0

To inny komentarz,ja odpowiadałem co do tego ze enrique nie prowadził dużego klubu :p

2

O topie topow nikt nic nie wspominał

2

enrique trenowal rome ,ktora zdecydowanie nalezy do grona duzych klubow

0

jak mogl nie zrobic pierwszego wrazenia? jezeli nie zrobil pierwszego to nie mogl zrobic zadnego, a jezeli nie zrobil zadnego to nie mozesz miec wyrobionej opinii na jego temat, tj uznac ze jest za slaby na prowadzenie barcelony

1

Wszyscy mają grać z Barcelona na plecach? A jak będzie atak islamu w Madrycie to Barca ma grać z napisem Madryt na plecach?

0

I niby co sędziowie mogą w związku z brakiem nazwisk zrobić na minus

0

Jak obstawiacie najblizsze derby Londynu?

0

Skąd takie info?

0

Zmiennicy to to samo co gracze z ławki :)

0

Bez przesady,na pewno nie celowo osłabiają klub

1

Gdyby przychodził na chwile nie podpisał by takiego kontraktu!

0

Przy takich uderzeniach to i tak byłby pusty przelot

0

mysle ze aleix vidal jest ciekawa opcja jako wahadlo

2

Śmiech na sali to wzbudza co najwyżej twój komentarz który wcale nie jest powiązany z artykułem

0

Jest , co widać właśnie na przykładzie coutinho i dembele
Coutinho tez może odejść,zapłaci karę i po sprawie jak nie chcial grać 5 lat to mógł nie przedłużać ostatnio kontraktu

0

Sam się zgodził na to żeby grać tam orzeł określony czas ,na okreslonych warunkach . Z pracy możesz odejść? Niby jakiej? Bo w Polsce jeżeli chcesz się zwolnić to musisz pracować jeszcze minimum 31 dni (okres wypowiedzenia)

0

Podpowiem ze ostatnie mecze nie były w rytmie meczowym,w ogóle nie były w żadnym rytmie

0

Podpisali kontrakt? Podpisali
Nie są żadnymi niewolnikami, a ja na miejscu klubu który ma gracza mówiacego ze "nie chce tutaj grać " z automatu zeslalbym go do rezerw, zgodził się na kontrakt to ma grać,otrzymują tyle kasy ze mówienie iż są niewolnikami jest idiotyczne

0

Widziales ostatnie mecze krychowiaka w kadrze?

6

Skoro jesteś kibicem realu i cieszyles się z tego ze twoja drużyna dostała wp****** od największego rywala jakim jest Barcelona to ja już nie wiem co jest nie tak

0

Hahahaha.

10

Prawda jest taka ze sędziowie to realowi wygrali ligę, a nie barcelonie

0

wie ktos gdzie dam rade obejrzec cale spotkania ostatniej kolejki premier league ? najlepiej z pl komentarzem

0

nie powiedzial ze go nie brzydza symulki ronadlo, po prostu wczoraj symulowal suarez wiec omówił jego temat

0

nie ma wydzwieku , bo nie ma wielu takich spotkan jak klasyk

0

nurkowal wczoraj, nurkowal w rewanzu z paryzem, nurkowal w lidze angielskiej,ciagle dyskutuje bez sensu z sedziami...

0

Z tego linku wchodzi elegancko:D
Ale wycofali paysafecard wiec i tak pewnie nici z grania..

0

Jeśli chcesz wyślę ci link do canal + w HD bez żadnych scinek, polskiego acea się nie doszukasz

0

Unibet tez wycofany: (

0

I jeszcze rose chce odejść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?