1

Z jakiego powodu?

1

Najlepszy drybler tego sezonu,bardzo duzo kluczowych podań, bramki i asysty to nie jedyne statystyki na ktore warto patrzyć

0

Niestety nie ma zawodnika na lewe skrzydło na swiecie który bylby tak dobry jak Neymar -spadek jakosci na pewno będzie

0

Ostatni sezon był najlepszym w karierze Neymara, nie wiem skąd wziales pojedyncze przeblyski skoro caly sezon pokazywal równą niezwykle wysoką forme

0

Ooo przyznaję rację- faktycznie byla o tym mowa :D

0

Mozesz pokazac mi doniesienie medialne sprzed roku mówiące o neymarze w psg?

0

Valverde stosuje 4:2:3:1, o przejściu na tą formacje świadcza również ruchy transferowe,no ale zeby to wiedziec trzeba miec chociaz minimalna wiedze w omawianym temacie ...

1

Hahahaha człowieku bawisz do łez. ...Nie ma trenera na świecie który nie chcialby Neymara ,a ty z czyms takim bez zadnego argumentu wyjeżdżasz xD

0

Jak mial sie wypowiedzieć od razu czy zostaje czy odchodzi skoro sie wahał? Mial napisać "odnosnie psg to nwm co napisac bo sie zastanawiam"?

0

Mowie tylko ze nie wiemy do konca jak bylo - nie wykluczone ze Neymar szuka zaczepki

0

Nie wiemy czy normalnie walczy bo tego nie widac, czasami na treningu trzeba odstawic nogę

1

Nie jeden dobry sezon, po prostu wczensiej nie byl znany na boiskach europejskich, jeżeli w tym wieku potrafił zagrac cały sezon na statystykach ktore w tym weku byly nieosiagalne dla nikogo w historii to jak można mówić że jest graczem niepewnym? Tej techniki, szybkości już nie straci a przecież jeszcze bardzo mocno sie rozwinie

0

Mozesz podać jakiś argument , w jako sposob według ciebie barca na tym zyska?

0

Do ataku nie ma podjazdu

0

W tym sezonie był turbo dobry, a techniki i szybkości na pewno nie zapomni więc płacenie za niego jak za zawodnika pewnego jest w pełni uzasadnione

0

To co powiedzial (tekst zawarty w tytule artykułu) brzmi dla mnie troche jak tłumaczenie

0

najbardziej clickbaitowy tytul w historii tego portalu- a w komentarzach chyba ponad 23% osob go łyknęła....

1

Nie ucinanie spekulacji nie kest fochem a brakiem działania. ...

1

Faktycznie ciągnięcie gry naszego zespołu pod nieobecność Messiego to "same kłopoty " :(

0

niby nie grają ale te statystyki np . idealnie pkazuja jaka role pelnia poszeczegolni pomocnicy na boisku

1

jak dla mnie to pique byl na konferencji niejako wytlumaczyc swoj wpis dlatego ze Neymar jeszcze nie jest pewny swojej przyszlosci i wciąż jest duza szansa na transfer do PSG

0

Polecam nba live mobile , co prawda nie jest to pilka ale koszykówka tez sport przyjemnymi a gra zdecydowanie najbardziej rozbudowana ze wszystkich sportowych na androida , rynek wyzwania otwieranie paczek, trudno sie oderwać: D

0

Powinien odpowiedzieć na plotki transferowe i tyle

0

Dziwi mnie to bo 90% uzytkownikow juz ustala na jakiej pozycji bedzie u nas grał :D

0

Dziwne że Liverpool odrzucił 80 mln a teraz gdy do oferty dodano 5-10 mln zmiennych nagle oferta jest uważana za "nie do odrzucenia"

0

Przecież Neymar jest LS ...

0

Poprawiasz pisownie innej osoby sam popełniając błędy w swojej wypowiedzi ,mistrz.

0

Przecież to całkowicie inna pozycja

0

nie na temat , napisales to pod kazdym newsem?

1

O to wlasnie mi chodziło, mimo ze gra na skrzydle to i tak łamie do środka ,a piłek na "dzide" nie gra bo ma świetny drybling i wiele rozwiązań ktore pozwalają mu na granie czegos innego niż ludzie z ekstraklasy :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?