konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To inny komentarz,ja odpowiadałem co do tego ze enrique nie prowadził dużego klubu :p
2
O topie topow nikt nic nie wspominał
2
enrique trenowal rome ,ktora zdecydowanie nalezy do grona duzych klubow
0
jak mogl nie zrobic pierwszego wrazenia? jezeli nie zrobil pierwszego to nie mogl zrobic zadnego, a jezeli nie zrobil zadnego to nie mozesz miec wyrobionej opinii na jego temat, tj uznac ze jest za slaby na prowadzenie barcelony
1
Wszyscy mają grać z Barcelona na plecach? A jak będzie atak islamu w Madrycie to Barca ma grać z napisem Madryt na plecach?
0
I niby co sędziowie mogą w związku z brakiem nazwisk zrobić na minus
0
Jak obstawiacie najblizsze derby Londynu?
0
Skąd takie info?
0
Zmiennicy to to samo co gracze z ławki :)
0
Bez przesady,na pewno nie celowo osłabiają klub
1
Gdyby przychodził na chwile nie podpisał by takiego kontraktu!
0
Przy takich uderzeniach to i tak byłby pusty przelot
0
mysle ze aleix vidal jest ciekawa opcja jako wahadlo
2
Śmiech na sali to wzbudza co najwyżej twój komentarz który wcale nie jest powiązany z artykułem
0
Jest , co widać właśnie na przykładzie coutinho i dembele
Coutinho tez może odejść,zapłaci karę i po sprawie jak nie chcial grać 5 lat to mógł nie przedłużać ostatnio kontraktu
0
Sam się zgodził na to żeby grać tam orzeł określony czas ,na okreslonych warunkach . Z pracy możesz odejść? Niby jakiej? Bo w Polsce jeżeli chcesz się zwolnić to musisz pracować jeszcze minimum 31 dni (okres wypowiedzenia)
0
Podpowiem ze ostatnie mecze nie były w rytmie meczowym,w ogóle nie były w żadnym rytmie
0
Podpisali kontrakt? Podpisali
Nie są żadnymi niewolnikami, a ja na miejscu klubu który ma gracza mówiacego ze "nie chce tutaj grać " z automatu zeslalbym go do rezerw, zgodził się na kontrakt to ma grać,otrzymują tyle kasy ze mówienie iż są niewolnikami jest idiotyczne
0
Widziales ostatnie mecze krychowiaka w kadrze?
6
Skoro jesteś kibicem realu i cieszyles się z tego ze twoja drużyna dostała wp****** od największego rywala jakim jest Barcelona to ja już nie wiem co jest nie tak
0
Hahahaha.
10
Prawda jest taka ze sędziowie to realowi wygrali ligę, a nie barcelonie
0
wie ktos gdzie dam rade obejrzec cale spotkania ostatniej kolejki premier league ? najlepiej z pl komentarzem
0
nie powiedzial ze go nie brzydza symulki ronadlo, po prostu wczoraj symulowal suarez wiec omówił jego temat
0
nie ma wydzwieku , bo nie ma wielu takich spotkan jak klasyk
0
nurkowal wczoraj, nurkowal w rewanzu z paryzem, nurkowal w lidze angielskiej,ciagle dyskutuje bez sensu z sedziami...
0
Z tego linku wchodzi elegancko:D
Ale wycofali paysafecard wiec i tak pewnie nici z grania..
0
Jeśli chcesz wyślę ci link do canal + w HD bez żadnych scinek, polskiego acea się nie doszukasz
0
Unibet tez wycofany: (
0
I jeszcze rose chce odejść