konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skoro uwazasz ze nigdy nie wygra nic poza krajowymi pucharami(wspominales w innych komentarzach) to jak mozliwe ze beda na tyle mocni aby dojść do finalu lm?
1
Kolega nie napisal ze w niego nie wierzy
0
Kazda gwiazda? Czyli jak na przykład skonczy Messi?
2
Serio przekopiowales swój komentarz ? xD
1
Wiek nie ten ,juz bardziej sie nie rozwinie a nam potrzebny jest ktos kto zrobi roznice podczas kiedy di maria prezentuje ostatnio co najwyzej poprawna forme
2
Jestem kibicen barcy a nie pozostawil we mnie nienawiści, ciesze sie ze dane nam bylo ogladac przez pare lat gre tego magicznego technika, zapamiętam mimo wszystko osmieszanie rywala a nie telenowele gdy odchodził
0
Juz za późno na edycje, kazdy zrozumial o co chodzi: P
0
A kto powiedział ze on stawia go jako wzór? Jakies źródło?
0
Sprawdz termin "sarkazm"
0
Jak ty to 1/3 policzyles bo jestem ciekaw? Atak to 100% druzyny czy co?
0
Nie czytam wielu komentarzy, wybacz :p
0
Wpadłem na taka teorie, ze prezes psg powiedział verattiemu aby nie przechodził do psg,ponieważ sciagnie Neymara i projekt sportowy paryzan bedzie wówczas na poziomie tego w katalonii, co o tym sądzicie?
0
Pieniądz jest inwestowany po to,żeby wygrać wszystko, a w tym sezonie paryzanie będą piekielnie mocną ekipą, Neymar bedzie mógł robić na ataku co bedzie chciał, a za soba tez ma nie byle kogo
0
Nie mozna nazwac trafienia w turnieju na drużynę ktora nie ma formy fartem- to barca byla faworytem dwumeczu
0
Milo czasami poczytac komentarz z ktorym sie w 100% zgadzam :D
0
Coutinho wydaje sie mniej realna opcją, wnioskuje to po wypowiedziach kloppa ,ale moze zmieni nieco narracje po eliminacjach cl
3
Przykład który pokazales idealnie pasuje do tego co mówię. ... Ma aspiracje na tryplet skoro byli w stanie zeszmacic nas 4:0 ,w rewanżu co by duzo nie mówić mieliśmy sporo farta , ale nie zapominajmy ze paryzanie zlali nas w pierwszym spotkaniu jak male dziewczynki z drugiej ligi
0
Slabszy w pojedynkach 1 na 1 , mniej pomaga w rozegraniu, ale oczywiście kazdy ma prawo do swojego zdania pozdrawiam :D
0
Aspiracja psg jest wygranie trypletu a nie samej ligi
Środek pola na papierze mają nawet lepszy od barcy
0
Dembele mysle do wyciagniecia do sam mowil ze chce do Barcy, +dortmund lubi sprzedawac z zyskiem graczy
0
*nie jesteśmy bogaci
0
to nie typ trenera ktory ustawia taktyke pod zawodnikow wiec nie zmieni w taktyce zupelnie nic
0
...
1
Dembele poziom Neymara....bez komentarza
0
Inna sprawa jest to , że zlota pilka nie jest dawana najlepszemu, tylko temu ktory wygra/bedzie blisko ligi mistrzów, gdyby byla dawana temu który jest najlepszy to Messi bylby zwycięzca przez cala karierę
23
Statystyki świetne, ale co tu sie dziwić, to najlepsze lewe skrzydło świata. ..
2
Dopóki Messi gra to nie ma żadnych szans
0
A kto wedlug ciebie da tyle samo badz więcej jakości na lewym skrzydlem od Neymara?skoro nie jest niezastapiony?
0
Po odejsciu z barcy jefo wartosc tylko spada wiec progresu na pewno nie zaliczył
0
http://www.fcbarca.com/70812-wagner-ribeiro-sa-trzy-kluby-gotowe-zaplacic-klauzule-neymara.html
Prosze bardzo oni doskonale o tym wiedzieli