masz racje

0

"Jak nalezy" - dalej nie czytam...

0

Walka o wolność kraju jest dla każdego kto żyje w nim gdy kraj jest wolny -jeżeli nie chce walczyć o wolność kraju , niech nie żyje w nim gdy kraj jest wolny

0

Ten kolega wszędzie pisze mega głupoty ;)

0

Napisałem- kilka drużyn na poziomie top (w zasadzie to nie kilka a dwie-zobaczymy jak poradzi sobie w tym sezonie Rb Lipsk)

0

w stosunku do czego ta odpowiedz xD
to ze kolega nie popiera transferu dwoch konkretnych zawodnikow od razu stawia go w sytuacji wedlug której nie chce przeprowadzic zadnego transferu?

1

zdecydowanie jedna z kilku najmocniejszych na swiecie, to ze kluby nie sa medialne nie znaczy ze jestwyjatkowo cienka, lepsza na pewno jest angielska hiszpanska ale czy juz niemiecka? tam tez jest tylko kilka druzyn na poziomie top.
poza tym samo przyjscie i rywalizowanie z zawodnikami takimi jak ma obecnie psg da mu bardzo duzo potrzebnego doswiadczenia.
Myślę też , ze zajda daleko w lidze mistrzow ale tego dowiemy sie po czasie

1

dlaczego akurat laporta mialby to zrobic? swego czasu tez wszyscy chcieli wydalic go z klubu, ba , nawet bylo wotum nieufnosci ale frekwencja byla o kilka procent za niska ... to nie jest odpowiedni czlowiek ale chetnie poznam twoje argumenty

5

Przypominam ze za rządów laporty tez zastosowano wotum nieufności, wiec taki święty tez nie jest

0

Kupmy starego gracza bez równej formy bo lubi się z messim jesteś najlepszym trenerem świata podziwiam twoje nowatorskie spojrzenie na ten sport.

0

Neymar tez mówił otwarcie ze kocha Barcelone a jakoś większość teraz nie ma o nim dobrej opinii

9

Co takiego? Człowieku ..to reprezentacja NARODOWA , chcą pomoc atmosferze w kadrze i zawodnikowi a ty ich atakujesz, na pewno nie jest to zagranie pod publiczke , no chyba ze uważasz że publiczka która jest fanami realu (zdziwię cię- kibice reprezentacji Hiszpanii to także w dużej mierze fani realu!) będzie zadowolona ze wspomagania przez zawodników swojego klubu zawodnika największego ligowego rywala, i to jeszcze takiego który przez kibiców owego klubu jest nienawidzony. Tak myślisz?

0

Nie rozumiesz, zmiennicy są nam już nie potrzebni! Jako zmiennik na skrzydle może grać paco, deulofeu ,Roberto,vidal, nawet Denis Suarez, Di Maria jest zbędny. Musimy kupić ofensywnego pomocnika i zacząć sprzedawać

0

Po co nam enty zmiennik? Potrzeba człowieka do pierwszego składu

0

Szczególnie w rewanżu nas rozwalal

0

Chcieli wszyscy? W ankiecie niego transferu nie popierala nawet połowa wiec nie wiem skąd te dane...

8

A kiedy miał zacząć jak ma 20 lat ,w brzuchu matki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?