konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolego....troszeczke sie ośmieszasz, to co użytkownik pisze w innym komentarzu nie powinno mieć zadnego powiazania z tym poniewaz to w ogole nie na temat.
Po drugie bagatelizowanie jednego narodu jako nie ma sensu, adriano dani alves też sa brazylijczykami a nigdy nie bylo z nimi problemów
Po trzecie w artykule jest napisane ze Coutinho wraz z przyjsciem do Barcy zgadza się na obnizke pensji więc argument o odejsciu dla kasy jest lekko mówiąc idiotyczny
Po czwarte obrażając uzytkowanika na forum pokazujesz tylko brak swoich argumentow i brak kultury
A co do tego ze coutinho jest slaby...swoje osądy wydajesz chyba po statystykach z fify bo jeżeli tak uwazasz to śmiem twierdzic ze zadnego meczu z udzialem brazylijczyka w życiu nie oglądales
0
Co konkretnie zrobil? Mial lekką sprzeczke na treningu? Ojej na pewno nikomu innemu sie to nie zdażyło
0
Hazard to nie ten poziom co Neymar, nie potrafi minąć paru rywali na małej przestrzeni , a co do do coutinho i eriksena to brazylijczyk jest calkowicie inną pozycją na boisku, jest wyzej ustawiony więcej drybluje dlatego porownywanie ich nie ma sensu
0
29 lat to akurat nie jest plus
0
Coutinho wystepuje na lewym skrzydle więc spokojnie może zastąpić Neymara, tylko ze nie da tyle jakości
1
Na chwile obecna to Rafinha jest o wiele lepszym pilkarzem od Aleni,nie ma co na siłę pchać do drużyny wychowankow, jeżeli zasluza poziomem pilkarskim- ok ,ale promowanie ich do pierwszej druzyny tylko dlatego ze sa wychowankami jest glupie
0
Grając tak ryzykowne podania nie da sie nie mieć strat
0
Chyba sam w to nie wierzysz
0
Czas pokaże, wtedy wrocimy do tej rozmowy
0
Juz pisalem,podejmujac takie ryzyko w zagraniach musi zaliczyć pare strat,na szczescie inteligentnie wykonuje takie zagrania w bezpiecznych strefach
0
Moze dlatego ze boczni obrońcy grają w dzisiejszych czasach jako skrzydlowi?
0
Asysta przy pierwszej bramce , doskonale stosowanie pressingu,regulowanie tempa gry co zazwyczaj robi dzis wysoko ustawiony iniesta, to dla ciebie mało?
0
Po czym wnioskujesz ze to nie jest obrońca? Może po wyczyszczeniu Asensio w ostatnim minutach pierwszej połowy w polu karnym?
0
Dzisiaj gra świetnie, kilka strat ale nic dziwnego skoro wykonuje zagrania na mwga ryzyku
0
Po tej informacji zaczną grać jak o lige mistrzów
0
Przeciez busquets gra zajeb**** , zalozenia taktyczne sa takie żeby grac ultra ofensywnie przeciez to widać gołym okiem
1
Kolega chyba inny mecz ogląda
0
Solidnie to o wiele za malo powiedziane
0
Wow jaki ty jesteś bystry
0
Za czasow guardioli iniesta grywal na skrzydle, moze i teraz go tam kilkukrotnie obejrzymy?
0
O ktorej w koncu jest mecz barcy? Bo na flashscore 1:30 a tutaj 2:05
1
Jestem pewien ze wiekszosc chce
1
A później odleciałby na swoim smoku
0
Po wyprzedaniu monaco tylko wariat by na nich postawił: D
0
Podaj przykład innego zawodnika który da tyle albo i więcej na ls co neymar
2
Nie wiem o jakiej karmie mowa skoro na przywitanie w Paryżu dostanie parę worków pieniędzy
0
Jak najbardziej za , ale w 100% nikt nie jest w stanie zastąpić Neymara na lewym skrzydle obecnie
3
Przecież veratti nie jest na sprzedaż
0
A jakie zachowanie w tej sytuacji odsunelo by go od pierwszego skladu?
2
Jak mozna powiedzieć że Ronaldinho sie dobrze zachowywal... Po śmierci ojca jego życie to byly ciągłe balangi... Przed ostatnim sezonem Rijkarda po przybyciu z wakacji na testy wydolnosciowe w jego organizmie znaleziono wiele toksyn, a testy wydolnosciowe ,szybkościowe wyszły tak fatalnie że jego jedyny kontakt z resztą zespołu mial miejsce na tłumaczeniu taktyki, poza tym bym w konflikcie z trenerem który wyniknął ze zbyt duzej liczby nagrywanych reklamowek, co odbijało sie na zaangazowaniu zawodnika .Potem po pewnym czasie okazalo sie ze indywidualny plan treningowy jaki zostal dla niego przygotowany poszedl sie **** ,bo forma łapana na silowni byla niszczona wieczorem w klubach, na samym koncu doszło do tego że zagroził trenerowi iż jeżeli ten nie wypuści go w pierwszym skladzie to ten juz nigdy więcej dla barcy nie zagra . Trener wypuścił go od pierwszej minuty a po kilku kwadransach Roonie zszedl żegnany gwizdami bo jego forma fizyczna była żenująca... To jest szacunek dla klubu i nie bycie burakiem? ...(info z książki "Barca-złota dekada" -dokladnie strony 51-79)