0

Bvb nie siedzi cicho, barcelona zresztą też

0

Mozna prosic o link bo niczego takiego nie pamiętam? Poza tym opuszczał klub do Brazylii tylko gdy zezwalal na to trener(tj.przy pierwszych rundach puchary króla, gdy pauzowal za kartki itp)

0

Czyli w czym jest to podobna sytuacja

0

Messi jest naszym rozgrywajacym

0

Skąd pomysł ze byl na imprezie?

0

Bartomeu nie jest dobrym prezydentem klubu,ale bardziej pasowalby pan begiristain , to on odpowiada za postawienie na guardiole

0

Jeden dobry mecz nie zwiastuje od razu dobrej formy,nawet bardzo dobra moze być zbyt mało dobra jak na pierwszy skład

0

Jaki ważny mecz ligowy opuścił neymar ze wzgledu na impreze?

0

A co jezus nie domagal sie sprawiedliwości?

2

Nie grymasi? Byl artykul ze chce odejść bo gra za mało i jego obecna sytuacja mu sie nie podoba

0

Na prawde uważasz ze paryzanie kupili zawodnika za 222 mln (juz pomijając to ze spekulacje na ten temat sa o wiele dluzej anizeli dzialania w tym sezonie po zakup verattiego-bo od tamtego sezonu) żeby zrobić komuś na złość ? Hahah

1

W jaki sposob zarząd skompromitowal sie przy próbach sciagniecia verattiego? Po prostu paryzanie zablokowali transfer i tyle...

0

ja dalbym douglasa + 5 milionow i mysle ze byloby ok

0

pisalem o tym juz wczesniej, arda nie chce od nas odejsc , ale do stycznia zeby wrocic do atleti gdzie powitaja go z otwartymi ramionami

2

A widziales zeby kiedys Barcelona miala w skladzie samych crackow?

0

Wiesz kiedy ustanowiona byla jego klauzula i jaką forme do tamtej formy prezentowal?

0

"Nastolaku" hah
Podkreślam drugi raz : nie ma czegoa takiego jak rząd qataru

0

No i co z tego ze sie wypowiada skoro nie mają prawa nie zaplacic? Juz zlamali warunki umowy za co powinni odpowiedziec przed sądem

0

Może taka że nie wypelnili kontraktu na czas?

0

Jakie znaczenie ma ich majątek w stosunku do tych pieniedzy? To ze sa bogaci nie ma ŻADNEGO znaczenia,umowa to umowa a umów nalezy dotrzymywać i wcale sie nie zdziwie jezeli zarząd dostanie dodatkowa kare finansowa za nie wypelnienie umowy na czas,co jest nawiasem mówiąc straszliwym frajerstwem do którego w takim wielkim klubie nie powinno dojść

0

Ty tak na serio?

0

DOBRZE!??! Zobowiązali sie do wypłacenia pieniędzy i musza zapłacić wszystko co do grosza. Prosta sprawa. Pokazali tym kontraktem jakimi są frajerami, a tym ze nie chca wypłacić pieniędzy tylko jeszcze bardziej sie frajerują. Poza tym nie ma czegos takiego jak rząd qataru... Troche podstawowej wiedzy na temat ktorego sie wypowiadasz proszę: (

0

Prawdą jest ze Neymar dzis nie zagra?

0

Messi jest ponad wszystkimi, już guardiola to powiedział ,i nie byly to slowa rzucane na wiatr gdyz pozwalał argentynczykowi decydowac o zmianach w trakcie meczu

0

Po co wielkimi literami?

0

Dybala nie jest skrzydlowym

1

W tamtym sezonie myslales ,a po tym który był dla niego bardzo dobry juz nagle nie?

0

To juz lepiej zaplacic 120 mln

0

a od kiedy dybala gra na pozycji suareza ? w juventusie robi to Higuain

0

świetny artykul :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?