konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z jakiego powodu?
1
Najlepszy drybler tego sezonu,bardzo duzo kluczowych podań, bramki i asysty to nie jedyne statystyki na ktore warto patrzyć
0
Niestety nie ma zawodnika na lewe skrzydło na swiecie który bylby tak dobry jak Neymar -spadek jakosci na pewno będzie
0
Ostatni sezon był najlepszym w karierze Neymara, nie wiem skąd wziales pojedyncze przeblyski skoro caly sezon pokazywal równą niezwykle wysoką forme
0
Ooo przyznaję rację- faktycznie byla o tym mowa :D
0
Mozesz pokazac mi doniesienie medialne sprzed roku mówiące o neymarze w psg?
0
Valverde stosuje 4:2:3:1, o przejściu na tą formacje świadcza również ruchy transferowe,no ale zeby to wiedziec trzeba miec chociaz minimalna wiedze w omawianym temacie ...
1
Hahahaha człowieku bawisz do łez. ...Nie ma trenera na świecie który nie chcialby Neymara ,a ty z czyms takim bez zadnego argumentu wyjeżdżasz xD
0
Jak mial sie wypowiedzieć od razu czy zostaje czy odchodzi skoro sie wahał? Mial napisać "odnosnie psg to nwm co napisac bo sie zastanawiam"?
0
Mowie tylko ze nie wiemy do konca jak bylo - nie wykluczone ze Neymar szuka zaczepki
0
Nie wiemy czy normalnie walczy bo tego nie widac, czasami na treningu trzeba odstawic nogę
1
Nie jeden dobry sezon, po prostu wczensiej nie byl znany na boiskach europejskich, jeżeli w tym wieku potrafił zagrac cały sezon na statystykach ktore w tym weku byly nieosiagalne dla nikogo w historii to jak można mówić że jest graczem niepewnym? Tej techniki, szybkości już nie straci a przecież jeszcze bardzo mocno sie rozwinie
0
Mozesz podać jakiś argument , w jako sposob według ciebie barca na tym zyska?
0
Do ataku nie ma podjazdu
0
W tym sezonie był turbo dobry, a techniki i szybkości na pewno nie zapomni więc płacenie za niego jak za zawodnika pewnego jest w pełni uzasadnione
0
To co powiedzial (tekst zawarty w tytule artykułu) brzmi dla mnie troche jak tłumaczenie
0
najbardziej clickbaitowy tytul w historii tego portalu- a w komentarzach chyba ponad 23% osob go łyknęła....
1
Nie ucinanie spekulacji nie kest fochem a brakiem działania. ...
1
Faktycznie ciągnięcie gry naszego zespołu pod nieobecność Messiego to "same kłopoty " :(
0
niby nie grają ale te statystyki np . idealnie pkazuja jaka role pelnia poszeczegolni pomocnicy na boisku
1
jak dla mnie to pique byl na konferencji niejako wytlumaczyc swoj wpis dlatego ze Neymar jeszcze nie jest pewny swojej przyszlosci i wciąż jest duza szansa na transfer do PSG
0
Polecam nba live mobile , co prawda nie jest to pilka ale koszykówka tez sport przyjemnymi a gra zdecydowanie najbardziej rozbudowana ze wszystkich sportowych na androida , rynek wyzwania otwieranie paczek, trudno sie oderwać: D
0
Powinien odpowiedzieć na plotki transferowe i tyle
0
Dziwi mnie to bo 90% uzytkownikow juz ustala na jakiej pozycji bedzie u nas grał :D
0
Dziwne że Liverpool odrzucił 80 mln a teraz gdy do oferty dodano 5-10 mln zmiennych nagle oferta jest uważana za "nie do odrzucenia"
0
Przecież Neymar jest LS ...
0
Poprawiasz pisownie innej osoby sam popełniając błędy w swojej wypowiedzi ,mistrz.
0
Przecież to całkowicie inna pozycja
0
nie na temat , napisales to pod kazdym newsem?
1
O to wlasnie mi chodziło, mimo ze gra na skrzydle to i tak łamie do środka ,a piłek na "dzide" nie gra bo ma świetny drybling i wiele rozwiązań ktore pozwalają mu na granie czegos innego niż ludzie z ekstraklasy :P