0

No to teraz po uplywie czasu jestesny madrzejsi wiec powiedz mi kto jest w stanie zastąpić neymara ,bo moim zdanie nie ma nikogo takiego

0

Choragiewki....

0

Tez nie rozumiem zachwytow na gosciem który zaliczyl jeden dobry sezon

0

Coutinho i dembele to tak 23% ze sie uda dwa kozackie transfery przeprowadzić , a z tym zarzadem to 2,3%

0

Mozna to gdzies ogladac? To jakies kwalifikacje czy zwykle testy?

0

Deulofeu za takie drobne to mega okazja
Halilovic przyszłością barcy? Skoro klub sprzedal go za takie drobne to uwazali inaczej, a to oni codziennie z nim pracowali i widzieli jego gre

1

Ja to sje zastanawiam w jaki sposob jest to teraz bardziej sprawiedliwe

0

Nie wielu różnych źródeł, źródło będzie tylko jedno ,w końcu to jeden klub go wykupuje

0

Beznadziejnie żałosne zachowanie zarządu który tylko sie kompromituje łamiąc warunki umowy. To czy neymar opłaci klauzule to tylko hipotetyczna teza do ktorej ma prawo właśnie dlatego , że zarząd jest na tyle głupi żeby pójść na taki deal

0

Zadaniem zarządu bylo pomyslec ze klauzula jest za niska .Na tym m.in polega ich praca żeby o tym wiedziec

0

widzialem ostatnie statystyke wyswietlen na mediach spolecznosciowych Neymara w porównaniu np. z Messim czy Suarezem i dzięki sadze z psg brazylijczyk ma kilkukrotnie wieksze obroty od wczesniej wymienionych ,a samo to juz mu zwieksza przychód

1

nawet gdyby nie gral 4 lata obok messiego to bylby w stanie byc liderem europejskiej potegi, to nie Messi dał mu talent, a bóg

1

Ale żenada. Moze ma przestać oddychac bo nie tak ma zachowywac sie przyszly zdobywca tej g**** wartej nagrody??

0

dobrze napisał, nie trafil do siatki wiec nie trafil z karnego

0

moze byc tak ze zrobil to dla promocji (kosztem dobrego wizerunku) i dla tego nie komentuje plotek

2

może zamierza wrócic do atleti? to bardzo dobrze pasuje do stycznia

0

kilka zapisów jest jawne więc tak, wiem :)

0

chodzi o to , ze trzeba byc kretynem żeby bedąc zarządem tak wielkiego klubu jak Barcelona nie umiescic zapisu o wyplaceniu pieniedzy w zaleznosci od liczby rozegranych sezonow, mowiąc bardziej kolokwialnie jezeli Neymar odejdzie to ostro wydyma cały zarząd

0

to sie nazywa brak honoru i klasy

0

jak to dobry ruch ze strony zarządu? Byli na tyle glupi ze dali sie zrobic w bambuko ,to teraz powinni zapłacić .Umów nalezy dotrzymywać, dlatego powinni natychmiast wypłacić cala kwote ojcu Neymara

0

Kolejne beznadziejne zachowanie zarządu, jeżeli byli na tyle głupi zeby zgodzic sie na tą premie to teraz nir mają nic do gadania i muszą wypłacić całą ustaloną kwote

1

31 sierpień 23:59 a nie 1 wrzesień

0

Milczy ze względu na to że nie jest pewny czy da die przeprowadzić jego transfer,tak mi sie wydaję, możliwe tez że nadal sie waha co do wyboru. Nie uważam też żeby Neymar był bucem, spróbujmy postawic sie na jego miejscu. Grając w barcelonie w której nie jest liderem (a na pewno ma ambicje bycia liderem zespolu) otrzymuje propozycje grania w klubie w którym bedzie najważniejszą postacią, niekwestionowanym liderem + plus zarobi kupe kasy. Teraz ma dylemat -zostać w Barcelonie która mimo wszystko sporowo wciąż jest poziom wyżej od paryskiego klubu ,lub zostac liderem Psg i zarobić kupę kasy.

1

Co to za stereotyp? Nic dziwnego ze sie waha skoro czeka go byc moze najwazniejsza decyzja w życiu

0

Na pewno wszyscy nastawiają sie na to że bedzie kontuzjowany caly sezon masz rację ;)

1

tylko trzech? moze jeszcze Grieezman peszko i Hazard a na wszelki wypadek dokupmy di marie

0

Nie ślepym, wystarczy nie znać sie na pilce i widzieć tylko to co zawodnik robi mając pilke przy nodze, a ustawianie stosowanie pressingu itd ignorowac...

0

Tak myślałem że trol xD

0

Jesli neymar odejdzie to bedzie wystepowal na lewym skrzydle

0

Zeszly sezon byl nieudany bo tak jak powiedziałes jest łamliwy i to wyeliminowalo go z dużej części sezonu,ale jak jest zdrowy to potrafi pokazać troche dryblingu i techniki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?