konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bvb nie siedzi cicho, barcelona zresztą też
0
Mozna prosic o link bo niczego takiego nie pamiętam? Poza tym opuszczał klub do Brazylii tylko gdy zezwalal na to trener(tj.przy pierwszych rundach puchary króla, gdy pauzowal za kartki itp)
0
Czyli w czym jest to podobna sytuacja
0
Messi jest naszym rozgrywajacym
0
Skąd pomysł ze byl na imprezie?
0
Bartomeu nie jest dobrym prezydentem klubu,ale bardziej pasowalby pan begiristain , to on odpowiada za postawienie na guardiole
0
Jeden dobry mecz nie zwiastuje od razu dobrej formy,nawet bardzo dobra moze być zbyt mało dobra jak na pierwszy skład
0
Jaki ważny mecz ligowy opuścił neymar ze wzgledu na impreze?
0
A co jezus nie domagal sie sprawiedliwości?
2
Nie grymasi? Byl artykul ze chce odejść bo gra za mało i jego obecna sytuacja mu sie nie podoba
0
Na prawde uważasz ze paryzanie kupili zawodnika za 222 mln (juz pomijając to ze spekulacje na ten temat sa o wiele dluzej anizeli dzialania w tym sezonie po zakup verattiego-bo od tamtego sezonu) żeby zrobić komuś na złość ? Hahah
1
W jaki sposob zarząd skompromitowal sie przy próbach sciagniecia verattiego? Po prostu paryzanie zablokowali transfer i tyle...
0
ja dalbym douglasa + 5 milionow i mysle ze byloby ok
0
pisalem o tym juz wczesniej, arda nie chce od nas odejsc , ale do stycznia zeby wrocic do atleti gdzie powitaja go z otwartymi ramionami
2
A widziales zeby kiedys Barcelona miala w skladzie samych crackow?
0
Wiesz kiedy ustanowiona byla jego klauzula i jaką forme do tamtej formy prezentowal?
0
"Nastolaku" hah
Podkreślam drugi raz : nie ma czegoa takiego jak rząd qataru
0
No i co z tego ze sie wypowiada skoro nie mają prawa nie zaplacic? Juz zlamali warunki umowy za co powinni odpowiedziec przed sądem
0
Może taka że nie wypelnili kontraktu na czas?
0
Jakie znaczenie ma ich majątek w stosunku do tych pieniedzy? To ze sa bogaci nie ma ŻADNEGO znaczenia,umowa to umowa a umów nalezy dotrzymywać i wcale sie nie zdziwie jezeli zarząd dostanie dodatkowa kare finansowa za nie wypelnienie umowy na czas,co jest nawiasem mówiąc straszliwym frajerstwem do którego w takim wielkim klubie nie powinno dojść
0
Ty tak na serio?
0
DOBRZE!??! Zobowiązali sie do wypłacenia pieniędzy i musza zapłacić wszystko co do grosza. Prosta sprawa. Pokazali tym kontraktem jakimi są frajerami, a tym ze nie chca wypłacić pieniędzy tylko jeszcze bardziej sie frajerują. Poza tym nie ma czegos takiego jak rząd qataru... Troche podstawowej wiedzy na temat ktorego sie wypowiadasz proszę: (
0
Prawdą jest ze Neymar dzis nie zagra?
0
Messi jest ponad wszystkimi, już guardiola to powiedział ,i nie byly to slowa rzucane na wiatr gdyz pozwalał argentynczykowi decydowac o zmianach w trakcie meczu
0
Po co wielkimi literami?
0
Dybala nie jest skrzydlowym
1
W tamtym sezonie myslales ,a po tym który był dla niego bardzo dobry juz nagle nie?
0
To juz lepiej zaplacic 120 mln
0
a od kiedy dybala gra na pozycji suareza ? w juventusie robi to Higuain
0
świetny artykul :)