0

Ja jestem ciekaw jaka jest realna srednia wieku na tym portalu :D

0

Jaki zwiazek ma ta umowa co do tego czy rozwinie sie Neymar? A nie zaplacenia pieniędzy do których zobowiazal sie klub nawet nie skomentuje. ..

0

Uwaga: jeżeli jest tu ktos kto uważa ze barca powinna zerwać umowe to oświadczam iz uwazam ze jest po prostu głupi

0

Jeden mecz presezonu nie moze o niczym świadczyć. Przypomne tylko ze w presezonie pierwszego roku Enrique cała ekipa grała piach przegrywając wszystkie mecze przedsezonowe a co sie dzialo pozniej to juz wiemy

0

Faktycznie mecze presezonu to cos co idealnie weryfikuje jmaksymalne możliwości zawodnika

0

Ile razy byłeś w Paryżu? Liga angielska nie ma klubu którego ambicja jest liga mistrzów

1

Tutaj malo kto wierzy ,że psg ma realną szanse na lige mistrzów, wiec nie zdziwie sie jezeli po zdobyciu wspomnianego pucharu przez francuzów komentarze będą rownie głupie (Np: "bez Neymara tez by wygrali")

0

City wygrało nie tak dawno ligę, ostatnio wygralo ją chelsea ,paryzanie od lat wygrywali we Francji wszystkie trofea także mówienie że nic sie nie wygra bo idea jest lepsza od pieniędzy to śmiech na sali. Skoro liczy sie tylko idea to może niech Barca wgl nie przeprowadza wielkich transferow typu Neymar Suarez bo przecież idea da więcej od nich xD

0

Jaki zwiazek ma to co napisales do mojego komentarza? Nie wiem jak ty ale ja nie kibicuje tym którzy maja ogromne perspektywy tylko niezmiennie jednym barwom

0

przy jego budowie ciala to wydaje sie ze moze jesc dziennie tony zarcia a i tak metabolizm zrobi swoje

0

Widziales ile ma zarabiac?skoro przeszedł dla pieniędzy to wypełni ten kontrakt choćby mial urwaną noge

0

Wiesz jak ogromny jest projekt sportowy Paryżan? Mają ambicje wygrac wszystko i wcale sie nie dziwie bo z takim skladem ciężko walczyć o mniej. A Neymar będzie największa gwiazdą we Francji. Juz teraz jest niezwykle popularny w mediach i wystarczy dodac ze w barcelonie zarabial więcej na reklamach niz na pensji od klubu (jedyny taki piłkarz na świecie- byl o tym artykul) . A szejk rozpromuje go jeszcze bardziej, to on bedzie najwazniejszym sportowcem na wszystkich reklamach. Podsumowując- projekt Paryżan jest OGROMNY

0

To akurat mało możliwe, wystarczy ze Neymar wypełni kontrakt z psg

0

Właściciel eleven nie jest katarczykiem ,a z tego co opowiadał w jakims wywiadzie cwiakala Włochem

6

Hahahaha JUDASZ xD Zapłacił klauzule ? Zapłacił
Deklarowal ze bedzje u nas gral do konca kariery? NIE .Co wiec sprawia że jest judaszem? Przechodzi do Realu? NIE
Po prostu chce być głową wielkiego projektu Więc wyzywanie go od judaszy "uciekajacego tylnymi drzwiami" jest co najwyzej śmieszne
Poza tym co ma jeszcze zrobic oprócz pozegnania sie z kibicami? Rozdac kazdemu po milionie bo nie rozumiem co więcej poza pozegnaniem w formie nagrania moglby zrobic

0

to ze tak napisales jest twoim argumentem ze tak bedzie? no to no coment xD

0

to jak zegnal santos nie ma zadnego znaczenia , tutaj postanowil przygotowac dluzszy tekst opowiadajacy o tym dlaczego podjał a taka a nie inna decyzje i mowienie tego prosto z glowy byloby po prostu gorsze

0

a myslisz ze na prezentacji w psg powie od siebie wiecjej niz dwa proste zdania?

0

moze dlatego ze to najwazniejsza sprawa dla kibicow barcelony w ciagu kilku ostatnich miesiecy?

1

to ze przygotowal tekst wczenisje zmienia nagle szczerosc przekazu?

3

to ze czyta a nie mowi z pamieci naprawde zmienia sytuacje? przeciez to on jest autorem testu

1

miesiac temu na pewno byl w 100 procentach pewny ze przejdzie masz racje xD

0

Nie wiem czy cos ci to da

5

Zawsze cieszy mnie gdy znajde komentarz w ktorym udziela sie osoba potrafiajaca trzeźwo ocenic sytacje :D moim zdaniem rowniez paryzanie beda mocna ekipa która moze osiagac wiecej niz krajowe trofea

0

Proponuje nie dyskutowac bo znizymy sie do poziomu wczesniej wspomnianej osoby
Ps. Prośby o to abym sie zabił tez juz od jej strony padaly :D

0

Jak juz wczesniej wspomnialem mam prawo skomentować kazdy twój wpis

0

Jezeli udzielasz sie na forum to mam pelne prawo komentowac kazdy z twoich wpisów, prośby o zabicie nie skomentuje poniewaz nie zamierzam zniżać sie do twojego poziomu...

0

Krytykowanie i posiadanie odmiennego stanowiska w danej sprawie to nie hejt, dowartościowywanie swojej osoby znów jest nie zwiazane z artykułem ani nie jest to odpowiedz na moje argumenty

0

Komentarz usunięty

0

Jestem spokojny ale piszesz glupoty koleżanko wyciągając błędne wnioski :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?